انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گروهU Kiss
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
باید بگم من از این گروه19 تا موزیک ویدیو دارم که بینشون Tik Tak-Venge-Onli You-Forbidden Love-Distance-Arib My -Blive-Alone-A Sared Dream-Cause My-قشنگن اسم بعضی از موزیک ویدیو هام نمی دونم!!!!

بیوگرافی اعضای U-KISS
گروه 7 نفره هست و اولین البون این گروه در سال 2008 به اسم not youngبوده است ایم گروه یگ گروه چند زبانه است که باعث شده ان ها بتوانند با طرفدار های خود به زبان انگلیسی و چینی و پرتغالی و فرانسوی و اسپانیایی و.. صحبت کنند.
حالا میریم سراغ اسم گروه که به چه معنیه. u kiss حروفی است که از اولین حرف چند کلمه به وجود اومده. وازه u که از کلمه ubiquition گرفته شده است به معنی همه جا میباشد.
وازه k که از کامه koreanگرفته شده است. ,وازه i که از کلمهinternationalگرفته شده است که به معنی سوپر میباشد.و وازه s از کلمه starگرفته شده است که به معنی ستاره است پس به طور کلی یه معنی مثل این میده:سوپر استار های بین المللی کره همیشه حاضر!
حالا میریم سراغ معرفی اعضای گروه.
so hyun

نام: seo hyun
متولد:11مارچ1989
قد:181
وزن:67
گروه خونی:A
سمت در گروه:لیدر ، خواننده و رقصنده
خانواده: پدر و مادر یک خواهر بزرگتر و یک خواهر بزرگ تر
سرگرمیها: بازی با رایانه ، تمرین، موزیک گوش دادن
استعداد ها: زدن پیانو،رقص و فوتبال
اطلاعات:وقتی که سوم دبیرستان بوده پدرشو از دست داده توی jypکاراموز بوده برای همین رابطه نزدیکی با اعضای گروه 2pm و 2am داره چون اونا هم اونجا کار اموز بودن.

lee ki seob

نام: lee ki seob
تاریخ تولد:17/januari/1991
قد:180
وزن:60
گروه خونی:O
سمت در گروه :خواننده و رقصنده
خانواده:پدر و مادر و یک خواهر بزرگ تر
استعداد ها و علاقه ها:بازیگری،تکواندو و رقص
سرگرمی ها:پیانو،بازیگری و عکاسی
اطلاعات:عضو تازه وارد و بی تجربه گروه است در هنر های رزمی مثله بوکس و تکواندو خیلی وارده.در سال 2009 به گروه پیوسته و به عنوان بهترین قیافه در کره خیلی معروفه اون عاشقه عکاسیه اون با خانواده خودش که بودایی هستن زندگی میکنه در سال های دبیرستان در گروه های رقص خیلی فعال بوده ولی روی صحنه هیچ تجربه ای نداشت تا زمانی که به گروه پیوست اون در گروه سخت کوش ترین و جدی ترینه اون خدای احساسات و غافلگیر کردنه.

Eli

نام:kim kyonjae معروف به Eli
تاریخ تولد:13march1991
وزن:60
گروه خونی:O
سمت در گروه :رپر و خواننده
خانواده:پدر و مادر یک خواهر بزرگتر و یک خواهر کوچک تر
استعداد ها و علایق:تکواندو، کونگ فو و به زبان انگلیسی و چینی هم مسلطه و هم علاقه داره
سرگرمی ها:تماشای tv،گوش دادن به موسیقی،بازی های رایانه ای
اطلاعات:به kim eli معروفه و هفتمین عضو گروهه برای بلد بودن ورزش هایی مثله کنگ فو و تکواندو خیلی خوب شناخته شد ار قیافه خودش خیلی خوب تعریف میکنه در لس انجلس به دنیا اومده و بزرگ شده اما وقتی خیلی جوان بوده به چین میره تا درسش رو ادامه بده به همین خاطر میتونه به زبان چینی صحبت کنه 12 سال در حال  یادگیری ورزش تکواندو و کنگ فو بوده . اون به همراه کی بوم در یک سریال کره ای به نام سرنوشت پاییزی بازی کرد. Eli اولین عضو گروه بود که در حال تمرین برای اجراهاشون دچار صدمه شد که بعد از این که فهمیدن دست راستش شکسته اونو به اورزانس بردن که بعد از انجام یه سری ازمایش پزشکان گفتن که باید دستش عمل بشه بعد از عمل ایلای با دستی که توی گچ بود اجراش رو خوب انجام داد.

