انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تیلور سویفت به طور غیر مستقیم میگه آهنگ بد بلـاد برای کیتی پری نیست !!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
تیلور سویفت راجب آهنگ بد بلاد در مصاحبه با مجله GQ میگه: تو داری با مجله Rolling Stone مصاحبه میکنی و بعد نویسنده ها میگن این آهنگ برای کیه؟ این یک لحظه دیوانه وار در زندگیت هست و فقط اونجا میشینی و میدونی که با دوست پسر قبلیت (هری) رابطه خوبی داری یا با خانواده دوست پسر قبلیت رابطه خوبی داری و نمیخوای که اونا (خانواده) فک کنن که داری اونو (هری) تهدید میکنی.

تو میگی که این آهنگ در مورد یک دوست از دست رفته هست و این تنها چیزی هست که تو میگی .ولی بعدش مردم کلی توییت در موردش در میارن که منظور من چی بوده.من هیچ موقع با انگشتم به سمت اون کسی که از دست دادم اشاره نکرده بودم.

من میدوتم که این آهنگ برای یک فردی هست و شما گرفتین این آهنگ رو برای شخصی که نمیخواستم به عنوان این آهنگ شناخته بشه علامت زدین(منظورش کتی هست و تیلور میگه نمیخواسته کتی برای این آهنگ اسم گذاری بشه).

این آهنگ در مورد شکست عشقی نیست (خیلی ها میگفتن برای هری هست که رد کرد این حرفو  تیلور) این آهنگ در مورد یک دوست از دست رفته هست :|

تیلور سویفت به طور غیر مستقیم میگه آهنگ بد بلـاد برای کیتی پری نیست !! 1
من نفهمیدم پری و هری چه ربطی به هم دارن =|
پری که دوست دختر هری نبوده =|
تیلورم فک نکنم اینو برای هری خونده باشه=|