انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: این دختر خودشو شبیه شخصیت ها کارتونی کرده است!+عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
موهای بنفش رنگ یا گاهی سرخ رنگ او، مدل و اندازه چشم های غیر معمولش و حتی دور کمر باریکی که همگی به لطف جراحی های زیبایی بجود آمده اند، چیزی نیست که نظر اطرافیان را به خود جلب نکند.
آناستازیا،نوجوان 19 ساله اوکراینی است که با عمل های جراحی متعدد، خودش را شبیه به یکی از شخصیتهای کارتونی انیمیشن های ژاپنی درآورده است.
موهای بنفش رنگ یا گاهی سرخ رنگ او، مدل و اندازه چشم های غیر معمولش و حتی دور کمر باریکی که همگی به لطف جراحی های زیبایی بجود آمده اند، چیزی نیست که نظر اطرافیان را به خود جلب نکند.
او اکنون بیشتر از آنکه به انسانها شبیه باشد، به شخصیتهای کارتونی شباهت دارد و می توان گفت رکورددار در این زمینه نیز هست.چیزی که پیشتر، یک دختر آمریکایی 16 ساله به نام خود ثبت کرده بود.آن دختر بسیار به عروسکهای باربی شبیه بود.
خودش می گوید: اول از اینکه شبیه به این شخصیت محبوب رویاهای کودکی ام شده بودم، خوشحال بودم.اما الان چهره ام، دل خودم را هم میزند.دوستانم از کنارم پراکنده شده اند و من تنهای تنها هستم.
این لحن ناراحت کننده او اگرچه به واقعیت نزدیک است، اما تصاویر منتشر شده از وی در پروفایل شخصی اش در شبکه اجتماعی فیسبوک، تاکنون 1000 لایک خورده است....

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این دختر خودشو شبیه شخصیت ها کارتونی کرده است!+عکس 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ههههه آدمــــــــــــــه؟؟؟
عجب دخمری
خدایی آدمهExclamation
یه جوریه انگار مجسمه است نه یک انسان
واقعیه ؟؟؟ مرسی جالب بود دستتون درد نکنهBlush
مرسیWinkWinkWink
اصلا اينطوري خوب نيست مثل مجسمه شدهDodgy
زیباست
این عروسکه یاآدم؟{قربون صدقه نرفتمAngry}
صفحه‌ها: 1 2 3