انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من بالاخره امروز بعد از چندین ماه شکارچی شهرم رو از دوستم پس گرفتم ! :V
هوس کردم ببینمش باز *_*
ممنون از تینا و ماهان ! ♡ دیگه یا با f4 شروع میکنم یا وارثان ..
راستی تینا نگهبان به کجا رسید ؟ چن قسمت دیدی ؟
و تو ماهان ! چی داری میبینی فعلا ؟
ارباب خورشید بنظر جالب میاد ! CREZY GIRL
من جدیدا مشتاق شدم مدرسه ی موریم هم ببینم .. نمیدونم چرا ._. از تیپ لی هیون وو توش خیلی خوشم اومده !
ولی انقد عقبم و سریال دارم که فعلا باید بیخیال جدیدا بشم .. من هنوز حتی پسران فراتر از گل و وارثان رو که هر ننه قمری دیده ندیدم :|
البته خب حقم دارم من هنوز 1 سال هم نیست که کی درامر شدم ..
(01-04-2016، 17:35)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آهان حله ..  چون ندیدم اون تیکه هاشو یکم گنگ بود برام حرفت. 
مرسی! ._. 
شادی راضیم ازت D: نگهبان شب عالیه ! ✌
اون قدر غرغش شدم یکدفعه ای دیدم 1ساعت گذشت !  دلم برا جادوگره سوخت فقط  که مهر داغ زدن پشتش !!  اونجاشو اشکم در اومد.. ولی ببین ! عالیه ..  مرسی از پیشنهادت !!! اگه تو از قسمت 5 جذبش شدی من از 1جذبش شدمم !! 

سارا دان کن  نگهبان شبو ..  خیلی خوبه ! 24قسمته  تو پنج روز فک کنم بتونیم تموم کنیم تهش یه هفته ! ._.

من تاریخی دوس ندارم از بس تو تی وی چرت و پرت گذاشتن |:

(01-04-2016، 22:04)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چه اسماشون شبیه همه ! ^^
به زیبایی تو ، تو زیبایی ، او زیبا بود و ...
این کره ای ها کمبود اسم ندارن احیانا تو انتخاب اسم سریال ؟ D:
بچه ها من دوباره بی فیلم شدم .-.
بعد از نگهبان شب بابام دوباره فیلمامو گرفت گفت تا تابستون باهاشون خدافظی کن : (
گریههههههه ...
ولی یه خاهشی دارم ..
من لیست فیلمایی که دارمو مینویسم شما بگید کدوم رو اول و کدومارو بعدش ببینم ؟ چون خودم اصلا نمیتونم انتخاب کنم !!
پزشک غریبه - هیلر - وارثان - پسران فراتر از گل - خون - مدرسه 2015 - اوه ونوس من
؟!؟

اوه ونوس من ^___^

عشق من توشه ^__^
عشقت کیه اونوقت ؟
خلاصه داستان اوه ونوس من رو خوندم یکم چرت بود ._.
امیدوارم خوب باشه .. در هر حال !
+ نگهبان شب با بقیه ی تاریخیایی که دیدی فرق داره چون تخیلی هم هس ! دوما تاریخیایی که تی وی پخش کرده یه تریلی سانسور روشونه وگرنه اونام قشنگ هستن !
هنری لو ^_^

نقش اول نیست اما بخاطر اون کلی فیلم بامزه شده :V

بعده امتحانا میبینم ._.
من فعلا کره ای نمیبینم.. (((:
ولی شاید نگهبان شب رو بگیرم ببینم..
اینطوری که تو گفتی خیلی خوبه انگار.
(02-04-2016، 14:52)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هوس کردم ببینمش باز *_*
ارباب خورشید بنظر جالب میاد ! CREZY GIRLریحانه._.
من جدیدا مشتاق شدم مدرسه ی موریم هم ببینم .. نمیدونم چرا ._. از تیپ لی هیون وو توش خیلی خوشم اومده !
ولی انقد عقبم و سریال دارم که فعلا باید بیخیال جدیدا بشم .. من هنوز حتی پسران فراتر از گل و وارثان رو که هر ننه قمری دیده ندیدم :|

وااای امروز فهمیدم ریپلای به غیر از1988 و 1997 ،1994 هم داره....
فقط نمیدونم چرا اولینش1994عه بعدش1997 جدیدشم1988
دارن هی میرن عقب تر #.# چه جَلَب(((:::::
(02-04-2016، 14:52)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

قسمت 5 اَم  ^_^ دیشب داشتم از بیخوابی میمردم وگرنه چهارو دیروز میدیدم که امروز 5 و 6 رو ببینم !  فوق العاده س ..  جونگ ایل وو عالی بازی کرده ♥ ♡ ♥ بیچاره تو همه این سریالای تاریخی  امپراطور نمیشه ..  همیشه نامبر توعه !  :|  ولی در کل  perfect !!♡ 
نقل قول:
من تاریخی دوس ندارم از بس تو تی وی چرت و پرت گذاشتن |:
این تاریخی فرق میکنه ..  خیلی خیلی جالبه !  وگرنه مربای پرتغالم تاریخی داشت که من ندیدم !  واقن حوصله سر بر بود .  
تی ویو بی‌خیال بابا :| انقد سانسور میکنن که موضوعشو عوض میکنن اصن ! :\ تازه دیالوگشم تغیر میدن ..  خب چرا انقد به خودتون سخت میگیرید  خودتون فیلم بسازید که انقد به زحمت نیوفتید ..  با این فیلمای عیدشونم ترکونده بودن !
(02-04-2016، 15:48)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم میدونی از کِی کره ای ندیده بودم ؟  یه سال میشد حداقل..  
الان برا خودم لیست دارم ! 
حتما دانلود کن ..  همون قسمت اولو ببینی جذبش میشی البته اگه تخیلی دوس داشته باشی . 
(02-04-2016، 18:01)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

