انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(21-03-2016، 9:33)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
+ من پزشک غریبه رو خریدم ^^ یه کم از قسمت اولشو دیدم خیلی خوب بود ولی فعلا دیگه نمیبینمش تا تابستون که سرم خلوت شه و با دقت بتونم ببینم .
فعلا مانان عصبانی 4 قسمت بیشتر نمونده که تمومش کنم . بعدش میرم نگهبان شب رو ببینم !
تو تهران بودی دیگه درسته؟ 
سیدی هارو از کجا میخری؟ 
اون سه تارو(الهه من، پزشک غریبه و نگهبان شب رو که از شیراز خریدی._. 
ولی این مامان عصبانی و اینا رو از کجا میخری؟ 
(21-03-2016، 16:56)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-03-2016، 9:33)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
+ من پزشک غریبه رو خریدم ^^ یه کم از قسمت اولشو دیدم خیلی خوب بود ولی فعلا دیگه نمیبینمش تا تابستون که سرم خلوت شه و با دقت بتونم ببینم .
فعلا مانان عصبانی 4 قسمت بیشتر نمونده که تمومش کنم . بعدش میرم نگهبان شب رو ببینم !
تو تهران بودی دیگه درسته؟ 
سیدی هارو از کجا میخری؟ 
اون سه تارو(الهه من، پزشک غریبه و نگهبان شب رو که از شیراز خریدی._. 
ولی این مامان عصبانی و اینا رو از کجا میخری؟ 
موشاالله همه چی رو میدونی ^_^ ♡♡♡
خب اون 3 تا رو که از شیراز خریدم .. بقیه ی فیلمامو اینترنتی سفارش میدم . یه سایته هست هرچند وقت یبار ادرسش عوض میشه (نمیدونم چرا :|) از اون سفارش میدم .
از کرمانشاه میارن برام D:
خیلی خوبه هم قیمت ارزونه هم سی دی ها سالمن .
من امشب بالاخره مامان عصبانی رو تموم کردم ._.
قسمتای اخری که من فقط گریه میکردم :-(((
خیلی خوب بود ولی پایانشو (هرچند منطقی اگه بگیم خوب بود ولی احساسی بگیم نه) دوس نداشتم .
کاش یه ازدواجی .. مثلا نشون میداد آران و سانگ ته باهم عقد کنن !
یا خوده کانگ جا (بانگ وول) با معلمه بره یا حتی با برادر بئوم .. دو چیل بود اسمش ؟! یه همچین چیزی ! پاک الزایمر گرفتما :|
عاغا ولی من هنو موندم چی شروع کنم به دیدن ؟
پزشک غریبه یا نگهبان شب ؟
تو بگو کدومو ببینم ..
نقل قول: از کرمانشاه میارن برام D:
تو تهران مگه کمه که از کرمانشاه سفارش مے دے؟ .-. 
__
مامان عصبانی که همش طنز بود" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 12
خیلی قشنگ بود ..  من به شخصه عاشقشم !  3>
آخرش بنظرم زیادم بد تموم نشد  " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 12شاید از اون جهتی که میگی اره ..  ولی در کل بنظرم بهتر از قسمت آخر پسران برتر از گل بود
نقل قول: پزشک غریبه یا نگهبان شب ؟
تو بگو کدومو ببینم ..
نگهبان شبو ندیدم ..  ولـے پزشک ُ چرا دیدم " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 12
چون ندیدم میگم پزشک غریبه ..  شاید اگه دیده بودم نگهبان شبو پیشنهاد میدادم !" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 12 " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 12
اول اینکه خب فروشگاهشون یا خونشون یا هر جاییشون که سی دی هارو اونجا اماده میکنن کرومونشاهه من چه کنم ؟! من از نت سفارش میدم ! =)

اره پایان مامان عصبانی منطقی بگیم پایان کاملا خوبی بود ولی نمیدونم من چرا دوس نداشتم .. یکمم دلم برا پسر وزیر دو جونگ وو سوخت .. یکم دوسش داشتم (♡

