انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ی سایت درست حسابی برا نگهبان بدین ._.
(06-04-2016، 23:45)Tɪɢʜᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ی سایت درست حسابی برا نگهبان بدین ._.

در این زمینه من اطلاعی ندارم ._.
ولی تینا حرفه ایه این کاره ^^
تینا جان ؛ دخترم ! سایت بده به سارا ^^ ♡
همه سایتای رمان و فیلم کره ای آرو دارن میبندن -__-
دوها دوتا شده  :| 
دلم میخاد سو ریون رو نصفش کنم  ((: ..  
خیلی آدم کثیفی شده ! .. 

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 19

این چقد خوشگل بود  :| قسمت 16

#روحه_مصیبت 

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 19
وایییی آره D:
روح مصیبت خیلی قیافش خوب بود اصن به کره ای هام نمیخوره ^^
من که تا دیدمش عاشقش شدم (:
حیف نقش منفی بود >.<
کاش فیلمساز های ماهم این و درک کنند که فیلنامه بخش مهمی از فیلمه مانند فیلم های کره ای
(07-04-2016، 12:45)amitistech نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کاش فیلمساز های ماهم این و درک کنند که فیلنامه بخش مهمی از فیلمه مانند فیلم های کره ای

مشکل فقط از فیلم سازها نیست .
وقتی برای ساخت فیلم محدودیت هایی همیشه هست ، وقتی تا یکی میخواد یه کاره متفاوت بسازه تایید نمیشه ، وقتی فیلم ها چهار پنج سال از ساختشون میگذره و بازم اجازه نمیدن که اکران شن ، وقتی پر زحمت ترین سریال تلوزیونمون " کیمیا " عه :| ، وقتی برای جنگ و خونریزی صد تا سریال میسازن ولی حتی یه سریال با موضوعات جذاب و پر طرفدار مثل تخیلی نداریم ، وقتی حتی نمیتونیم واسه تاریخ غنی کشور خودمون مثل سلسله ی هخامنشیان و کوروش و داریوش فیلم بسازیم که مجبور میشیم فیلمای تاریخی کشورای دیگه رو ببینیم ، وقتی به جای اینکه واسه تاریخ خودمون فیلم بسازیم برای تاریخ اعراب فیلم میسازیم در حالیکه انقدر خودمون تاریخ جذابی داریم که میشه باهاش صدتا فیلم ساخت ، وقتی تفکر مردممون هنوز جوریه که میگن فیلمای کره ای یا چینی و ژاپنی چرته چون قیافه هاشون و چشماشون عجیبه ، وقتی که تلوزیونمون از حسادت از هیچ کاری دریغ نمیکنه که شبکه نمایش خانگی رو بخاطر موفقیت های شهرزاد خراب کنه ، وقتی سریال ایمان (سرنوشت) رو جز یکی دو صحنه فقط و فقط بخاطر قدرتهای جادویی و سکانس های جادویی فیلم سان سور کردن و هنوزم انتظار دارن مردم پای فیلمای ترکی نرن و امثال کیمیا رو نگاه کنن ، چه انتظاری میشه داشت ؟
شادی قسمت  18 رو یادته ؟ :| 
چه صحنه ای !!!  پادشاهُ  دوها و جونگ ایل وو .. :| 
(07-04-2016، 13:16)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شادی قسمت  18 رو یادته ؟ :| 
چه صحنه ای !!!  پادشاهُ  دوها و جونگ ایل وو .. :| 
خخخخ آره !
رسیدی به 18 ؟ آورررین ^^
من دیشب تا اوایل 3 دیدم ._.

امتحان ریاضی دارم الان دیگ نمیتونم -_-