انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: معرفی اهنگ های بوی فرند باعکس موزیک ویدیو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
می خوام چند تا از موزیک ویدیو های گروه بوی فرند رو معرفی کنم
اولیMy Ladyهست که به معنای خانونم من هس تو این موزیک ویدیو پسرا هردوکدومی خوان کاری کنن مین وو می خواد گل بده 4xv یانگ مین می خواد زنگ بزنه جونگ مین میخواد نامه بده و...خلاصه ولی استرس دارن ونمی تونن ودراخر جرعت پیدا می کنن ومی رن که به نظر من خیلی قشنگه
این عکس هاش فقط چون خودم گرفتم کمی ناجورن!!
معرفی اهنگ های بوی فرند باعکس موزیک ویدیو 1
دومیشLove Stileهس تواین کار خاصی نمی کنن ومیرقصن ومی خونن ولی تو اخرش روهمشون یکی یکی رنگ می ریزن که باحاله اهنگشم خوبه این عکس هاش
موزیک ویدیو بعدی یه موزیک ویدیو خاصه به نامJanus Facedبه معنی حیله گر یه موزیک ویدیو غمگین که بهترین موزیک ویدیو بوی فرنده
تواینم یانگ مین وکوانگ مین بایه دختره دوست که ااخرم دختره ترکشون می کنه انگار چالش بین سیاه وسفید بقیه هم میان کوانگ مین وکه سیاه بود هل می دن یانگ مین که سفید بود دل داری میدن!! ولی خیلی خوشگله هم اهنگه وبچه ها توصیه می کنم برین دان کنید
اینم عکسش
اخریمDont Touch My Girlهس تواینم پسرا دوس دختردارن که اخرشم دوس دختر هاشون ولشون می کنن اون وقتی که بادکنک هس مال وقتیه که دوس دخترا هستن لباس سیاهاهم مال وقتیه که نیستن
تموم به نظر من برین همشو دان کنید من همشو دارم خیلی خوشگلن تاسریه بعدی باااای
همچیــــــــــــــــــــن اومدی گفتی می خوای یه موضوی جالب بزاری منم بدو بدو اومدم
فک کردم الان یه چیز خوب گزاشتی
والا

ولی خوب بدک هم نیس هاااااا
بوی فرند گروه بانمکی هس...
من از کوانگ مین خوشم میاد
(19-11-2015، 14:57)Bita79 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همچیــــــــــــــــــــن اومدی گفتی می خوای یه موضوی جالب بزاری منم بدو بدو اومدم
فک کردم الان یه چیز خوب گزاشتی
والا

ولی خوب بدک هم نیس هاااااا
بوی فرند گروه بانمکی هس...
من از کوانگ مین خوشم میاد

Big Grin خیلیم دلت بخواد Tongue بچه پرو
خودت اسکرین گرفتی؟؟؟
(19-11-2015، 18:26)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خودت اسکرین گرفتی؟؟؟
اگه منضورت عکساهستن اره خودم گرفتمشون ولی چون موزیک ویدیو بود هی می پریدن این ور اون ور عکسای خوبی نشدن
ممنون گلم

تو چه کمپانی ای هستن؟؟؟
بی نظیره اهنگاشون .تنکس
میشه لینک سایتی که لود کردی رو بدی؟
(20-11-2015، 23:55)برگ سرخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میشه لینک سایتی که لود کردی رو بدی؟

من از سایت برنمی دارم تو اپارات همین جوری بزنی به انگلیسی بوی فرند میاره

(20-11-2015، 13:24)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممنون گلم

تو چه کمپانی ای هستن؟؟؟

راستش نمیدونم!1
چون گروه تازه کاری هس اطلاعات زیادی تو نت نیس