انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: همه چیز درمورد F.T.Island
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
از این گروهم موزیکویدیو هایHello Hello -I Wash_
[img]همه چیز درمورد F.T.Island 1[/img]
نام کره ای : 이 홍기
نام : Lee Hong Ki
موقعیت در گروه: خواننده اصلی
اسم مستعار : Cute Rebellion
تاریخ تولد: 2nd March 1990
گروه خونی : AB
قد: 176 cm
وزن: 60 kg
بهترین ویژگی: خندان بودن
استعدادها : آواز خواندن ، فوتبال بازی کردن
سرگرمیها : آواز خواندن ، گوش دادن به موسیقی ، فوتبال ، اینترنت ، پخت و پز
برای عشق ایندش : “بیا سعی کنیم بهترین باشیم , اگه من نتونستم خوب باشم , لطفا درک کن و منو ببخش”

راسی هونگ کی یکی از ost های سریال وارثان رو خونده....بسییییییار هم زیباس
[img]همه چیز درمورد F.T.Island 1[/img]

نام: لی جه جین-Lee Jae Jin
موقعیت در گروه: گیتار بی س
اسم مستعار: داوطلب(الان این ینی چی؟)
متولد: 1991.12.17
گروه خونی: A
قد: 177 cm
وزن: 5 8 kg
بهترین ویژگی: لب....
خانواده: خواهر بزرگتر(Lee Chae Won)بازیگر
مهارت: گیتار بیس, گوش دادن به موسیقی سنتی
سرگرمی: اینترنت, سوال پرسیدن
همه چیز درمورد F.T.Island 1

نام کره ای: 최 민 환
نام: Choi Min Hwan
موقعیت در گروه: درام
اسم مستعار: 민둥이
تاریخ تولد: 11th November 1992
قد: 171 cm
وزن: 55 kgبهترین ویژگی: نازبودن
خانواده:خواهر کوچکتر
مهارت: درامر, خوردن مرغ!!!
سرگرمی: گوش دادن به موزیک, اینترنت
برای عشق ایندش: دوست دختر قشنگم لطفا به سلامتیت اهمیت بده دوست دارم....

ام کره ای: 최 종 훈
نام : Choi Jong Hun
موقعیت در گروه: لیدر , گیتاریست و پیانو
اسم مستعار:به دلیل غیر اخلاقی بودن حذف شد
تاریخ تولد: 7th March 1990
قد: 178 cm
وزن: 60 kgبهترین ویژگی: بینی.
استعداد ها : پیانو
سرگرمیها: گوش دادن به موسیقی , اینترنت
برای عشق ایندش: “میخوام چیزی واست بخرم, میتونم؟چی میخوای؟”

نام : Song Seung Hyeon
موقعیت در گروه: Guitar, Vocal, Rapper
تاریخ تولد:21 August 1992
قد: 180 cm
وزن: 62 kg
گروه خونی او      

همه چيز درباره ي اف تي آيلند
.معنی گروه: جزیره ی پنج گنج

2.اولین اهنگ گروه در سال2007 بود با نام_love sick_که خیلی طرفدار پیدا کرد(خيلي اهنگ قشنگيه)

3.صمیمی ترین دوستان :اعضای گروه shinee

4.به طرفدارنشون پریمدونا می گن که اسم یکی از اهنگای گروه هم هست

5.رنگ گروه:زرد

6.اعضای گروه مسلط به زبان ژاپنی هستند و پس از البوم _severally_هم دارن به طور فشرده انگلیسی میخونن

7.سخت ترین سفرشون: راه کنسرتشون توی ژاپن بوده که باید 11 ساعت توی اتو***** میموندن

8.بهترین هدیه ی که هونگ کی گرفته یه سگ که اسمش _ترشا_ئه و چون هونگ کی هیچ وقت زمانی برای بودن با سگش نداره مجبوره که از سونگ هیون خواهش کنه تا ازش مراقبت کنه………..!^_^

9.همیشه توی فن میتینگ هاشون برای طرفداراشون غذا می خرند به خاطر همین به عنوان گروهی که بیشتراز بقیه ی گروه ها به طرفدارنشون اهمیت می دن هم شناخته می شن(اي ول)

10.بهشون پسران مثل گل هم می گن چون هیچ کدوم از اعضا هیچ عمل زیبایی انجام ندادن! که جه جین بهش خیلی افتخار می کنه^^

.11.هونگ کی هیچ وقت لباس هایی رو که اسپانسر ها بهش می دن رو قبول نمی کنه و همشون رو میندازه دور!!!!!!یا می ده به مین هوان…مین هوان هم یکبار یکی از همین شلوارهای هونگ کی رو تا6 ماه می پوشیده!

