انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سلفی های زشت ترین زن جهان!!!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
وبسایت رادیو چین: براساس گزارش دیلی پست چاپ انگلستان در چهاردهم مارس، لیزی ولاسکویز از آمریکا که کاربران اینترنتی وی را "زشت ترین زن جهان" نام گذاشتند، در جشنواره فیلم (SXSW South by Southwest) شرکت کرد. در این جشنواره، فیلمی 78 دقیقه ای درباره وی پخش شد.

لیزی 26 ساله در هنگام تولد زود رس خود به مدت 4 هفته، کم تر از یک کیلوگرم وزن داشت. او به بیماری سندرم مارفان و دیستروفی چربی مبتلا شد. وی که قدش 1 متر و 57 سانتی متر است، فاقد چربی در بدن و وزن او هم کم تر از 30 کیلوگرم است. وقتی که 17 سال داشت، کاربران اینترنتی او را "زشت ترین زن جهان" نامیدند.

حالا لیزی می تواند به راحتی با مسخره و استهزای مردم رو به رو شود. او به طرف مقابل سلام می گوید و کارت خود را به آن ها می دهد که روی آن نوشته شده، "سلام، من لیزی هستم. لطفا دیگر من را نگاه نکنید."

او حالا تلاش می کند تا دولت را به تصویب طرح قانون ضد آزار تشویق کند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلفی های زشت ترین زن جهان!!!!! 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منبع:برترینها

...البته اینم بگم زیبایی باطن خیلی مهمتر از زیبایی صورته...

سپاس +نظر=♥
خیلیم زشت نیست ..
کلا ادم زشت وجود نداره ..
مریضی داره دیگه نمیشه مسخرش کرد (:
چقد چشماش خوش رنگه O__O
این یه نویسنده ست و خیلی باهوشه...
(23-10-2015، 17:24)3283 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
توي دنيا "ترين " وجود نداره...
انصافا در اون حد هم زشت نيست كه بشه اين لقب و بهش داد:/

باهات موافقم اونقدرام زشت نیست که این لقبو بهش دادن اگر صورتش اینطوریه و یکم متفاوته به خاطر بیماریشه
یه مریضی داره که اصلا نمیتونه چاق شه..بجاش یکی از باهوش تریناست..
(23-10-2015، 17:56)معمای قلب من نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اونوقت شوهر داره؟؟؟

منم میخواستم همینو بپرسم
(26-10-2015، 21:14)Sadaf 2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-10-2015، 17:56)معمای قلب من نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اونوقت شوهر داره؟؟؟

منم میخواستم همینو بپرسم

نمی دونم شاید داشته باشه شایدم نه...!
Exclamation Exclamation
هر کی رو خدا یجور آفریده اینم اینتوری ربط به قیافه نیست ربط به عقل

خدا شفاش بده crying crying
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5