انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل:
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
‏خود بچه های ابولفضل پورعرب هم چند بار زنگ زدن به فریبرز عرب نیا گفتن بابا زود بیا خونه یه غریبه اومده یه ساعت نشسته جلو تلویزیون.

. ‏رئيس داعش گفته ميخوايم واسه شكنجه از روش بخيه زدن و بعد بخيه رو كشيدن استفاده كنيم.

. ولی خیلی ظلمه طرف تو عمرش از نزدیک حتی یه خوک هم ندیده بعد به خاطر آنفولانزای خوکی می میره.

. برای اینکه از آنفولانزا در امان باشید شایعه کنید آنفولانزا دارید، تو این مملکت ملت موقع سلام تا سه تا ماچ نچسبونن رو لپ آدم بیخیال نمیشن.

. از وقتی دوربین حرفه ای خریدم پوستم شفاف تر شده.

. کیف یکی از اساتید ادبیات رو جلو مترو با موتور زدن با عصبانیت برگشت گفت "فرومایه ، بازگرد"

. من غم غربت خیلی روم تاثیر میذاره. خارج که هیچی الان بابام گفت برو نون بگیر از ترس غم غربت نرفتم.

. عصرها سه کیلومتر راه رو توی ۲۰ دقیقه پیاده میام ولی برای این که بدنم فک نکنه خبری شده مقدار زیادی غذای ناسالم بعدش می‌خورم. کلا نباید به بدن رو داد!

. آقا بهتر نیست این واکسن آنفولانزا رو به جا اینکه ما آدما بزنیم بریم به خوکا بزنیم؟

. ﺩﺭﺳﺘﻪ ﺩﺧﺘﺮﺍﻱ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻦ ﻣﺜﻞ ﻣﺎﻣﺎﻧﺎﺷﻮﻥ ﺁﺷﭙﺰﻱ ﻛﻨﻦ؛ ﻭﻟﻲ ﺧﺪﺍﻳﻲ ﺍﺯ ﺑﺎﺑﺎﻫﺎﺷﻮﻥ ﺑﻬﺘﺮ ﻗﻠﻴﻮﻥ ﻣﻴﻜﺸﻦ.

. اگه شارژ گوشیت داره تموم میشه گوشیتو بزن شارژ! امتحان کنین، منم اول باورم نمیشد! یکی گوشیشو نزد شارژ گوشیش خاموش شد...

. مرده اسم زنش رو تو گوشیش A10A سیو کرده. بعد از تحقیقات عظیم ، محققان دریافتند منظورش آتنا بوده. انیشتین چنین نبوغی نداشته که مردای ایرانی دارن.

. یکی از فانتزیای من اینه که خواننده بشم، بعد کنسرت بذارم بعد وقتی که ملت منو تو خوندن همراهی میکردن یهو آهنگو قطع کنم بگم اگه قراره من بخونم شما دهنتونو ببندین دیگه!

. پسرا قبل ازدواج همه زورشونو میزنن نشون بدن پولدارن، بعد از ازدواج دو برابر همین زور رو میزنن نشون بدن آه در بساط ندارن.