انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سلفی های زشت ترین زن جهان!!!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
خب نباید زشت ترین بگین احترام بزارین اگه شما جای اون بودین و بهتون میگفتن چی...........................
باهات موافقم بیچاره مریضهع
Confused Confused

قول من قول مرد ه هر کی زیرش بزنه هم نامرده
ziiiiiiiiiiiibast     zaher ziba nemiaid  b kar gr chizi z mana dari biar
اگه از دید مثبت اندیش باشیم بینیم که زشت نیست
رنگ چشمهاش ابی هست دندون هاش سفیدن و...
زشته ولی خب چیزای خوبم تو صورتش هست
خوب خیلی هم زشت نیست شاید خدا خواسته اینطوری باشه
اووووووه Sad
دندوناش:4fv:
(23-10-2015، 15:56)٭نفس٭ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-10-2015، 15:40)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلیم زشت نیست ..
کلا ادم زشت وجود نداره ..
مریضی داره دیگه نمیشه مسخرش کرد (:

عاره واقعاحتمایه مریضی داره

من یه کلیپی دیدم کلیپش فکر کنم توش همین خانومه بود جووون وقتی بود بهترین مانکن بود میخواست همش همینقدر خوش اندام باشه همش یه کاری میکرد تهوع کنه بعد آخر دیگه معدش غذا قبول نمیکنه و یه روزی به این شکل میوفته ولی جوونیش خیلی خوشگل بود عاشقش میشدین خیلی جیگر بود جوونیش Heart

(07-10-2016، 12:58)*arisa joon* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایشششششششش خیلی زشته

تو دوست داری یکی به تو بگه که خیلی زشتی راضی هستی راست بگو

(07-10-2016، 11:36)αℓι نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دندوناش:4fv:

Sad Sad Sad دندوناش خوبه که
بچه ها هر کسی زیبایی خودش رو داره
پس تمسخر نکنید
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5