12.اروزی اعضای گروه اینه که یک کمپ با 200تا از طرفداراشون داشته باشن(واي خدا.چه جالب.فكر كنم بعد از اون كمپ هيچي از اعضا باقي نمونه چون همه ي طرفدارا له و لورده شون ميكنن مخصوصا اوپا.)

13. توی تورها اعضا با هم فیلیم می بینن و PSP بازی میکنن…

14.بیشتر یادگیری ژاپنی شون با دیدن فیلم های ژاپنی بوده!!!!!!!!!!

15.هونگ کی و جونگ هیون عاشق خرید کردن هستند و مین هوان از خرید متنفره^^(واي منم خيلي خريد كردنو دوس دارم.)

16.هونگ کی همیشه دوست داره با مین هوان بره بیرون چون مین هوان خیلی حرف میزنه و هیچ وقت نمیتونه گشنگی رو تحمل کنه^_^

17.ft islandاولین گروه راکی بود که تونست با اولین البوم ژاپنی شون رتبه ی اول رو توی چارت فروش کسب کنهWOooW

18.هونگ کی فکر می کنه که گروهشون متفاوته چون به جای اینکه رقص بلد باشن با استعداد هستند(دقيقا)

19.گروهی که ft islandبیشتر باهاشون راحتن گروهBest ئه

20.جه جین یکبار یه لپتاپ و یه لباس زیر از طرفداراش به عنوان هدیه گرفته!!

21.مین هوان و سونگ هیون همیشه با هم ,هم اتاقی ان

21.سونگ هیون از همه ی اعضا دیرتر حاضر می شه و انگلیسی اش هم از همه بهتره

22.اعضا به سونگ هیون لقب_یه راست به بیمارستان_رو دادن چون همیشه مریضه

23.سونگ هیون به خاطر حرف زدن جذابش و بامزش معروفه

24.دوست صمیمی سونگ هیون Key از گروههshinee ئه

25.وقتی وون بین توی گروه بوده همیشه دوست داشته جونگ هیون رو توی خواب بغل کنه که به خاطر همین جونگ هیون هیچ وقت پیش وون بین نمی خوابیده(هه چه باحال)

26.اولین کاری که جونگ هیون بعد از بیدار شدن از خواب انجام می ده اینکه گوشی چک می کنه

27.توی یکی از اجرا ها شون جونگ هیون گفته نمی دونه برا چی لیدر شده؟؟؟

28.هونگ کی همیشه باعث می شه که اطرافیانش احساس ارامش کنن و همیشه اون ها رو می خندونه

29.بازیگر مورد علاقه ی هونگ کی انجلینا جولی ئه(واي يادتونه تو تو زيبايي اسم سگش انجلينا جولي بود.يادش بخير)

30.مین هوان هیچ وقت راز دار نیست و هیچ وقت هم قابل اعتماد نیست!!

