انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جدایی سلنا وجاستین
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
خب دوستان جاستینو سلنا رسما دیگه از هم جدا شدن

خودشون هم اعلام کردن

یعنی شایعه نیست و دیگه جلنایی وجود نداره

راستی جاستینم دوست دختر جدید پیدا کرده اسمش باربارا

یکم دختره عصبیه ولی خدارو شکر بهتر از سلیه حالا یکم پایین تر

بیشتر توضیح میدم

هووووووووووووووووووووورررررررررراااااااااااااااااااااااااا
هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررراااااااا
هوووووووووووووووووووووووررررررررررررااااااااااااااااااااااااا

آآآآآآخ جوووون

خیلی خوشحالم

خخخخخخخخخخخخخخخخ Smile

میگن مشکل از سلینا بوده؟؟؟؟؟؟؟ معلومه کلا مشکل از اونه

خانوم شهرتشو به دست آورد , عشقو حال دنیا رو کرد , بهترین دوست

پسر مشهورو داشت و ....

حالا هم که تمام کاراشو کرده گذاشته رفته...! بهتر خدارو شکر

که رفت

این خبر رو تمام رسانه ها تایید کردن پس دوستای گلم اصلا نارحت

نباشید

جاستین بیبر و سلنا گومز بعد از 2 سال به رابطه خودشون پایان دادند . به گزارش USWeekly سلنا گومز این جدایی رو تایید کرده و مثل اینکه مقصر اصلی اون بوده ولی جاستین شوکه شده و نظری در این مورد نداشته و تاییدی از طرف اون انجام نگرفته ! با این حا...
ل امید این هست که رابطه جلنا بازم ادامه پیدا کنه . این منبع خارجی گفته :آن ها جوان هستند و روز به روز تغییر میکنند ، در حال حاظر اونا باید استراحت کنند و فردا درباره بازگشت این رابطه فکر کنند ، گفتن اینکه به پایان میرسه یا نه خیلی سخته . خواهم دید!!!
جدایی سلنا وجاستین 1

دیگه تموم شد خخخخخخخخخخخخخخخخ Smile

یادش بخیر این عکس پایینیه اولین قرارشون بوداااا!!!!! انگار همین دیروز بود
جدایی سلنا وجاستین 1
بـه نـقل از سـایت مـعتبـر E! News :
جاستین بیبر و سلنا گومز بعد از 2 سال هفته ی پیش از همدیگه جدا شدن و دلیل جداییشون هم برنامه های دیوانه وارشون بوده و همین موضوع هم واسشون سخت بو...
د که رابطشون رو حفظ کنند
پتی مادر جاستین راجع به سلنا گفت : سوپرایز نشدم! ولی اینطور که به نظر میاد کلی از طرفداری متعصب جاستین از روز اول سوپرایز شدن و اغلب از طریق اینترنت به سلنا حمله کردن
واقعا درد آورده سلنا یبار به Z100 radio در نیویورک گفته که : احساس نمیکنم که دارم کار اشتباهی رو انجام میدم , من برای مدت ها بهترین دوستش بودم , این به احساساتم آسیب میرسونه ولی من سعی میکنم که روش تمرکز نکنم...
حاللا بریم سراغ بارباره دوست دختر جدید جاستین
شایعاتی مبنی برا انکه جاستین بیبر و باربارا بود و حتی گفته میشد که به تازگی باربارا با دوست پسرش Kristof Somfai بهم زده اما تموم این ها شایعه ای پیش نبود . شخصی به اسم cheesecake221 که به تازگی در توییتر اکانت ساخته بود و معلوم نشده کی بوده از باربارا پرسید : " شما هنوز با دوست پسر خود هستید ؟! " و اون در جواب گفت : " بله هستم ! " همچنین قبل از این همه بیلبرها رو به آرامش دعوت کرده بود
جدایی سلنا وجاستین 1
باربارا قبل از اینکه جاستینو ببینه در ت و ی ی ت رش تو یی ت کرده که:

امروز داشتم موزیک ویدئو جاستینو میدیدم . به نظرم خیلی بامزس

من امید وارم که یک روز ببینمش...!

