انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: Ⓣ تاعو Ⓣ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
تو این پست ب تاعو توهین نکنید.......به تاعو حق بدید اگه تاعو از اکسو رفت و بعدش فورا البوم داد خواس بگه میتونه همیشه موفق باشه , وختی پای تاعو اسیب دید  توی خیلی از کامبکا نتونس اجرا داشه باشه  , تاعو خودشم بعد از رفتنش تاوان داد ,  خب توی  کره قوانینی هس که قراردادا پنج سالس و اگه کسی بخواد این پنج سالو تحمل نکنه اگ کره ای باشه ممنوع العکس میشه و خیلی چیزای دیگه , اما اگ کره ای نباشه باید مبلغ خیلی سنگینیو بدن , تاعو ام بعد رفتنش سختی هایی دید , این کارای اونایی که توهین میکنن مث فنای دوسه تا گروه دیس.....اون لحظه ای ام که بعد ازرفتن کریس تاعو گف من دیگه کریسی نمیشناسم بخاطر دلتنگیش گفته. که تو مصاحبم گفته.بعد از رفتن تاعو دیگه کسی از اکسو حمایتش نکرد واقن بخاطر همین از چانیول خوشم نمیاد . بعد از رفتن تاعو و کریس چان اونارو توی شبکه های اجتماعی انفالو کرد . خو این ینی چی؟؟ برخلاف اعضای سوپر جونیور که وختی اعضاشون رفتن ریووک و بقیه اونارو تشویق کردن و هنوزم درارتباطن. تاعو خودش رپر اکسو ام بود  این خودش خیلیه . درزم یه اکسو ال , اکسورو همیشه دوازدهتایی میبینه . پ توهین نکنید

وی عار وان =|

Ⓣ تاعو Ⓣ 1

Ⓣ تاعو Ⓣ 1

Ⓣ تاعو Ⓣ 1

Ⓣ تاعو Ⓣ 1

Ⓣ تاعو Ⓣ 1

Ⓣ تاعو Ⓣ 1

Ⓣ تاعو Ⓣ 1

Ⓣ تاعو Ⓣ 1

Ⓣ تاعو Ⓣ 1

Ⓣ تاعو Ⓣ 1

Ⓣ تاعو Ⓣ 1

Ⓣ تاعو Ⓣ 1

Ⓣ تاعو Ⓣ 1

چند تا تاعوریس.....

Ⓣ تاعو Ⓣ 1

Ⓣ تاعو Ⓣ 1

Ⓣ تاعو Ⓣ 1

Ⓣ تاعو Ⓣ 1

Ⓣ تاعو Ⓣ 1

Ⓣ تاعو Ⓣ 1

Ⓣ تاعو Ⓣ 1

Ⓣ تاعو Ⓣ 1

Ⓣ تاعو Ⓣ 1

Ⓣ تاعو Ⓣ 1

Ⓣ تاعو Ⓣ 1

Ⓣ تاعو Ⓣ 1

گریه تاعو بخاطر اینکه دلش برای کریس تنگ شده بوده........

Ⓣ تاعو Ⓣ 1

سپاس =|
تاعو از اکسو جدا شده؟؟ :N56:
نهههههههههههههه چرااااااااا؟؟؟ :rum: :aah
من هنوز تازه تاعو رو شناخته بودم aah

هــــــــــــــــــــــــــــــی .... ng2
چرا همه فک می کنن تاعو مقصره؟؟
من فک می کردم شایعه درس کدن که میگن از گروه رفته p336
(15-11-2015، 20:41)Barana1202 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

صب بخیر =| . تاعو و کریس و لوهان ازگروه رفتن
(15-11-2015، 23:32)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-11-2015، 20:41)Barana1202 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

صب بخیر =| . تاعو و کریس و لوهان ازگروه رفتن

می دونم اما من فک می کرم شایعه هس
تائو و کریس و لوهان از اکسو رفتن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-(((
من اکسو رو عمدتا بخاطر کریس و لوهان انتخاب کردم  Sad Heart
من از قضیه خبر ندارم !
تازه اکسوالی شدم .. یکی میشه توضیح بده ؟
+ بگید الان کیا تو اکسو هستن ؟
(16-11-2015، 16:58)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من از قضیه خبر ندارم !

بله خیلی وخته رفتن . بخاطر لج بودن با کمپانیشون
(16-11-2015، 16:59)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2015، 16:58)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من از قضیه خبر ندارم !

خب الان چیکار میکنن ؟ میخونن یا نه ؟
(16-11-2015، 17:08)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2015، 16:59)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
من اکسو رو عمدتا بخاطر کریس و لوهان انتخاب کردم  :( :heart:
من از قضیه خبر ندارم !

خب الان چیکار میکنن ؟ میخونن یا نه ؟

اره بابا . لوهان که فرت فرت البوم میده بیرون . تاعوام همینطور . کریسم همین چن روز پیش اهنگ جدیدش ب اسم بدگرل دراومد
کارکنای اس ام مجبورشون کردن تا آنفالو کنن