وصیات اخلاقی جانگ هیون(هه)
جانگ هیون(لیدر گروه اف تی ایلند)Big Grin جانگ هیون وقتی همه ی اعضا با هم اجرا دارن بیشتر از هروقتی خوشحاله و وقتی سرشون شلوغ میشه ,استرس می گیردش
اریک کلاپتون خواننده ی مورد علاقه شه و رنگ آبی رو دوست داره
برای ادیشنش پیانو زده.از وقتی ۶یا ۸ساله بوده پیاونو زدن رو یاد گرفته و دو سال تمام هم گیتار تمرین کرده
دختر ایده آلش:”دختری ککه سعی نکنه الکی نمک بریزه و بتونم باهاش راحت کنار بیام”(WOoow)
شعار ش برای عشق آینده ش:”بیا بهترین سعیمونو بکنیم,اگه موفق نشدیم لطفا درک کن و منو ببخش
کلمه ی ژاپنی مورد علاقه ش “دوکی دوکی” هست که صدای ضربان قلبه
بدترین لحظه براش وقتیه که اشتباه می کنه و حس بدی دار,اون گفته که من همیشه اشتیاه می کنم و همیشه حس بدی دارم عادت بدش اینه که زبونشو روی لبش می کشه(وووووی)
قبلا از طرفداراش گیتار به هدیه گرفته و گیتار گرفتنو از طرفداراش دوس داره
برای پریمدونا ها و خود اف تی آیلند هم خیلی کاریزماتیکه و با این که معصوم به نظر میاد,خیلی شره!(كاملا از اون عكساش معلوم بود)
وقتی بحث رقصیدن رقص های گروه های دختر می شه جونگهیون از همه بهتر می رقصه
تنها عضو گروهه که تک بچه ست(چه جالب)
توی اولین اجراشون گفته که “من نمی دونم چرا به عنوان لیدر انتخاب شدم,شاید به خاطر صورت خوشگلمه؟”(اعتماد به نفست تو حلقم.پس اگه اینجوری بود هونگ گی باید رییس جمهور میشد.والا دیگه اعصاب ادم خورد میشه)
زمستونو به خاطر برفش دوست داره
ورزش مورد علاقه ش فوتباله
توی فیلم “تو حیوون خونگی منی” همراه کیم هانئول و جانگ کیون سوک بازی کرده(اینو خودم كشف كردم خیلی فیلم باحال و خنده داریه.حتما ببینینش حتی اگه طرفدار گیون سوك نیستین)
بقیه ی اعضا می گن که جونگهیون توی قضیه های عشقی از همه باتجرببه تره و ازون راهنمایی می گیرن
وقتی ازش پرسیدن دوس داره چه کاراکتری رو بازی کنه گفت که می خواد نقش مرد سردیو داشته باشه که زن ها مجذوبش می شن
گروه مورد علاقه ش تو ان ای وان ه
از حیوون ها می ترسه
پارک گیوری عضو کارا رو دوس داره
به نظر خودش از طرف چپ,خوش قیافه تره!
بقیه ی اعضای گروه اعتقاد دارن از همه خوش هیکل تره
اینم خصوصیات برو بچه های اف تی آیلند  
JONG HUN
جونگ هیون وقتی همه ی اعضا با هم اجرا دارن بیشتر از هروقتی خوشحاله و وقتی سرشون شلوغ میشه ,استرس می گیردش

اریک کلاپتون خواننده ی مورد علاقه شه و رنگ آبی رو دوست داره

برای ادیشنش پیانو زده.از وقتی ۶یا ۸ساله بوده پیاونو زدن رو یاد گرفته و دو سال تمام هم گیتار تمرین کرده

دختر ایده آلش:”دختری که سعی نکنه الکی نمک بریزه و بتونم باهاش راحت کنار بیام” ( )

شعار ش برای عشق آینده ش:”بیا بهترین سعیمونو بکنیم,اگه موفق نشدیم لطفا درک کن و منو ببخش'' ( )

کلمه ی ژاپنی مورد علاقه ش “دوکی دوکی” هست که صدای ضربان قلبه ( )

بدترین لحظه براش وقتیه که اشتباه می کنه و حس بدی دار,اون گفته که من همیشه اشتیاه می کنم و همیشه حس بدی دارم
عادت بدش اینه که زبونشو روی لبش می کشه ( اوخیییی )

قبلا از طرفداراش گیتار به هدیه گرفته و گیتار گرفتنو از طرفداراش دوس داره

برای پریمدونا ها و خود اف تی آیلند هم خیلی کاریزماتیکه و با این که معصوم به نظر میاد,خیلی شره!(کاملا از اون عکساش معلوم بود)

وقتی بحث رقصیدن رقص های گروه های دختر می شه جونگهیون از همه بهتر می رقصه

تنها عضو گروهه که تک بچه ست(چه جالب)

توی اولین اجراشون گفته که “من نمی دونم چرا به عنوان لیدر انتخاب شدم,شاید به خاطر صورت خوشگلمه؟”(اعتماد به سقف و ....!!!پس اگه اینجوری بود هونگ گی باید رییس جمهور میشد  )
زمستونو به خاطر برفش دوست داره ( منم   )

ورزش مورد علاقه ش فوتباله

توی فیلم “تو حیوون خونگی منی” همراه کیم هانئول و جانگ کیون سوک بازی کرده (اینو خودم کشف کردم خیلی فیلم باحال و خنده داریه.حتما ببینینش حتی اگه طرفدار گیون سوک نیستین)

بقیه ی اعضا می گن که جونگهیون توی قضیه های عشقی از همه باتجرببه تره و ازون راهنمایی می گیرن
وقتی ازش پرسیدن دوس داره چه کاراکتری رو بازی کنه گفت که می خواد نقش مرد سردیو داشته باشه که زن ها مجذوبش می شن  

گروه مورد علاقه ش تو ان ای وان ه

از حیوون ها می ترسه

پارک گیوری عضو کارا رو دوس داره

به نظر خودش از طرف چپ,خوش قیافه تره!

