انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سه گانه آلبوم بزرگ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
میخوام کمی راجع به سه گانه بزرگ که ذهن خیلیاتون رو مشغول کرده صحبت کنم... حرفام رو از امیر ایدن (ادمین حاشیه بازی) کش رفتم امیدوارم راضی باشه!

داستان از این قراره که سه گانه بزرگ اقتباس (یعنی تقلید) شده از کتاب کمدی الهی دانته هستش...(البته خودم نخوندمش ولی میخونمش).

این کتاب سه جلد داره:

جلد یک دوزخ، جلد دو برزخ و جلد سه بهشت! کمی راجع به ترک های آلبوم صحبت کنیم...

اولین ترک چی بود؟! بیتاب... موضوعش؟! خواننده در وضعیت تاریک و نژندی قرار داشت میخواست برسه به نور و بیتاب بود واسه اینکار...

حال و هوای آهنگ عمیق و تاریک بود...

آخرین ترک؟!خورشید...همون نور... حالا داریم پی میبریم که جلد دو برزخ(مرز) بین دوزخ(جلد یک) و بهشت(جلد سه) هستش!!!!

خوب خیلی پیچیده شد... اگه قرار بود اول جلد یک رو بشنویم مغزمون سوت میکشید!!

سه گانه آلبوم بزرگ 1

به هر حال... با این تفاسیر جلد یک عمیق و تاریک هستش و دیگه خودتون تصور کنید چی قراره بشنوید. جلد یک 180 درجه با جلد دو فرق داره پس انتظار موضوع مشابه رو نداشته باشید...

آقا دوست نداری گوش نده مجبورت که نکردن که گوش بدی نفهمی بعد بری فحش بدی با بد بگی...

به هر حال... تازه بعد 7 ماه فهمیدیم جلد 2 چی بود! جلد یک رو که باید بریم رو یه سال!!
motchakerm Heart
(14-12-2015، 19:58)melodicl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
motchakerm Heart

khahesh Smile