kevin

نامConfusedunghyunمعروف به kevin
تاریخ تولد:25/november/1991
قد:175
وزن:50
سمت در گروه:خواننده اصلی و رقصنده
خانواده:پدر و مادر و یک خواهر بزرگ تر
استعداد و علایق:رقصیدن،نواختن گیتار و پیانو ،مسلط به زبان انگلیسی(اون در مدرسه ای در کالیفرنیا دری خونده برای همین انگلیسی رو خیلی روان صحبت میکنه)
سرگرمی ها:مطالعه،ساخت موزیک،تماشای فیلم،گوش دادن به مو سیقی
اطلاعات:در سان فرانسیسکو به دنیا اومده و بزرگ شده وقتی که برای تعطیلات به کره اومده بود میره و یه ازمون میده و به این ترتیب تصمیم میگیره که خواننده بشه در سن 15 سالگی به همراه مادر و خواهرش به کره اومد تا به دنبال رویاش بره و موفق شد که عضوی از u kissباشه.

dongho

نامConfusedhin dangho
تاریخ تولد: 29/june/1994
قد:175
وزن:65
گروه خونی:B
سمت در گروه:خواننده و رقصنده اصلی
خانواده:پدر و مادر و برادر بزرگتر
استعداد :تسلط به زبان چینی
سرگرمی:خواندن کتاب ،بازی گلف،گوش دادن به موسیقی
خواننده مورد علاقهConfusedhin seung hun
مذهب:مسیحی
اطلاعات: جوان ترین عضو گروه است در چین درس خوانده برای همین میتونه به زبان چینی صحبت کنه در دوران جوانی اون به خاطر ایصد بم و عمیق و شخصیت غیر قابل غیر قابل پیش بینی معروف شد.به دنیای تجارت علاقه داره پدرش یک شرکت مجله داره در سال 2008 وارد گروه شد و میشه گفت سومین عضو از این گروهه از نظر شرکت فعال ترین عضو گروه محسوب میشه در چند فیلم بازی کرده و بهش نقش های زیادی بهش پیشنهاد شد ولی به دلیل برنامه شلوغ و پر حجمش اون  نقش هارو نپذیرفت و گفت که برای بازی در فیلم باید تجربه ی بیشتری کسب کنه. در کنار این که یه هنرمند به حساب میاد یکی از اعضای تیم بیسبال هم هست.

AJ

نام:kim jae seopمعروف به Aj
تاریخ تولد:4/6/1991
گروه خونی:A
قد: 183
وزن:61
سمت در گروه:رپر و رقصنده
سرگرمی:بازی رایانه ای و مسافرت
مهارت:پیانو
مذهب:بودایی
اطلاعات:یکی ارز 2 عضو جدیدی است که به گروه اضافه شدند  اون خیلی کوین رو دوست داره ولی بر اساس اطلاعاتی که بدست اوردم کوین زیاد بهش محل نمیذاره  هنوز اطلاعات کاملی ازش بدست نیاوردم .

min yeo hoon

نام:min yeo hoon
تاریخ تولد:16/august/1991
وزن:68
سمت در گروه:خواننده
سرگرمی:ورزش و موسیقی
مهارت:تکواندو،بسکتبال و خواندن
اطلاعات: hoon اولین کسی بود که بعد از رفتن 2 عضو سابق وارد گروه شد اون قهرمان تکواندو هست و در سریال Athena نقش بادیگارد رییس جمهور رو بازی کرد.
یوکیس چند وقت پیش اومده بود امریکا وان وقت از این گوشه یه سر به ایران نزد یعنی چیییییییییییییییییییییییییییییی crying  Angry
اینم عکس گروه یو کیس زیرش اسمش رو نوشته هر که بخواین

گروهU Kiss 1
وایییییییییییییی من تو یو ایکس از هوون خوشم میاد

کی ساپ هم خوشگله

همشون خوشگلن ب جز کوین!! 25r30
اتفاقا کوین خیلی هم خوشگله
الی هم عالیه
دانگهو هم خوبه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروهU Kiss 1
(15-11-2015، 18:02)نیلوفرجون.باهوش انجمن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اتفاقا کوین خیلی هم خوشگله
الی هم عالیه
دانگهو هم خوبه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروهU Kiss 1

اره من عاشق کوینم Heart صداشم خوبه
کیساپ هم خوشگله دوسش دارم :p318:

(15-11-2015، 16:54)Bita79 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وایییییییییییییی من تو یو ایکس از هوون خوشم میاد

کی ساپ هم خوشگله

همشون خوشگلن ب جز کوین!! 25r30

ببین بیتا روعصاب من را نرو می زنم شل وپلت می کنم ها!! Angry