انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من آنلاین میبینم !  از mx player  
قسمت دهش کلاً فک کنم مشکل داشت .. حالا تو از سیدی دیدی که هیچی ،  
ولی هر سایتی زدم مشکل داشت.. ولی قسمت 11 بدون اینکه حتی 1بار هنگ کنه فیلمو نشون داد . 
(05-04-2016، 13:30)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من آنلاین میبینم !  از mx player  
قسمت دهش کلاً فک کنم مشکل داشت .. حالا تو از سیدی دیدی که هیچی ،  
ولی هر سایتی زدم مشکل داشت.. ولی قسمت 11 بدون اینکه حتی 1بار هنگ کنه فیلمو نشون داد . 

به کجاهای داستان رسیدی ؟
من مدرسه 2015 رو ک برای دوستم بردم گفت قشنگ نبوده (:
فعلاً چیز خاصی رخ نداده  ولی داره جذاب میشه . 
مثلا اینکه شاهزاده در شرف فهمیدن  اینه که پدرش با کدوم دختر رابطه داشته که باعث شد زندگیشون بپاشه .. 
اون زن خاهر دوها بوده، دختری که دوسش داره ! ..  
سادامم در حال بهم ریختن پایتخت  و در جمع آوری روح ها برای خدای اژدها ! 
فعلا قسمت 11رو تموم کردم ،  امروز نتونستم قسمتی ببینم فردا امتحان زبان فارسی دارم  وگرنه بدجور کنجکاو دیدنشم ! 
مدرسه 2015  ¿ من ندیدم !  :| مدرسه 2013 رو هم ندیدم ..  واسه همین وقتی پرسیدی اول کدومو ببینم و اینا اصن پیشنهاد ندادم ..  اشکال نداره ! 
اخه طرفدارای کره ای خیلی کمه .  به هرکسی نباید بدی ..  من خودم راجب گروه های کره ای و فیلم و سریال تو مدرسه با اونایی که خیلی دنبال میکنن حرف میزنم فقط ! :/
برای یکی دیگه از دوستام هم شکارچی شهرو بردم ..
یه روزه هفت قسمت دید گفت عاشقش شده ^^
قبلش عاشق اف4 بود بچه ها کلاسمون تازه دارن از اف4 شروع میکنن !
ولی این قضیه ی CD بردن دردسر نشه برامون شانس اوردیم ، چون عاقبتش اخراجه ! مورد هم داشتیم قبلا فیلم اورده واقعا اخراج شده :|
ولی خب خل وضعیم ما ^^
سلام !

حرفمو راجع به مدرسه 2015 پس میگیرم ؛ دوستم چون تو خماری اپیزود 1 بوده گفته قشنگ نیست ولی حالا که چند قسمتی پیش رفته گفته خیلی خوبه ..
باید خودم ببینم ولی ._.
لطفا شماهم حرف بزنید :|
منم میخوام خونو شروع کنم ._.
یا شایدم از کودوم ستاره اومدی
من که درگیر نگهبانم ._.  حرفی ندارم ! 12 رو کامل دیدم الان میرم 13... 
داره جذاب و جذاب تر میشه " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 18" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 18" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 18
رسیدم اونجایی که ابله خیلی شیوع پیدا کرده  و شاهزاده و دوها میخان با الهه ابله بجنگن ! " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 18" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 18 
میخان مهارت نگهبان شبُ از اون محافظه یاد بگیرن ولی اون میگه مشکله  و.. 
(06-04-2016، 14:33)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من که درگیر نگهبانم ._.  حرفی ندارم ! 12 رو کامل دیدم الان میرم 13... 
داره جذاب و جذاب تر میشه " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 18" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 18" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 18
رسیدم اونجایی که ابله خیلی شیوع پیدا کرده  و شاهزاده و دوها میخان با الهه ابله بجنگن ! " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 18" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 18 
میخان مهارت نگهبان شبُ از اون محافظه یاد بگیرن ولی اون میگه مشکله  و.. 

اوه به جای قشنگش رسیدی ♡_♡
من عاشق قسمتای مربوط به ابله ام .. خیلی خوبن (:
منم که در بی فیلمی کره ای به سر میبرم ._.
وای قسمت 13 پرفکت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
مخصوصا  تیکه های آخرش !" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 18 
اونجا که با الهه میجنگن ..  
وای اون تیکش که نگهبان شب میشن !  مهر داغ میزنن دستاشون خونی میشه ..  اصن این قسمت فوق العاده بود !  
اینم عکس  :

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 18
" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 18" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 18

نقل قول: منم که در بی فیلمی کره ای به سر میبرم ._.
نمیتـونی مثه من آنلاین ببینی  تا تابستون سیدی هاتو از پدرت بگیری ؟! 
اونایی که دست پدرتن رو بزار واسه تابستون  
چند تا فیلم تا اون موقع ببین !  با گوشیت . 
من خیلی راضیم از اینکه آنلاین میبینم .  اصن هنگ نمیکنه 
آره جنگشون با روح ها خیلی قشنگ بود ! ♡
من سره این خواهره موسوک کلی حرص میخوردم =(
نمیدونم تو این قسمته یا قسمت بعدی ، ولی یه جاش هس خواهرش از طلسم در میاد و موسوک با اینکه نمیبینش وجودشو حس میکنه و نوازشش میکنه خیلی اصن گریه دار بود اونجاش ..
+ اخه من نت به قدر کافی ندارم . همین یه ذره ای هم که دارم داره تموم میشه بابامم نمیزاره نت بخرم خودش میخره ولی کم همیشه -.-
کلا من خیلی خوشبختم (؛