انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!! مجموعه : مطالب طنز وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!!
مجموعه : مطالب طنز
وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!!
وقتی پسرا دور هم خلوت میکنند ؟

– ای رامین بدبخت دلت بسوزه همون دختری که به تو نخ نمیداد من رفتم شمارشو گرفتم
– من بدجوری عاشقش شدم . اگه این خوشکله با من دوست بشه من همه ی دوست دخترهام رو کنار میگذارم

– بچه ها این دختره رو دیدین که مانتو صورتی میپوشه و یه عینک آفتابی هم میزنه . وقتی هم که توی دانشگاه راه میره هیچکی رو تحویل نمیگیره . باید حالشو بگیریم

– ما اینیم دیگه بالاخره شماره رو دادیم به دختره

– بچه ها من میخونم شماها دست بزنید … امشب خونمون بعله برونه ..امشب خونمون عشق و جنونه …

– بر و بچ جاتون خالی امروز رفتیم کافی نت یه رومی رو به گند کشیدیم

وقتی دخترا دور هم خلوت میکنند ؟

– وای این انگشتر رو کی خریده ؟ چقدر قشنگه !!!!!

– وای الهام جون نبودی امروز من با اون پسره قرار داشتم . اینقدر با هم حرف زدیم . حتی اسم بچه هامون هم انتخاب کردیم

– من خیلی دلم میخواد آی دی این پسره رو بدست بیارم تا باهاش چت کنم .

– امروز یه پسره خوشتیپ و با کلاس توی دانشگاهمون اومده بود . هر چی عشوه و ناز کردم براش تحویلم نگرفت . مگه من خوشکل نیستم

– سارا دیدی چه پسره مودبی توی فروشگاه بود . حتی توی صورتمون هم نگاه نکرد . خیلی پسره سر به زیری بود من که دلم پیشش گیر کرده

– مینا دختر با خودت چیکار کردی . چرا این همه چاق شدی . حالا باید بری بدن سازی اندامت رو بسوزونی تا این لباسهای تنگی که گرفتی اندازه ی تنت بشه

– راستی شیلا امشب میایی خونه ی ما . امشب جشن تولد منه . حتما بیا . چون میخواهیم کلی برقصیم
تقریبا درسته
خخخخخخ
ooooooooooo
تقریبا نصفش درست بود ممنون
نه زیاد درست نیست ولی شاید بشه گفت 20 درصد درسته :89:
Dodgy Dodgy Dodgy Dodgy Dodgy Dodgy Dodgy Dodgy
ممنون....
درمورد دخترا فکر کنم مال لوساس موضوع قهته درمورد پسرا حرف بزنیم منو دوستام اینجوری نیستیم :ess:
vas maha y seri chizaye bishtariam has ke inja jash ni... Sleepy
صفحه‌ها: 1 2 3