انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سلنا گومز:انتشار البوم 9 اکتبر خواهد بود+تیلور کل وایلدست دریمز رو به افریقا بخشید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلنا گومز:انتشار البوم 9 اکتبر خواهد بود+تیلور کل وایلدست دریمز رو به افریقا بخشید 1

در مصاحبه اخیر سلنا با Entertainment Weekly: او درمورد ساخت البوم در مکزیک و تاریخ انتشار ان صحبت کرد و گفت:
من در مرحله ای از زندگی هستم که به ان باور دارم با اینکه زیر میکروسکوپ قرار گرفته ام .هنگامی که ماه اوریل به مکزیک رفتیم همراه دوستانم
در یک خانه مثل خانواده بودیم فرداش با لباس حمام به ساحل رفتیم و بعد از ان در استودیو مشغول به تمرین روی اهنگ های جدید بودیم.البوم من
در 9 اکتبر روانه بازار میشود.این البوم برای من قابل اعتمادترین البوم است من بخاطر صدای پایینی که دارم نگران هستم

تیلور سویفت یک کار خیر خواهانه دیگر انجام داد او تصمیم گرفت کل پول موزیک ویدیو وایلدست دریمز رو به پارک های آفریقا برای حمایت از حیوانات آفریقا ببخش و در اصل هر بار شما این موزیک ویدیو رو در یوتیوب نگاه میکنید کمک شما به حیوانات آفریقا هست.

سلنا گومز:انتشار البوم 9 اکتبر خواهد بود+تیلور کل وایلدست دریمز رو به افریقا بخشید 1