انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(01-04-2016، 15:08)Tɪɢʜᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میدونی ک خارجی آ به زندگی گذشته اعتقاد دارن ...

این زندگی قبلی ایناست که قبل این که دختره بمیره به پسره میگه تو زندگی بعدیم امیدوارم بهت برسم ._.

که بهم میرسن ...

دختره برا چی بمیره ؟ پسره افتاد تو آب فراموشی گرفت  :| 
ینی چی زندگی قبلی !!!!!!!!!!!!  اخه قرن 17 اینا اگه زنده بودن و زندگی کردن پس تو قرن 21 ینی الان چیکار میکنن ؟!؟!!؟!؟ 
(01-04-2016، 15:35)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2016، 15:08)Tɪɢʜᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میدونی ک خارجی آ به زندگی گذشته اعتقاد دارن ...

این زندگی قبلی ایناست که قبل این که دختره بمیره به پسره میگه تو زندگی بعدیم امیدوارم بهت برسم ._.

که بهم میرسن ...

دختره برا چی بمیره ؟ پسره افتاد تو آب فراموشی گرفت  :| 
ینی چی زندگی قبلی !!!!!!!!!!!!  اخه قرن 17 اینا اگه زنده بودن و زندگی کردن پس تو قرن 21 ینی الان چیکار میکنن ؟!؟!!؟!؟ 

خارج آ اعتقاد دارن اگه بمیرن دوباره به دنیا میان

تو زندگی گذشته دختره برا انکه پسره رو نجات بده میمیره ...

بهد 4 قسمت دوباره میاد تو زمان حال که پسره یادش میاد اینارو ...
آهان حله ..  چون ندیدم اون تیکه هاشو یکم گنگ بود برام حرفت. 
مرسی! ._. 
شادی راضیم ازت D: نگهبان شب عالیه ! ✌
اون قدر غرغش شدم یکدفعه ای دیدم 1ساعت گذشت !  دلم برا جادوگره سوخت فقط  که مهر داغ زدن پشتش !!  اونجاشو اشکم در اومد.. ولی ببین ! عالیه ..  مرسی از پیشنهادت !!! اگه تو از قسمت 5 جذبش شدی من از 1جذبش شدمم !! 

سارا دان کن  نگهبان شبو ..  خیلی خوبه ! 24قسمته  تو پنج روز فک کنم بتونیم تموم کنیم تهش یه هفته ! ._.
(01-04-2016، 17:35)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آهان حله ..  چون ندیدم اون تیکه هاشو یکم گنگ بود برام حرفت. 
مرسی! ._. 
شادی راضیم ازت D: نگهبان شب عالیه ! ✌
اون قدر غرغش شدم یکدفعه ای دیدم 1ساعت گذشت !  دلم برا جادوگره سوخت فقط  که مهر داغ زدن پشتش !!  اونجاشو اشکم در اومد.. ولی ببین ! عالیه ..  مرسی از پیشنهادت !!! اگه تو از قسمت 5 جذبش شدی من از 1جذبش شدمم !! 

سارا دان کن  نگهبان شبو ..  خیلی خوبه ! 24قسمته  تو پنج روز فک کنم بتونیم تموم کنیم تهش یه هفته ! ._.
نه من از همون 1 جذبش شدم ^_^
فقط یهو از قسمت 3و4 به بعد جذابیتش برام رفت چون داستان رمز الود شد .
ولی دوباره جذبش شدم ^_^
خواهش عشقم =) ♡
تند تر ببینی بیشتر هم جذبش میشی چون به یه جایی برسه که یادم نمیاد چه قسمتی بود ، ولی به اونجا برسه اصلا نمیتونی ولش کنی . من این سریالو تو 6 روز تموم کردم روزی پنج قسمت هم میدیدم !
این دختر جادوگره اره گناه داره .. ولی با همین جادویی که روی گردنش میشه کاری ازش سر میزنه که سرنوشت داستانو عوض میکنه .. حالا ببین خودت ! البته تقصیر خودش نیستا جادو شده .. ولی خب ._.
(31-03-2016، 20:57)Tɪɢʜᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من دارم به زیبایی تو رو میبینم ._.

اونم قشنگه ، برید ببینید ^_^

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 15

خلاصه داستان :
گو هی جو، دخترکره ای که درایالات متحده زندگی میکندیکروز،نمایشرقابتی در تلویزیونمی بیند، و جذب آن می شود و مجذوب یکی از بازیگرانش بنام،کانگ تائه جون شده. علاقه او به این ورزشکار جوان بحد پرستش رسیده و در نهایت او به همان مدرسه که تائه جون در کره مشغول است, انتقال پیدا میکند.بااین حال جون تائه برای حضور در میان همه پسران دبیرستان وجائه هی باید خودش را به عنوان یک پسر نمایان و به صورت سری عمل نماید

