انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مكان هاي امن براي جان سالم به در بردن از ٢١ دسامبر ٢٠١٢
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
باورمندان به پایان جهان در ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ که از تقویم قوم مایا (یکی از اقوام بومی آمریکای لاتین ) گرفته شده است ، در دو روستا در ترکیه و فرانسه تجمع می کنند.باورمندان به حادثه بزرگ در ۲۱ دسامبر(۹ روز دیگر) معتقدند که یک روستا در ازمیر ترکیه و یک روستا در جنوب فرانسه آسیب کمتری از حادثه بزرگ روز ۲۱ دسامبر خواهند دید.
روستای شیرینجه در ازمیر ترکیه
روستای ” شیرینجه ” در ازمیر ترکیه و دهکده ” بوگاراچ” در جنوب فرانسه از نظر باورمندان به پایان جهان امن ترین مکان ها هستند از این رو تقاضای مسافرت های هوایی به منظور اسکان در دهکده جنوب فرانسه ۴۱ درصد و تقاضا برای سفر به ازمیر ۳۰ درصد افزایش داشته است.
نکته جالب این است که اکثر کسانی که به مقصد ازمیر یا بوگاراچ فرانسه درخواست تهیه بلیت هواپیما کرده اند دنبال تهیه بلیت هایی یک طرفه (رفت)هستند نه بلیت های رفت و برگشت.
بسیاری از آژانس های هواپیمایی اروپایی اعلام کرده اند که بسیاری از درخواست بلیت برای سفرهای هوایی شب سال نو و تعطیلات کریسمس برای روز ۲۲ دسامبر و بعد از آن رزرو شده است .
گفته می شود یکی از دلایل این مساله ، شایعه پایان جهان در ۲۱ دسامبر است و به نظر می رسد عده ای از مردم منتظرند ببینند در این روز چه اتفاقی خواهد افتاد! برخی دیگر بر عکس معتقدند دلیل این مساله پرشماری افرادی است که باوری به این شایعات ندارند.برخی آژانس های هوایی اروپا اعلام کرده اند روز ۲۲ دسامبر یکی از پر ترافیک ترین روزهای سفرهای هوایی به مناسبت کریسمس و تعطیلات سال نو خواهد بود.
مجله عصرایران
نظر و سپاس نشه فراموش Big Grin
[size=large]اینا همش شایعست چه اتفاقی آخه؟؟Dodgy
همش الکی ناسا هم گفته اینا همش الکی هستش!!
ممنونUndecided
من هم میگم درسته زمین نابود میشه هم میگم غلط خوب نمیشه به حرفای یه پیشگو اعتماد کرد و همه اینا دست خداست.Angel
واااااااااااااااااااااااااااااااااا چه فرقي ميكنه دنا تموم شه همه خراب ميشه
من از پيشگو كه گفتش مي ترسم چون اون هر چيزي رو كه پيشبيني كرده درست از آب درومده يعني ما مي ميريمcrying
(15-12-2012، 17:24)آندريا77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واااااااااااااااااااااااااااااااااا چه فرقي ميكنه دنا تموم شه همه خراب ميشه
ولي اين مكان ها سالم مي مونن
ببخشیدا ولی چرتهDodgyواسه مشکلات اقتصادیه؛همینExclamation
[php]
(15-12-2012، 17:27)فرشته ي كوچولو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من از پيشگو كه گفتش مي ترسم چون اون هر چيزي رو كه پيشبيني كرده درست از آب درومده يعني ما مي ميريمcrying
شايد بميريم تازه كي حوصله داره بره تركيه يا فرانسه

[php]
(15-12-2012، 17:28)maryam jooon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببخشیدا ولی چرتهDodgyواسه مشکلات اقتصادیه؛همینExclamation
ممنون از نظرت

(15-12-2012، 16:44)امیر ارسلان1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من هم میگم درسته زمین نابود میشه هم میگم غلط خوب نمیشه به حرفای یه پیشگو اعتماد کرد و همه اینا دست خداست.Angel
باهات موافقم
ممنون واسه خبر
چچچچچچچچچچچچچچچچچچچ
صفحه‌ها: 1 2