قسمت 5 اَم  ^_^ دیشب داشتم از بیخوابی میمردم وگرنه چهارو دیروز میدیدم که امروز 5 و 6 رو ببینم !  فوق العاده س ..  جونگ ایل وو عالی بازی کرده ♥ ♡ ♥ بیچاره تو همه این سریالای تاریخی  امپراطور نمیشه ..  همیشه نامبر توعه !  :|  ولی در کل  perfect !!♡ 
آفرین ! D:
تازه بنظرم الان تو قسمتایی هستی که سریال بیشتر از هروقتی آروم میشه .. خب آدم هیجانی ای مثل من دلش میخواد همه ی قسمتای فیلم مثل قسمت اول پر هیجان باشه ! ولی خب نمیشه اینجوری ادم هم زده میشه .. جذابیتش هم از بین میره ..
الان به مقطعی از فیلم رسیدی که تازه داستان داره شکل میگیره و پیش میره ! وقتی به قدر کافی پیش بره دوباره هیجانی میشه و اینبار تا قسمت اخر هیجانشو خفظ میکنه .. قسمتای قشنگی تو راهن ^^
و درمورد جونگ ایل ووی دوس داشتنی هم بگم نگرانش نباش .
اولا اخرش بالاخره شاه میشه .
دوما حیفه رین (ایل وو) که بخواد فقط شاه مملکتش شه ! رین این همه قدرت و توانایی و استعداد داره اونوقت بشینه سلطنت یه مشت وزیر ترسو که حتی نمیدونن روح چه شکلیه رو بکنه ؟ :|
رین واسه کارای بزرگتری ساخته شده .. ^^ ♡

(02-04-2016، 16:29)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
هوس کردم ببینمش باز *_*
ارباب خورشید بنظر جالب میاد ! CREZY GIRLریحانه._.

وااای امروز فهمیدم ریپلای به غیر از1988 و 1997 ،1994 هم داره....
فقط نمیدونم چرا اولینش1994عه بعدش1997 جدیدشم1988
دارن هی میرن عقب تر #.# چه جَلَب(((:::::
عه ! چه جالب (:
اینا فیلمن دیگه ؟ بعد موضوعشون چیه ؟
ولی چرا فیلمای این همه سال پیشو میبینی .. زیاد قدیمی ان !
(02-04-2016، 15:48)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
در مقایسه با بقیه ی سریالای کره ای در ژانر تاریخی و تخیلی بهتره .
از اونجایی که سلیقت به فیلمایی مث هری پاتر و هابیت و ارباب حلقه ها میخوره احتمالا ازش خوشت میاد .. از تخیلی هاش البته !
عاشقانه ی نگهبان شبو من خیلی دوس نداشتم . ولی تخیلیش عالی بود !

The crezy girl
ببخشید اشتباه شد ..
فک کردم مثلا ریپلای 1994 محصول 1994عه !
الان سرچ کردم دیدم نه .. ربطی نداره .
سریال هم هست نه فیلم :|
پاک همه چیو برعکس گفتم .-.
عه ! چه جالب (:
اینا فیلمن دیگه ؟ بعد موضوعشون چیه ؟
ولی چرا فیلمای این همه سال پیشو میبینی .. زیاد قدیمی ان !
.
.
.
.
.
اینا تاریخ تولید فیلماش نیستن موضوع فیلم درمورد اون سالاس(((::::::
وگرنه اینا همشون مال2014 تا2016 هستن....

موضوع ریپلای1988 رو که من دیدم درباره ی زندگی در اون زمان بوده ...من تا 6 قسمت اول فک میکردم فقط زندگی روزانه ی چندتا خانواده رو نشون میده ولی بعدش داستان یکم قشنگ تر شد....
داستان یه محلس که 5 تا خانوادرو نشون میده بچه های این خانواده ها هم سنن و موضوعات جالبی دارن... هرازچندگاهی هم همین حال رو نشون میده ینی 2016 ...
البته من بشخصه فقط تیکه های این بچه جوونا رو میدیدم و تا موضوع میرسید به مامانو باباهاشون و جاهایی که داستان اصن هیجان نداشت میزدم جلو....
(((::::::
خلاصه فیلم خیلی خنده دارو باحالی بود.... بیشتر سبک طنز داشت...
نقش اصلیشم عضو گروه girls day عه اونیکیم مجریه بقیشونم زیاد معروف نیستن ولی ته بازیگرین.... همشون عالین همشون((((::::::: ولی خدایی قیافه هاشون خعیلی ضایعس
D::::::
آها .
فهمیدم ، مرسی !
___
کیا اینجا فیلم من و بچه از سوکی رو دیدن ؟!