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 15
این سریال عالیه..
حتما ببینش..
چه اسماشون شبیه همه ! ^^
به زیبایی تو ، تو زیبایی ، او زیبا بود و ...
این کره ای ها کمبود اسم ندارن احیانا تو انتخاب اسم سریال ؟ D:
بچه ها من دوباره بی فیلم شدم .-.
بعد از نگهبان شب بابام دوباره فیلمامو گرفت گفت تا تابستون باهاشون خدافظی کن : (
گریههههههه ...
ولی یه خاهشی دارم ..
من لیست فیلمایی که دارمو مینویسم شما بگید کدوم رو اول و کدومارو بعدش ببینم ؟ چون خودم اصلا نمیتونم انتخاب کنم !!
پزشک غریبه - هیلر - وارثان - پسران فراتر از گل - خون - مدرسه 2015 - اوه ونوس من
؟!؟
(01-04-2016، 22:04)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چه اسماشون شبیه همه ! ^^
به زیبایی تو ، تو زیبایی ، او زیبا بود و ...
این کره ای ها کمبود اسم ندارن احیانا تو انتخاب اسم سریال ؟ D:
بچه ها من دوباره بی فیلم شدم .-.
بعد از نگهبان شب بابام دوباره فیلمامو گرفت گفت تا تابستون باهاشون خدافظی کن : (
گریههههههه ...
ولی یه خاهشی دارم ..
من لیست فیلمایی که دارمو مینویسم شما بگید کدوم رو اول و کدومارو بعدش ببینم ؟ چون خودم اصلا نمیتونم انتخاب کنم !!
پزشک غریبه - هیلر - وارثان - پسران فراتر از گل - خون - مدرسه 2015 - اوه ونوس من
؟!؟

پسران برتر از گل - وارثان - پزشک غریبه - خون - هیلر - مدرسه 2015

مدرسه 2015 قشنگ نیست.. اصلا اونطوری که فکر میکنی باحال و ایناست نیست.. انگار جنایی قضیش اصلا.. (((: باید school 3013 رو میگرفتی. راجع به خون و هیلر هم مطمئن نیسنم ولی فکر کنم همین ترتیب خوب باشه..
و حتما اول پسران برتر از گل رو ببین بعد وارثان..
نقل قول: پزشک غریبه - هیلر - وارثان - پسران فراتر از گل - خون - مدرسه 2015 - اوه ونوس من
؟!؟
هیلر _ وارثان_  بعد فراتر اازگل ،  پزشک غریبه ! ._.  
هیلرو ندیدم ولی پوستر و ویدئو و عکسای زیادی دیدم ازش..  بنظر جالبه !  
بقیه رو دیدم ؛  اتفاقا نظرم اینه اول وارثانُ ببینی بعد برتر از گل ..  چون لی مین تو وارثان خیلی جنتلمنه  ( از لحاظ تیپ  و قیافه ش )  ولی تو پسران موهاش ژولیده س  :| کلا تو وارثان نقش خوبی رو ایفا کرده !  من خودم اولین سریال کره ای که دیدم وارثان بود دومیش برتر از گل . _. 
نگهبان شبو دریابید  D: شیفتش شدم  ^^^__________^^^ 3>>>>>>>>
(02-04-2016، 13:11)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: پزشک غریبه - هیلر - وارثان - پسران فراتر از گل - خون - مدرسه 2015 - اوه ونوس من
؟!؟
هیلر _ وارثان_  بعد فراتر اازگل ،  پزشک غریبه ! ._.  
هیلرو ندیدم ولی پوستر و ویدئو و عکسای زیادی دیدم ازش..  بنظر جالبه !  
بقیه رو دیدم ؛  اتفاقا نظرم اینه اول وارثانُ ببینی بعد برتر از گل ..  چون لی مین تو وارثان خیلی جنتلمنه  ( از لحاظ تیپ  و قیافه ش )  ولی تو پسران موهاش ژولیده س  :| کلا تو وارثان نقش خوبی رو ایفا کرده !  من خودم اولین سریال کره ای که دیدم وارثان بود دومیش برتر از گل . _. 
نگهبان شبو دریابید  D: شیفتش شدم  ^^^__________^^^ 3>>>>>>>>
نه اتفاقا به نظر من اولین فیلم کره ای که باید ادم ببینه پسران برتر از گل..
اول پسران برتر از گل رو ببینه بعد وارثان خیلی بهتره..
سلام یه سوال داشتم کیا ارباب خورشیدو دیدن؟!
قشنگه عایا؟!
من فقط میدونم که ترسناکه.... دوستم میخواد ببینه:|
میخوام ببینم اگه ارزششو داره شروع کنم بهم داد ولی نمیدونم ارزش وقت گذاشتن سرشو داره یانه#.#

راستی من ریپلای 1988 رو تموم کردم میخوام برم سر ریپلای1997
D::::: پشتکارمو دوس دارم(((::::::
اخه سرجمع بیست قسمت یه ساعتو نیمَس که میشه30 ساعت فک کنم حدودا تو20،19 ساعت تمومش کردم._.