بقیه ی اعضای گروه اعتقاد دارن از همه خوش هیکل تره  

ESSSSSSSS)

وقتی برای دیدن یک نمایش فشن رفته بوده بهش یک نقش پیشنهاد می کنن!

وقتی جوون بوده آرزو داشته پلیس یا بازیگر شه(وای فرض کنین چه پلیس نازی میشده همه جا به اینکه نظم داشته باشه ترافیک میشد.چون همه خودشونو میکشتن تا ازش عکس بگیرن یا نگاش کنن)

دوست دختری داشته که از خودش 8 سال بزرگتر بوده (در واقع همون مادربزرگش بوده)
یک آی پد و یک سگ از چیزهایی هستن که طرفداراش قبلا بهش دادن

کلمه ی ژاپنی مورد علاقه “پوکا پوکائه ” هست یعنی من خیلی گرسنه م(عجیجم)

عادت بدش اینه که دماغشو می گیره (وختی دستش رو مماخشه خیلی با نمک میشه ... عکسشو دیدم  )

دوس داره کسی رو که عاشقشه,صبح زود سوار ماشین کنه و با هم برن ساحل!(وااااااای چه رمانتیک  )
دوس داره شوخی کنه و بقیه رو بزنه به شوخی و بعضی وقتا هم بقیه اونو در جواب می زنن!!(همون شوخی شهرستانی منظور است  )
به کارش ادامه می ده,حتی وقتی ازش بخوان کارشو تموم کنه  

می خواد قبل از این که بره سربازی ازدواج کنه(با کی؟کی؟کی؟کییییییییی؟)

لباسای تیره ای که روشون اسکلت دارن رو دوست داره(عشششششششششششقم)

خوشش نمیاد که وقتی می خنده چشماش جمع میشن(وای نه خیلی خوششل میشه)

جی جین گفته وقتی هونگ کی می خوابه دوس داره حتما لبه ی بالشو بگیره

گروه مورد علاقه ش تو ان ای وانه از صدای پارک بوم خوشش میاد  

کادو های دست سازو دوست داره

جونگ هون:”هونگ کی خواننده ی خیلی خوبیه,دوست داره حرف بزنه و خیلی هم بامزه ست و همیشه می تونه مارو بخندونه (بهله بهله)

وقتی 17 ساله ش بوده به اف ان سی پیوسته

جونگ هون گفته که اعضا رو با پخش کردن فیلم دوش گرفتنشون تهدید می کنه (وای خدا چه باحال)

دوتا سگ داره که اسم یکیشون پرای و دیگری مادونا هست(ا چه جالب اگه اسما شونو رو هم بزاین میشه پرایمدونا که به طرفداراشون میگن.)
دوست صمیمی هیچول و سایمون دی و جونگ هون هست (سونای در جریانه  )

عاشق شلوارک های گشاده

استوره ی مدل موهای عجیب غریب و وسایل عجیب غریبه (عسیسم  )

برای بیدار کردن هونگ کی موقع صبح اعضای گروه نوبت دارن(وای یعنی اینقدر دیر پا میشه؟)

آشپزیش تو گروه از همه بهتره (آورین دخملم  )

توی یک نظر سنجی که تو کره برگذار شده بود به اسم چشم خندان اول شد
MIN HWAN
یکی دفترچه خاطرات صورتی داره ( چه دخملونه  )

واسه اگیو های بامزه ش معروفه

علاوه بر درام می تونه بیس,گیتار و پیانو هم بزنه

وقتی وون بین کنارش باشه می ترسه بامزه بازی دربیاره چون وون بین می زندش!(عضو قبلی گروهشون)

والدینش یک رستوران دارن

یک ماه گرفتگی رو کمرش داره

دختر ایده آلش:”از ۱۶۳بلندتر نباشه,ی دختر کوتاه و بامزه! که رنگ صورتی زرد رو دوست داره  

تو سال ۲۰۰۷ جوون ترین آیدل کی پاپ بود تا وقتی که ته مین با شاینی شروع به کار کرد

گفته که خیلی مرغ دوست داره و می خواد توی یک تبلیغات مرغ باشه ( یه بارم به خاطر علاقه شدید مین به مرغ کل گروه مرغ سخاریو تبلیغ کردن  )

سونگ هیون گفته:”مین هوان همیشه لباساش یکیه!چون لباس هارو می شوره,و دوباره می پوشدشون,بعد دوباره می شوره همون لباسارو !”

