انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جدایی آوریل از همسرش دو سال پس از ازدواج+آلبوم جدید مایلی کاملا رایگان بوده
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آوریل خواننده 30 ساله پس از دو سال زندگی مشترک با همسرش جدایی اش از او را در اینستاگرام مطرح کرد و هم چنین گفت:" قلبم از اینکه امروز جدایی خودم و چد رو اعلام کنم ب درد میاد . نه تنها در ازدواج و زندگی بلکه در موسیقی ما لحظات خوش و فراموش نشدنی را داشتیم و بجا گذاشتیم . ما هنوز هم برای همیشه دوستان خوب و صمیمی خواهیم بود و برای همیشه عمیقا از یکدیگر مراقبت میکنیم.ارادتمندانه از تمام خانواده و دوستان و طرفدارانانمام برای حمایت هایشان متشکریم." 

سلب دیلی

آلبوم جدید مایلی سایرس کاملا رایگان بوده و برای او هیچ درآمدی ندارد!
جدایی آوریل از همسرش دو سال پس از ازدواج+آلبوم جدید مایلی کاملا رایگان بوده 1

مایلی سایرس به تازگی آلبوم جدید خود را به طور کاملا رایگان بیرون داده که روی سایت (مایلی سایرس و حیوانات مرده اش) موجود است

مایلی سایرس در مراسم وی ام ای امسال اعلام کرد که آلبوم جدیدش را فقط به عشق طرفداران خود خوانده و همین برایش کافیست
خواننده 22 ساله با این خبر ناگهانی جو مراسم را بیش از پیش مهیج کرد

البته خیلی ها بر این عقیدن ک البومش اصلا قشنگ نیست و زحمتی برای اهنگ ها کشیده نشده
اینا دقیقـا بر عکس ما ایرانیا که بعد طلاق سایه هَمو با تیر میزنیم ، هسدن :|

تازه بعد طلاق از هم بخاطر اذیتاشون عُذر خواهی ام میکُنن :||

در بـضی موارد دوباره با هم ازدواج هم میکُنن O.o

از آوریل که انقَد عشق شوهر کردن بود ، بعیده طلاق بگیره D: 

و راجبـه میلی .. من آلبومشُ گوش ندادم و نظری هم نمیدم (:

و میدونم سره همین قضیه با تیلور بحث کرد که من به اندازه کافی پول در آوردم دیگه نیازی ندارم که بخوام بفروشم آلبوممُو و سود کنم :||

میشه لطفا اسمه این آلبومه مایلی رو بگی دان کنم ؟ =]
جالبه طلاق گرفته و هنوز هم میخواد باهاش دوس باشه =|
عجب ادمایی هستنا =/
ادم هر کاری که میکنه براش زحمت میکشه =|این چه حرفیه =// حالا اگه پولی بود از گلم بهتر بود=|
(17-10-2015، 20:26)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینا دقیقـا بر عکس ما ایرانیا که بعد طلاق سایه هَمو با تیر میزنیم ، هسدن :|

تازه بعد طلاق از هم بخاطر اذیتاشون عُذر خواهی ام میکُنن :||

در بـضی موارد دوباره با هم ازدواج هم میکُنن O.o

از آوریل که انقَد عشق شوهر کردن بود ، بعیده طلاق بگیره D: 

و راجبـه میلی .. من آلبومشُ گوش ندادم و نظری هم نمیدم (:

و میدونم سره همین قضیه با تیلور بحث کرد که من به اندازه کافی پول در آوردم دیگه نیازی ندارم که بخوام بفروشم آلبوممُو و سود کنم :||

میشه لطفا اسمه این آلبومه مایلی رو بگی دان کنم ؟ =]

Miley cyrus and her dead petz :|