انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جک و پستهای شبکه های اجتماعی سری اول
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
پسره همسايمون
تو کنکور امسال بيستا مونده به آخر شده .........
باباش داشت شيرني پخش ميکرد... !!! ...
ميگم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ميگه فک نميکردم
بيست نفر از اين احمق ترم تو ايران باشه.
وجدان چیست ؟

چیزی که زورش نمیرسه جلوی گناه بگیره فقط گناهو کوفت آدم میکنه کثافت ...?

خارجکی چیست؟دختری است که با جکی جان نسبت خواهری داردUndecided

دوستان گلم میدونم از من بعیده اما برای اولین بار میخوام پست خاک برسری بزارم
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
خاک بر سر بدخواهاتون

رمز ورود قلبم را بزن و وارد قلبم شو
.
.
.
.
.
.
.
.

عه خنگه چرا رمز ورود دماغمو زدی بیا بیرون ببینم بیشعور

میگن تو بهشت پدر و مادرا میزنن تو سر بچه های مردم میگن از بچه ی من یاد بگیر کره خر

دختر داییم داشت جارو میکشید پسر داییم هی اذیتش میکرد یهو دختر داییم قاطی کرد و گفت کوری یا نمیبینی دارم جارو میکشم دیگه خودتون منو تو اون لحظه تصور کنین

این فیلم خارجیا رو دیدید که وقتی بچه میخوابه آروم روش یه پتو میندازن بعد بوسش میکنن و میرن میخوابن اینا همش دروغه من که هر دفعه خوابیدم مامانم یه لحاف کرسیه دویست کیلویی مینداخت روم
اونم از ارتفاع دو متری پرت میکرد پایین بعدش
بابام مثلا حواسش نبود میومد رو پاهام راه میرفت 
منم یهو مثه جن زده ها بیدار میشدم
بعد دوتایی با هم میخندیدن و میگفتن توله سگ الکی خودشو به خواب زده بود

یه بار ایمیلمو که داشتم مینوشتم به جای این که آخرش بنویسم یاهو . کام نوشتم یابو . کام سایته نه تنها عضوم نکرد یه دو سه تا فوش جدیدم یادم داد

چند سال پیش تو کلاسمون سر گروه بودم بعد داشتم با یکی از زیر گروهیام ریاضی کار میکردم از اون جایی که ایشون خنگ بود خط سه سانتی رو  نوشته بود خط یه سانتی بعد من با خط کش اندازه گرفتم براش گفتم بیا خط کشم داره نشون میده که این سه سانته بعد یکم فکر کرد گفت خوب حتما اندازه ی خط کشامون تفاوت داره:/

امکان نداره سر سفره از کسی نمک بخوای و اون اول برا خودش نریزه

چیزی که تو بچگی فکرمو مشغول میکرد این بود که چرا روحا از در و دیوار  رد میشدن اما تو زمین فرو نمی رفتن

بهترین راه حل برای سحر خیزی شب چهار لیوان آب بخور بعد بگیر بخواب مثانه راس ساعت پنج صبح بیدارت میکنه

کلمه مگس رو برعکس کن 
به من چه میخواستی بر عکس نکنی
هوی هاپوo_O
چخه چخه

در عجبم از اونی که سیب زمینی سرخ کرده و چیز برگر دوبلشو با نوشابه رژیمی میخوره این آدم از دنیا خستس

دیشب رفتم خونه دوستم خواهرش بدون روسری و با تاپ شلوارک اومد دم در کلی باهام سلام احوال پرسی کردمو دستشو دراز کرد  منم با کلی خجالت دست دادم بعد رفیقم که اومد بهش گفتم داداش شرمنده آبجی
تو هم مثه آبجی خودم میمونه بعد دوستم زد تو سرم گفت یابو اون داداشم بود من که آبجی نداشتم
مُنتقل شُد
ممنون
تشکر Heart