انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: یون کیون سانگ / yoon keun sang
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
یون کیون سانگ ، متولد 31 مارچ 1987 ( 28 ساله )  در سئول ، بازیگر کره ای است .
او در سریال ایمان که با نام سرنوشت از شبکه ی نمایش سیما پخش شد ، نقش دوکمان یکی از مبارزان زیر دست ژنرال چویونگ را داشت .
همچنین وی در سریال پینوکیو هم نقش افرینی کرده است ..
تصاویر وی :

یون کیون سانگ / yoon keun sang 1
جان! چه نازه!  kaffe2
(15-08-2015، 15:57)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جان! چه نازه!  kaffe2
از این جیگر ترش هم هست  Heart 
تازه این بین بازیگرای مورد علاقه ی من هیچه .. اون خوشگلاشون رو ببینی چی میگی ؟ !!
(15-08-2015، 15:58)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-08-2015، 15:57)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جان! چه نازه!  kaffe2
از این جیگر ترش هم هست  Heart 
تازه این بین بازیگرای مورد علاقه ی من هیچه .. اون خوشگلاشون رو ببینی چی میگی ؟ !!

اینا ریش و سیبیل دارن و میزنن یا کلا ندارن؟
خیلی نازه صورتاشون  Heart

Big Grin
(15-08-2015، 16:07)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینا ریش و سیبیل دارن و میزنن یا کلا ندارن؟
خیلی نازه صورتاشون  Heart

Big Grin
دقیقا منم تو همینشون موندم !  Big Grin 
فک کنم ندارن اگه هم داشته باشن خیلی کم و ریزه صورتاشون خیلی نرم و صاف و نازه !  Heart 
برو عکسای لی مین هو و کیم سو هیون رو ببین خودت میفهمی چی میگم !  Tongue