انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: توجه! خبری توپ واسه تریپل اسی ها(بازگشت دابل اس)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

توجه توجه تریپل اسی ها حتما باید بخونن

سلااااااااااااااااااااااااااام به همگی به خبر خیلییییییییی توپ و باحال دارم و مطمئنم شما هم خوشحال میشید.

خب خیلی از ماها منتظر چنین روزی بودیم
بعد 5 سال...سختی و پر از حصرت اما هیچ وقت نا امید نشدیم و  دست از تلاش بر نداشتیم
بله با صبر و تلاش بالاخره روزی که منتظرش بودیم فرا رسید
درسته باید بهتون بگم که:

جناب آقا هو یونگ سنگ در آخرین فن میتیگ که داشتن به همراه دو عضو دیگر یعنی کیم هیونگ جون و کیم کیو جونگ به همه اعلام کرد که گروه ur man (احتمالا همتون میدونید ولی واسه کسانی که نمیدونن میگم که گروه یور من همون دابل اسه ولی تشکیل شده از 3 نفر یعنی کیم هیونگ جون و هو یونگ سنگ و کیم کیو جونگ است) در ژانویه سال آینده یعنی 2016 برمیگرده و با هم آلبوم های جدیدشون رو با نام ss301 شروع خواهند کرد.و بعد از اون هنگام بازگشت لیدر گروه کیم هیون جونگ و خواننده خوب گروه پارک جونگ مین از سربازی گروه فعالیت خودش رو به صورت 5 نفره دوباره آغاز خواهد کرد.

باورم نمیشه دابل اس داره برمیگرده. دیگه هیچ کی نمیتونه به ما بگه گروه منحل شده.با این که در هنگام سوولو کار کردن دابل اس خیلی از گروه های کوچیک و بزرگ پیش رفت فوق العاده چشم گیری کردن ولی این بار دابل اس با قدرت بیش تری بهشون ملحق میشه. تک تک اعضا هنگام سولو کار کردن به شدت قوی شدن و روی تمام نقطه ضعف های خودشون کار کردن برای همین با بازگشتشون قدرت بیش تری دارن. باورم نمیشه دوباره بزرگ ترین گروه ها دور هم جمع میشن و با هم رغابت میگن. خوشحالم که بزرگ ترین و سرسخت ترین رغیب های دابل اس یعنی super junior , big bang و exo هنوز که هنوزه جای بهترین رغیبشون یعنی ss501 رو خالی نگه داشتن.
امیدوارم امسال شاهد رویارویی 4 رغیب برتر k.pop در چنلنج ها و کنار هم باشیم.وای چه سالی شود ساله بعد.
من که خودم برای این 4 تا گروه میمیرم و عاشقشون هستم ولی خب رغیبن دیگه چه میشه کرد.
بابت بازگشت دابل اس پیشاپیش تبریک میگم
به امید پیروزی دابل اس و سربلندیش در بین این 3 گروه و کل جهان

این هم عکسای فنمیتینگ هو یونگ سونگ

توجه! خبری توپ واسه تریپل اسی ها(بازگشت دابل اس) 1

منبع وب خودم :http://super-devils501.mihanblog.com/
منبع اصلی: فن کلاب رسمی دابل اس
فک نکنید چون پسرم حق ندارم شادی کنم
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

جیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییغ واووووووووو خدای من خوشحالم از ته قلب ......... لایک
جون من؟؟!!
واقعیه؟؟
ایولاااا
روزم بد بود با این خبره خوب شد
مرسی
♥♥♥♥♡♡♡♡
من منتشرش میکنم
اره جونه تو
اررررررررره مگه میشه واقعی نباشه؟ Tongue
خب خوبه دیگه حال تو هم خوب شد
خواهش
ایول
هرروز میگن برمی گردن اما کو چرانمیان
(29-10-2015، 14:09)Barana1202 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سربازی
(29-10-2015، 19:39)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-10-2015، 14:09)Barana1202 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سربازی

سربازی؟؟؟؟
اره……
واقعــــا نمیــدونــم چــی بـــگم!
خبـــر بهتـــر از ایـــن نمیــــشه!
امیـــدوارم زودتـــر این چنـــد مـــآه بگــذره!
جیییییییییییییییییییغ..یوووووهوووووو ایولللللللللللللللللل....
من میدونستم ولی تاریخشو نهههههههه....
تا اون موقع روز شماری میکنم....
فایتینگ دابل اس501