من نگهبان شبو شروع کردم . گفتم پزشک غریبه رو بزارم بعدا چون قشنگتره .. حیفه الان عجله ای ببینمش ! ..
نگهبان شب خیلی باحال بود ولی ^^
البته از قسمت 3 یهو اومد 12 سال بعد .. یکم متوجه داستان نشدم .. ولی خوب بود .
تخیلی بود ! یه مقدارم ترسناک ..
ارواح و جادوگر و هیولا داره ^.^
انقدر روم تاثیر گذاشت یکی از سکانسای هیولایی فیلمو دیشب کپی برابر اصل اینبار برای خودم خواب دیدم !!!!
درکل تا به اینجا بد نبود ..
باید به سلیقت بخوره تا ازش لذت ببری وگرنه جالب نیست .
اگه تخیلی پسندی فیلم خوبیه تا به اینجا .
یه لحظه اولش فک کردم دارم ارباب حلقه ها میبینم ! اخه کره ای هارو چه به هیولا و ارواح و اژدها و مار و ... !!!! 
نقل قول: تخیلی بود ! یه مقدارم ترسناک ..
انقدر روم تاثیر گذاشت یکی از سکانسای هیولایی فیلمو دیشب کپی برابر اصل اینبار برای خودم خواب دیدم !!!!
واقعا؟؟ .. پس واجب شد دانلود کنم ..  اتفاقا خیلی فیلم تخیلی دوس دارم اونم از نوع کره ایش ((:
تمام روزام داره الکی تلف میشه درسم نمیخونم:| چند تا  فیلم پیشنهاد بده(از اونایی که کامل دیدی)  
موضوع هاشو هم خیلی خلاصه بنویس ._.  البته اگه زحمتت نمیشه .-. ❤
(22-03-2016، 13:27)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: تخیلی بود ! یه مقدارم ترسناک ..
واقعا؟؟ .. پس واجب شد دانلود کنم ..  اتفاقا خیلی فیلم تخیلی دوس دارم اونم از نوع کره ایش ((:
تمام روزام داره الکی تلف میشه درسم نمیخونم:| چند تا  فیلم پیشنهاد بده(از اونایی که کامل دیدی)  
موضوع هاشو هم خیلی خلاصه بنویس ._.  البته اگه زحمتت نمیشه .-. ❤
نه چه زحمتی ..

یکی همین نگهبان شب .
من نگهبان شبو تموم کردم . اگه تخیلی دوس داری عالیه ! شبیه فیلمای هالیوودی شده بعضی جاهاش .. خیلی قشنگه .
موضوعش راجع به سرزمین چوسان در عصریه که ارواح وارد زندگی ادما شدن ولی فقط بعضی ها قادر به دیدن ارواح هستن . ارواح نوع های مختلفی دارن ، ولی رییس قبیله ی یونگشین که کاراکتر منفی داستان هست ، یه جادوگره که ارواح رو کنترل میکنه . هدفش اینه که خدای قبیله ی یونگشین که یه افعی غول پیکر هست رو بیدار کنه تا دنیا عوض بشه . برای بیدار شدن این اژدها نیاز به یه شمن از قبیله ی ماگو و یه سری ورد و تشریفات و مراسمه که بهشون اشاره ی زیادی نمیکنم فعلا ..
خلاصه سادام (رییش قبیله یونگشین) افعی رو بیدار میکنه و از یه جادوگر زن از قبلیه ماگو استفاده میکنه ولی امپراطور چوسان و افرادش حمله میکنن و جلوشونو میگیرن . برای کشتن اژدها یه کمان مخصوص وجود داره که شاه باهاش اژدها رو میزنه و اژدها تبدیل به سنگ میشه و افراد قبیله ی یونگشین میمیرن و رییسشون هم ناپدید میشه . اونا جادوگرو نجات میدن و ازش میخوان گل فناناپذیز رو بسازه که باهاش بتونن شاهزاده ی چوسان (رین) رو درمان کنن . جادوگر این کارو میکنه ولی بخاطر طلسم هایی که روش توسط سادام انجام شده بود ، گل نفرین میشه و وقتیکه امپراطور گل رو میبینه طلسم میشه و دیوونه میشه و به جادوگر علاقه مند میشه !!
اون به سرزمینش برمیگرده ولی عوض شده و کارش به جایی میرسه که تصمیم میگیره پسر و زنش رو بکشه .
رین ، شاهزاده ی 9 ساله مطلع میشه که پدرش مادرشو کشته و خودشو هم بعد کشته و با این عقیده زندگی میکنه و از قصر بیرون میره و بزرگ میشه .. ولی آیا حقیقت رو بهش گفتن؟؟
برادر بزرگترش شاه شده و حالا اون داره سعی میکنه زندگیشو بچرخونه ولی با دیدن ارواح و اشنایی با مردی که قبلا رییس نگهبانان شب بوده و البته اشنایی با دختری به اسم دوها که خواهر کوچیکتر شمن سابق ماگوئه ، و صدالبته ورود سادام به قصر به عنوان یه کاهن ساده ماجرای فیلم رو عوض میکنه چون سادام قصد داره دوباره افعی رو بیدار کنه ..
این خلاصه ی 3-4 قسمت اول بود یه جورایی .. سریال محشریه حتما ببین . 24 قسمته . موسیقی متنش عالیه . بازی ها هم همینطور . در طول 24 قسمت اصلا هم خسته کننده نمیشه .
نقش اصلی رو جونگ ایل وو بازی میکنه .. در نقش رین .
اگه ببینیش پشیمون نمیشی !
من که 1 هفته ای تمومش کردم .
سلام به همگی !

