انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: شما کدام عضو گروه زدبازی را دوست دارید؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
شما کدام عضو گروه زدبازی را دوست دارید؟                هیدن                                         شما کدام عضو گروه زدبازی را دوست دارید؟ 1[/url][/img]                                              

سیجل

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما کدام عضو گروه زدبازی را دوست دارید؟ 1      

نسیم

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما کدام عضو گروه زدبازی را دوست دارید؟ 1 [/img]

جی جی

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما کدام عضو گروه زدبازی را دوست دارید؟ 1 [/img]
لیتو کو پس Undecided Huh
سلام
فقط سامان ویلسون و ام جی و هیدن زدبازی هستن
بقیه فقط دوستاشون هستن که باهاشون آهنگ خوندن

(25-12-2015، 20:55)♥Haniyeh♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لیتو کو پس  Undecided  Huh

لیتو که زدبازی نیس
زدبازی فقط ام جی و هیدن و سامان بودن
که گروهشون از هم پاشید
بقیه دوستاشون هستن که باهاشون آهنگ دادن بیرون
Heart هیدنو Heart سیجل Heart
ویلسون خیلی وقته رفته لیتو هم که فقط بعضی وقتها همکاری میکنه
رپر فقط mj
خدایی هیشکی نمیتونه مثش بخونه
اول mj بعد ویلسون
پس ویلسون کوش؟
همشون رو دوست دارم
اول دیگه زد بازی نیس شده بزرگ Dodgy

دوم تو بزرگ سمی لو رو دوس دارم Sleepy
(01-01-2017، 23:12)h..n..i.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

یا علی:O

اومدی حرف بزنی راه رفتی ک :|

بزرگ چیه سمی لو چیه هم وطن ؟؟؟
(01-01-2017، 23:16)Àñťi ģàme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-01-2017، 23:12)h..n..i.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

یا علی:O

اومدی حرف بزنی راه رفتی ک :|

بزرگ چیه سمی لو چیه هم وطن ؟؟؟

من وخسته نکن خوابم میاد .......سرچ کنی میاد....یه زره تحقیق کن ببین بزرگ کیه ......بعد بیا اینجا زرزر کن ..هی هرچی می گی جوابت رو نمی دم..بچه نباش :306:
صفحه‌ها: 1 2 3