گروه دختر مورد علاقه ش افتر اسکوله

به خاطر تواناییش در نواختن ایزار موسیقی,شنوایی قوی ای داره

جانگ هون فکر می کنه که مین هوان مثل یک آجوما هست

وقتی به اف ان سی پیوسته ۱۳-۱۴سالش بوده و بیشتر هونگ کی رو می دیده(خوش به حالش)
از همه راحت تر و زود تر از خواب بلند می شه(بر عکس هونگ گی جونم)

رنگ های مورد علاقه ش زرد صورتی و سفیدن (مشخصه کاملا  )

عادت داره جلوی یخچال وایسه تا خنک بشه(یادم باشه از این روش استفاده کنم  )

یک بار توی حموم گیر کرده ( )

یه بار تو ژاپن مجبورش کردن جه جینو ببوسه (وای اره خیلی باحال بود من دیدمش)

SEUNG HYUN
گفته:”وقتی وارد این گروه شدم میانگین قدو بالا بردم ماینگین سنو کم کردم

از بقیه ی اعضا بهتر انگلیسی حرف می زنه

از بقیه ی اعضا از لحاظ بدنی ضعیف تره,وقتی کارآموز بوده تو کمپانی بهش می گفتن بیمارستان متحرک  

به خاطر طرز صحبت کردنش مشهوره چون خیلی خوب حرف میزنه

دوست نزدیک "کی" از شاینیه

مکنه ی گروهه اما تو خانوادشون از همه بزرگتره و هیونگه

بقیه ی اعضا می رن باشگاه که روی بدناشون کار کنن,سونگ هیون واسه سلامتیش می ره باشگاه چون خیلی لاغره

دختر مورد علاقه ش:3ک30 و خوش هیکل (خودم واست پیدا میکنم  )

توی یک فن میتینگ پریمدونا ها کیف اعضا رو خالی کردن و از دیدن کیف سونگ هیون که توش دی وی دی آموزش رقص بوده تعجب کردن

به عنوان یک دختر خیلی خوشگل و جذابه ( همه ی اعضای گروهمون دخمل میزنن !!!   )

سونگهیون لقب “باب” رو داره چون یک برنامه و ویدئوی خاص خودش رو داره به اسم :صبح بخیر باب!” ,به کارگردانی مین هوان!که توش انگلیسی و بامزه بازیاشو نشون میده

وقتی عضو گروه شده ۱۷ سالش بوده اما تو ۱۵ سالگی وارد اف انسی شده .اول قرار بوده عضو سی ان بلو باشه اما به خاطر مسئله و مشکل اوه وون بین,عضو سابق اف تی آیلند,جایگزین اون شده ( خوبه که تو گروه ماس  )

وقتی عضو اف تی آیلند شده حدود ۲۰۰۰ آنتی فن یا ضد طرفدار داشته چون جایگزین وون بین شده بوده (  ینی کسی پیدا میشه که سونگ رو دوس نداشته باشه ؟؟؟ )

بیشترین رکورد ساعت خوابیدنش ۲۷ ساعت بوده(خواب زمستونی رفته  )

۷سال پیانو کار می کرده,۳سال گیتار.۳سال هم کارآموز بوده ( آورییییین)

دوس داره پشت بقیه بایسته و بقیه رو بترسونه که این کارش جه جین رو اذیت می کنه

دوس داره اتاق بقیه رو به هم بریزه(کرم از نوع آسکاریس  )

گروه دختر مورد علاقه ش کارا ست

وقتی ناراحته یا وقتی داره بارون میاد,پیانو میزنه

می خواد جای هونگ کی باشه و هونگ کی هم جای خودش باشه تا بتونه هونگ کیو بزنه!!(وای هونگ کی میزنتش؟ایول)

دوس داره هونگ کی رو اذیت کنه و فکر می کنه شاد ترین و باحال ترین کار ممکنه!(آخی چه مظلوم !!!  )

می خواد بعد ها کمپانی خودش رو بزنه و هونگ کی هم برای اون کار کنه!( )
جرمی خودمون!!! 25r30
(16-11-2015، 20:38)Bita79 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جرمی خودمون!!! 25r30

خدا شفات بده...
من زبونم بند اومده.........