انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بخند
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
. ‏گون از نسيم پرسيد: كي برميگردي؟ نسيم گفت تو لياقتت خيلي بيشتر از منه، گون گفت نگا كن تورو حضرت عباس با كيا شديم اكوسيستم منطقه.

. روزی که صوراسرافیل به صدا در بیاد و آدما رو بشوره ببره اون دنیا، زمین شلوار کردیشو میپوشه میاد پاهاشو دراز میکنه میگه، اخــــی بالاخره رفتن.

. داعش از خلاقیت رونالدینیو استفاده کرده؛ شایعه بمب توی متروی تهران بود ولی تو استانبول منفجر شد.

به لقمان گفتند: ادب از که آموختی؟
گفت: از الهام چرخنده
گفتند: دوره شما که الهام چرخنده نبود.
گفت: مامانت که بود!

هنوز برا من پیام میاد که فلانی joined telegram ... داداش دیگه دارن میبندن. کجا میای؟

. مرتضی پاشایی آهنگ جدید خونده، لابد فردا هم بیت الله عباسپور تو مسابقات یه بار دیگه قهرمان میشه!

من میرم بخوابم، هر وقت زاکربرگ تصمیم گرفت اون یک درصد باقی مونده از ثروتشو بده به من بیدارم کنید.

زوکربرگ 99 درصد سهامشو بخشیده چون بچه دار شده. من جای اون بچه بودم بعدا یقه ش رو میگرفتم میگفتم با ارثیه من چرا؟؟؟؟

. «چقدر زنش زشته» «این یارو عقل نداره این همه پولو بخشیده» کامنتهای ایرانیا زیر لینکهای بخشیدن سهام فیسبوک توسط زاکربرگ.

سرود ملی داعش می‌دونید چیه؟ تمام دنیا یک طرف، تو یک طرف ابوبکر. ابو بکر.

. اینستاگرام یکی زیر عکس یکی کامنت گذاشته: کی بریم انقل؟ هی می‌گم منظورش چیه، دیدم منظورش میدون انقلابه. مردم با میدون هم صمیمی می‌شن.

الان یغما گلرویی در به در دنبال یه دوربینه تا چهارتا عکس از زندان رفتنش بگیره لااقل بعدا بذاره اینستاگرام.

. فردا یغما گلرویی آزاد بشه رمان کنت مونت کریستو رو کپی میکنه بعنوان خاطرات حبس میده بیرون.

جون مادرتون نذری می برید واسه مردم انقدر آرایش نکنید، امروز دست و پامو گم کردم به دختره تبریک گفتم.
تو جیب شلوار بعضیا گوسفند حامله جا میشه، اما نمیدونم چرا این سوئیچ ماشین با گوشی آیفونشون جا نمیشه، همیشه باید تو دستشون باشه.
ههههههههههههه
25r30 تو جیب شلوار بعضیا گوسفند حامله جا میشه، اما نمیدونم چرا این سوئیچ ماشین با گوشی آیفونشون جا نمیشه، همیشه باید تو دستشون باشه.

این خیلی باحال بود ممنون