به به

بله بله

چشمم روشن

خوب حالا بزارید بگم اصلا این دوتا مرغ عاشق چجوری آشنا شدن

جاستین واسه اجرا به شو لباس ویکتوریا رفته بود که یکی از مدل های ویکتوریا رو

در مراسم دید و خوشش اومد و دوست شدن و شماره دادن و...

دیگه خیلی عادی دختره هم ک از خدا خواستهههههه....!

بچه ها اینو بخونید خیلی جالبه آخه این مطلب مال قبل قطعی شدن

بهم زدن جاستین و سلنا بوده

جاستین بیبر و Barbara Palvin ( مدل مجارستانی ) فقط 24 ساعت پس از مراسم Victoria’s Secret Fashion Show در The Lion King Musical نیویورک دیده شدند . جاستین با این مدل در پشت صحنه مراسم عکس گرفت و خیلی صمیمی بود . جاستین بیبر مثه اینکه خیلی نا...
راحت بوده که این کاملا در عکس ها مشخصه ولی معلونم نیس به چه دلیل؟! شاید واقعا از سلنا گومز جدا شده و واقعا مجرد و تنها شده یا ... همچنین یکی از دوستای صمیمی جاستین Lil Twist عکس 3 نفره ای از خودش ، جاستین بیبر و باربارا توی/یت کرده بود که خیلی سریع حذف شد . همچنین Barbara هم هم توی/یت کرده بود : " Lion king ! ❤ " منابع معتبر میگن باربارا الان مجرده و امکان هر اتفاقی هستش ،ولی هنوز مشخص نشده دلیل این توی/یت ها و قرار گذاشتن با جاستین بیبر چی بوده !!! جاستین به همراه باربارا بعد آخر شش بعد از ترک این محل به کلاب Greenhouse رفتند
دقایقی پیش سلنا عکس جاستین و باربارا ( همین عکس دوم ) رو در سایت توییتر میذاره به همراه 3 تا نقطه .... ولی چند دقیقه بعد عکس رو پاک میکنه! نکته ی جالب اینجاس که باربارا گفته از سلنا خوشش نمیاد و حالا شایعاتی شروع شده مبنی بر اینکه جاستین و باربارا با همدیگه دوست شدن ولی باربارا توییت کرد و گفت : آروم باشید ( جاستین ) برای خودتون حالا از یه طرف دیگه آلفردو کلمه ی Done رو توییت میکنه و جالبه اینم بدونید جاستین و باربارا با همدیگه تائتر هم رفتن و جاستین گفته که شب عالی بود.... خلاصه شایعات تمومی نداره و همه منتظر یه خبر کامل هستن

وای خیلی در هم برهم بود مخصوصا اینکه آلفردو هم دخالت کرده بود
جدایی سلنا وجاستین 1
ببینید جاستین داره از نارحتی گریه میکنه ولی سلینا خانوم رفته پارتی !!!!
سپاس ونظر یادتون نرهBig Grin
Angry justin khareh aslan liaghat selena ro nadashtAngry
ممممممممممممممممممنننننننننننن ممممممممیییییییییییییییییییییییییییییدددددددددددددوووووووووووووونسسستتتتتتتتتتتت​ممممممممممممAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
از سلنا متنفرم با اون دهن زشتش .............................
مقصی
از دوتاشون بدم میاد خوبشون شدBig GrinBig GrinBig GrinAngelBig GrinTongue
تو سلنا رو دوست نداری برو برو AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry از جاستین متنفرم پسر هوسیاوق
چرا همه با جاستین بدند؟
برو دروغه............................

چه جالب شده مثل جدایی نادر ازسیمین
ثابت شده چیچی دروغه؟
یه مدت بهم زده بودن ولی دوباره برگشتنت باهمDodgyDodgyDodgy
صفحه‌ها: 1 2 3 4