دوستان از امشب به وقت کره ساعت 10 شب ، سریال قمارباز سلطنتی از شبکه یSBS شروع میشه !
در این سریال سوکی نقش اصلی رو داره .. اسمش بک ده گیل هست . یه شاهزاده ی فراموش شده که تو کاره قماره ..
برادر کوچیکترش یونگ جو شاه اینده ی چوسانه با بازی یو جینگو .
داستان سریال حول اینا میچرخه ..
بنظر جالب میاد . سریالی که سوکی توش بازی کنه حتما عالیه ♡
همین دیگه ._.
راستی ..
اواتارتو کیم سو هیون گذاشتی ؟!!!
عشقه منه ♡_♡
(28-03-2016، 11:45)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام به همگی !

دوستان از امشب به وقت کره ساعت 10 شب ، سریال قمارباز سلطنتی از شبکه یSBS شروع میشه !
در این سریال سوکی نقش اصلی رو داره .. اسمش بک ده گیل هست . یه شاهزاده ی فراموش شده که تو کاره قماره ..
برادر کوچیکترش یونگ جو شاه اینده ی چوسانه با بازی یو جینگو .
داستان سریال حول اینا میچرخه ..
بنظر جالب میاد . سریالی که سوکی توش بازی کنه حتما عالیه ♡
همین دیگه ._.
راستی ..
اواتارتو کیم سو هیون گذاشتی ؟!!!
عشقه منه ♡_♡
ماهواره نداریم! :| یکی به من یه راهی یاد بده برم رو مخ مادر پدرم راضی بشن وصل کنیم :|| هر راهیو انتخاب کردم جواب نداد :|

اره._. سو هیون ایز ماین -_-
سوهیون شوهره منه ^^
2 ساله شوهرمه ♡
هع مگ ب همین الکی هاس ؟ ^^
+ ماهوارم داشته باشی تاثیر چندانی نداره چون معمولا کانالای کره ای نمیگیرن .. نمدونم چرا .-.
(28-03-2016، 20:40)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سوهیون شوهره منه ^^
2 ساله شوهرمه ♡
هع مگ ب همین الکی هاس ؟ ^^
+ ماهوارم داشته باشی تاثیر چندانی نداره چون معمولا کانالای کره ای نمیگیرن .. نمدونم چرا .-.
شوهر تو لی مین هوعه -___-  بش میگم طلاقت بده :\
ینی kbs2 و اینا رو نمیگیره؟ ..  
Sbs  چی ؟ ..  
+ نگهبان شب رو میخام شروع کنم :\ در آستانه شروع کردنشم !  فقط میترسم بخوره به مدرسه ها :|