انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: نمایش عمومی مرسدس AMG C63 Coupe
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
AMG به عنوان واحد تولید خودورهای قدرتمند شرکت مرسدس بنز بالاخره خودروی اسپرت C63 Coupe را در فرانکفورت رونمایی کرد.

مرسدس AMG C63 Coupe براساس کوپه کلاس C ساخته شده و دارای طراحی آشنایی است که شامل ظاهر هجومی، سپر جلوی کشیده، جلو پنجره باز طراحی شده و یک درپوش موتور جدید می باشد. علاوه بر این ها یک اسپویلر عقب، قطعات سبک و ترمزهای با عملکرد بهتر نیز بر روی این خودرو نصب شده است.

چهار خروجی اسپرت اگزوز، سامانه تعلیق بهبود یافته با تمرکز بر روی ارتقا عملکرد محور عقب و ایجاد امکان تنظیم ارتفاع شاسی جر امکانات دیگر ارائه شده بر روی AMG C63 Coupe است. دو قسمت داخلی این خودرو نیز شاهد نصب صندلی های اسپرت فرمان جدید، قطعات فیبر کربنی و لوگوی AMG هستیم.

AMG C63 Coupe به یک موتور 4.0 لیتری V8 به توان 476PS و گشتاور 650Nm مجهز شده است. نیروی انتقالی این موتور از طریق جعبه دنده AMG SPEEDSHIFT MCT می تواند ظرف مدت 4 ثانیه سرعت خود را از صفر به صد کیلومتر بر ساعت برساند و بیشینه سرعت 250km/h را برای آن فراهم کند. البته در صورت سفارش بسته AMG Driver این سرعت به 290km/h افزایش میابد.

البته نبایستی فراموش کرد که خودروی مذکور با موتور 4.0 لیتری V8 با دو موتور شارژ عرضه میشود. این موتور توانی معادل 510PS داشته و شتاب صفرتاصد خودرو را به 3.9 ثانیه کاهش می دهد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمایش عمومی مرسدس AMG C63 Coupe 1