انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گریم عجیب فاطمه معتمد‌آریاباعث دردسرشد!+عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
در حالی که همچنان بسیاری از مخاطبان امیدوارند فیلم جدید بهرام بهرامیان با عنوان «پریناز» را در جشنواره ببینند، تازه‌ترین اخبار حکایت از آن دارند که ان فیلم فعلا توقیف است و نمایش آن در جشنواره منتفی است.
در دو روز گذشته بهرامیان به همراه عبدالمحمد نجیبی تهیه‌کننده فیلم در جلساتی که با دست‌اندرکاران جشنواره داشت سعی کرد آن‌ها را نسبت به نمایش این فیلم در جشنواره متقاعد کند، اما گویا این جلسات نتیجه مثبت نداشته و نمایش فیلم در جشنواره منتفی است.
بهرامیان سعی خود را کرد که با اعمال اصلاحات پیشنهاد شده از سوی دست‌اندرکاران جشنواره، نسخه‌ای قابل نمایش از فیلم را به مسئولان ارائه دهد، اما گویی با نمایش همین نسخه اصلاح‌شده هم موافقت نشده است.
گویا گریم خاص فاطمه معتمدآریا در این فیلم عامل اصلی اصلاحات وارده بر آن بوده و بهرامیان هر اندازه کوشیده با اصلاحات پیشنهادی کنار آید، اما در نهایت حتی شرایطی برای دریافت پروانه نمایش موقت فیلم هم فراهم نشده است.
عکس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://irannaz.com/user_files/image/image42/0.100995001326907829_irannaz_com.jpg
سیبیلارووووووووووو خخخخخخ
مثل مرد كردن كه Confused
همین طوریش که چنگی به دل نمیزنه چه برسه به اینکه اینطوریش هم کردنConfusedConfusedDodgy
3پاااااااااس
(12-11-2013، 21:09)مبینافرزین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همین طوریش که چنگی به دل نمیزنه چه برسه به اینکه اینطوریش هم کردنConfusedConfusedDodgy
3پاااااااااس

فک کنم قیافه تو هم اینجوری باشه دخترهی امل
(12-11-2013، 21:18)پردیس کاظمی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2013، 21:09)مبینافرزین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
3پاااااااااس

باز این دختر...هیچی ولش کن
من نه اونقد اونجوری که تو میگی امل هستم نه مث تو از این دخترای ولنگ و باز
(12-11-2013، 21:20)مبینافرزین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2013، 21:18)پردیس کاظمی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
3پاااااااااس

من دختر مدرنی هستم ولنگ بازم عمته هر چی باشم بازم مثل تو امل و اخوند نیستم
(12-11-2013، 21:21)پردیس کاظمی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2013، 21:20)مبینافرزین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
3پاااااااااس

من دختر مدرنی هستم ولنگ بازم عمته هر چی باشم بازم مثل تو امل و اخوند نیستم

ولنگ وبازم شد مدرن بودن دیگه معنی مدرن رو نمردیم و فهمیدیم
تو اگه طرفدار این خانوم هستی به نظرات دیگران هم باید احترام بگذاری میتونی بفهمی که من اونی که تو فک میکنی نیستم؟؟؟میتونی اینو درک کنی یا نه؟؟
من معنی ولنگ وباز رو نمیدونم

به هر حال نتیجه گرفتم تو یه دختر عقب مانده ی امل و دهاتی هستی همین
(12-11-2013، 21:26)پردیس کاظمی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من معنی ولنگ وباز رو نمیدونم

به هر حال نتیجه گرفتم تو یه دختر عقب مانده ی امل و دهاتی هستی همین

باشه منم برای اینکه این بحث رو تموم کنم و با اینجور ادم ها دیگه دهن به دهن نذارم
اره من دهاتی من عقب مونده تو با من دیگه حرف و بحث نکن
هرکی یه عقایدی داره و طرز فکری منم فهمیدم تو ادمی هستی که فقط ندیده و نشناخته قضاوت میکنی برو برای خودت خوش باش
صفحه‌ها: 1 2