انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بحث توییـ*ـتری کالوین هریس و زین مالیک
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خوب بحث از اونجایی شروع شد که تیلور در یکی از مصاحبه هاش درمورد Spotify حرف زد و از کار اون شکایت کرد (شکایت زبونی نه شکایت دادگاهی ) چون این سایت موزیک های هنرمندان رو به طور رایگان در اختیار مردم می گذاشت و این یه نوع ضرر برای بعضیا به حساب میومد.
متن مصاحبه به طور خلاصه : مردم هنوز هم میتونن به موزیک من گوش بدن اما اگه اونو از سایت آیتونز خریداری کنن . من همیشه حاضرم بعضی چیزا رو امتحان کنم و من این کارو ( منظورش مجانی دادن موزیکش) امتحان کردم و حسی که بهم میده رو دوست ندارم ...
همچنین تیلور سویفت سال پیش موزیک خودشو از سایت Spotify بیرون آورد ( یعنی دیگه نذاشت اونجا منتشر بشه ) چون اون فکر میکرد که این سایت کارهای هنرمندان رو به طور منصفانه جبران نمیکنه !

اما بعدش مایلی سایرس با توییتی نشون داد که این حس رو دوست داره و تقریبا تیلور رو دیس کرد :|
متن توییت مایلی : من پول ـمو بدست آوردم اگه هیچکس آلبوم منو نخره ... خوبه ! مشکلی نیست . من یه خونه دارم سگهامو دارم و این چیزیه که دوست دارم . به هیچ چیزه دیگه ایی نیاز ندارم ...
یه پیج در توییتر عکسی رو درست و اونو پست کرد که حرفای مایلی و تیلور رو باهم مقایسه میکنه و و بالای عکس نوشته بود :
تفاوت حیرت انگیز !
عکس پست :
بحث توییـ*ـتری کالوین هریس و زین مالیک 1

اما بعد از قضیه ی توییت زین مالیک ، کالوین هریس به نشانه ی دفاع از دوسـ*ـت دخترش سریعا توییتی زد و گفت :
تو پولتو بدست آوردی ؟ خوبه ! پس اون 99% موزیسین ـی که کارشون (پول درآوردنشون ) به این سرویس (همون سایت ) بستگی داره برن بمیرنD: درسته ؟ آره لعنت بهشون ...
با این حرف کالوین یه جنگ لفظی به سرعت بین زین و هریس بوجود اومد درحالیکه لوییس عضو گروه وان دایرکشن این توییت کالوین رو جزو موردعلاقه هاش قرار داد !
و همینطور کالوین باز درمورد زین توییت زد :
اگه تو نمیفهمی که این چ معنی داره وقتی یه هنرمند موفق از شهرتش استفاده میکنه تا سود کارهای موزیسین ها و ترانه سراهای دیگه رو حفظ کنه تو این صنعت ...
پس تو کار من دخالت نکن (اینجا وسطشو سانسور کرده نمیفهمم دقیقا چی میگه )
وقتی که بچه های تو :| درحال رای دادن بهت در تین چویس آواردز بودن یه سری آدم بیچاره در زیرزمین داشتن موزیک موردعلاقه ی جدید تورو ضبط میکردن تا زنده بمونن (منظورش همون پوله )
یعنی ... تو چیزی که نمیفهمی دخالت نکن !
بعد زین در جواب به توییت های کالوین گفت :

خوب من بهت پیشنهاد میکنم که آروم باشی تا دندون مصنوعی هات نیوفتاده ...
وتو هم متوجه منظور من نشدی ...
تو داری خودت رو یه احمق نشون میدی !

کالوینم در جواب گفت :
این نوشته فقط درمورد تو نبوده پسر لوول موفق باشی به هرحال صدای خوبی داری -_-

زین بعد از این توییت به کالوین گفت : اوه و من هرچیزی که بخوام مینویسم (سانسور ! والبته شاید توییت کالوینو ندید )
عکس از توییت های کالوین و زین :

در آخر هر دو موزیسین پست های توهین آمیز خودشونو پاک کردند و خیلیا بر این اعتقادند زین تیلور رو دیس کرد چون اون با گروه نامزد سابقش در تور جدیدش اجرا داشت :|

تـــــــــوهیــن ممنوع

سلب دیلی