انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: پیکه: راموس را به خاطر حمایت از هم تیمی اش تحسین می کنم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیکه: راموس را به خاطر حمایت از هم تیمی اش تحسین می کنم 1

مدافع بارسلونا اعتقاد دارد اظهاراتش در مورد آربلوا به هیچ عنوان جنجالی نبوده است.

جرارد پیکه، مدافع میانی بارسلونا که همراه با تیمش قرار است فردا در جام جهانی باشگاه ها روبروی گوانگژوی چین بایستد، اعلام کرد که اظهاراتش درباره آلوارو آربلوا خیلی ساده بیان شده است.

هفته پیش آربلوا در پاسخ به اهانت های پیکه به مادریدی ها گفته بود که بزودی پیکه را در یک باشگاه کمدی و در حال جُک تعریف کردن خواهیم دید!

پیکه در این باره گفت:

-

من در مورد آربلوا چیز بدی نگفتم، در واقع حرف های خیلی معمولی زدم که توسط روزنامه نگاران بد برداشت شد؛ من گفتم که او دوست من نیست و تنها برای من حکم یک" آشنا" را دارد، همین!
-

وی همچنین در مورد دفاع راموس از آربلوا گفت:

-

راموس کاپیتان رئال مادرید است و بدیهی است که از هم تیمی های خود دفاع می کند.من او را بابت این کار تحسین می کنم، چرا که خودم هم به جای راموس بودم این کار را انجام می دادم.
-

گرانرو هم از جمله کسانی بود که به انتقاد از پیکه پرداخته بود؛ مدافع بارسا در این باره نیز چنین توضیح داد:

-

من از حرفهای او تعجب نمی کنم؛ دنیا خیلی بزرگ است و هرکس کاری را انجام می دهد که برایش لذتبخش است، او نیز در این مقطع صلاح دیده چنین واکنشی نشان دهد.
-