انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سلنا گومز : من با عاشق شدن دچار اشتباه نشدم *-*
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلنا اخیرا در یک مصاحبه با مجله انگلیسی The Sunday Times درمورد جاستین بیبر و زندگی اش صحبت هایی انجام داد

گومز در البوم بعدی خود الهام گیری هایی از جاستین بیبر خواهد داشت.گومز درمورد رابطه اش با جاستین گفت:

سخت است برای مردم که بخوان مارو از هم جدا کنن.دنیای مجازی هم که فقط به دنبال این واقعه میگرده که مدام درموردش حرف بزنه.

همش میخواد ثابت کنه که ایا هنوزم عشقی بین ما هست یا نه.گومز ادامه داد با توجه به اینکه ما نوجوان هستیم و درحال رشد و مشغول به

کار نمیتوانم بگم که با عاشق شدنم دچار اشتباهی شده باشم.گاهی اوقات شرایط زندگی به گونه ای سخت میشه که ارزو میکردم کاش اصلا

مورد توجه مردم نبودم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلنا گومز : من با عاشق شدن دچار اشتباه نشدم *-* 1

منبع - ای سلنا
نوجوان هستن ؟ o_O
هنوز خودشون رو نوجوان میدونن .. عجب :|
رابطشون اشتباه نبوده ، عشق که اشتباه یا درست نداره ، ولی جاستین بی وفایی کرد .. البته من دقیق نمیدونم چرا از هم جدا شدن ولی حسم میگه تقصیره جاستینه -_-
جاستین بیبر اصن خیلی عوض شده ! خیلی بد شده .. هم جاستین ، هم مایلی :|
بابا من نمیدونم چرا نمیزارن سلی یه نفس بکشه خو اصلا هر کاری که کرده به خودش مربوطه چرا هی نارا حتش میکنین بزارین زندگیشو کنه باوا >___< بالاخره هرکسی عاشق میشه و ازدواج میکنه ممکنه عشقش غلط باشه ممکنه درست باشه که تو هر دوشم دهنش سر*ویس میشه چون به هر حال فنا نمیزارن به حال خودش باشه چرا فکر میکنین که یه خواننده چه زن چه مرد حق زندگی نداره فقط چون مورد علاقه شماست نباید زندگی کنه ؟؟ واقعا نباید این کارو کنه ؟؟؟سر زین بیچاره هم همین کارو کردین همتون میخواستین خفش کنین چون پری دوس داشت الانم دلتون خنک شده که به پری ضربه روحی خورده و هم چنین به زین ؟؟؟ واقعا دلتون خنک شده ؟؟ من با سلی موافقم اصلا اشتباه نکرده تازه خوب کرده ولی این کارش اشتباه بوده چون هی داره سوال و جواب میشه ادم وقتی مشهور میشه دیگه نمیتونه نفس بکشه ، دلم براش میسوزه -_____-
زینم داره منحل میشه...دوتا اهنگ خوند هردوتاش18به بالا

-______-

ادم باش داداش
زارت??بروبابا....اينقدر خودتو به جاس نچسبون چندش

(24-08-2015، 22:25)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نوجوان هستن ؟ o_O
رابطشون اشتباه نبوده ، عشق که اشتباه یا درست نداره ، ولی جاستین بی وفایی کرد .. البته من دقیق نمیدونم چرا از هم جدا شدن ولی حسم میگه تقصیره جاستینه -_-

ببين عزيزم..جاس اصلا عوض نشده،،،اون سلنا بود كه قلب جاس رو شكوند و هر دفعه به يه دليل چرت با جاس بهم ميزد و وقتي جاس تو يه موفق ميشد خانوم ميگف بيا باز دوس شيم..، اون٣سال قبل كه جاس اهنگ نداد بيرون خانم كجا تشريف داشتن فقط در حال بهم زدن بودن? تا اينكه دوباره جاس برگشت قوي تر از قبل و سل هم سري بعدش مصاحبه شد باش كه باز تو اونجا خودشو به جاس چسبوند و (متن مصاحبه طولاني بود واسه همين نميگم)جاس در جواب فقط گفت كه همو به عنوان دوست ملاقات ميكنيم و اميد وارم هر كدوم از ما يه نفر ديگه كه لياقت ما رو داشته باشه پيدا منه...اره مايلي عوض شده و لي جاستين نه پس لطفا چيزي كه نميدوني نگو
(24-08-2015، 22:25)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نوجوان هستن ؟ o_O

دقیقا