انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(07-04-2016، 15:32)Tɪɢʜᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من دیشب تا اوایل 3 دیدم ._.

امتحان ریاضی دارم الان دیگ نمیتونم -_-
نگهبانو میگی ؟ ..
همه انگار امتحان ریاضی دارن .. منم دارم !
(07-04-2016، 15:35)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2016، 15:32)Tɪɢʜᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من دیشب تا اوایل 3 دیدم ._.

نگهبانو میگی ؟ ..
همه انگار امتحان ریاضی دارن .. منم دارم !

آره ._.

از 4 فصل یکیشم کامل نخوندم |: -_-
(07-04-2016، 15:27)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2016، 13:16)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شادی قسمت  18 رو یادته ؟ :| 
چه صحنه ای !!!  پادشاهُ  دوها و جونگ ایل وو .. :| 
خخخخ آره !
رسیدی به 18 ؟ آورررین ^^

قسمت 20اَم الان !  
تا شنبه ت میکنم !  شایدم تا یکشنبه .. 
چون شنبه امتحان ریاضی دارم امروز و فردا باید کار کنم  دوشنبه هم هندسه، شنبه یکشنبه باید هندسه کار کنم  وااای  -___- نباید فاصله بیوفته ..-_-
امتحان میان ترم خر است ..  >___<

(07-04-2016، 15:32)Tɪɢʜᴛ نوشته است:من دیشب تا اوایل 3 دیدم ._.

تلاشت قابل تحسینه ._.  :| 
نظرم عوض شد ! D: تا شب تمومش میکنم !  قسمت 22 اَم !!  Rolleyes
فردا نقد و بررسی شو میذارم . 
(07-04-2016، 20:04)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نظرم عوض شد ! D: تا شب تمومش میکنم !  قسمت 22 اَم !!  Rolleyes
فردا نقد و بررسی شو میذارم . 

عه :-)
پس قسمت 21 رو دیدی !
به نظر من بعد از قسمت اول و اخر ، قسمت 21 قشنگترین قسمته سریاله .
سلام .
اینجا جاش نیست ولی میگم به هر حال ! چون این بخشه خودمه پس مدیرشمو هرکاری بخوام میکنم ! خخخخخخ D:

____

برای هوادارای سریال خون و زوج اصلی سریال یعنی کو هی سان و آن جه هیون خبر خوب دارم ..
این دو نفر که چند ماهه باهم قرار میزارن ، اعلام کردن که 21 ماه اینده عروسیشونه ♡
کمپانی هاشونم خبرو تایید کردن شمام با یه سرچ تو گوگل خودتون از صحت خبر مطلع میشید .
من خیلی خوشحالم ^^
مثلا از خبر ازدواج لی مینهو اگه یه روز بشنوم اصلا خوشحال نمیشم نمیدونم چرا ! ( البته اگه طرف مین یانگ باشه چرا )
ولی خبر ازدواج جاندی و این پسره خیلی خوشالم کرد ^^
خب ،  نگهبانم تموم شد و اونطور که انتظار داشتم پایان خوشی داشت . این فیلم نامبر وان بود  واقعا .. 
از حسن هاش شروع میکنم .  اول اینکه موزیک هاش فوق العاده بودن  
.  موزیک تیتراژ پایانی  (A new hope)  و اونی که مخصوص سادام بود .. I am Sadam  .. !  حدودا 23تا آهنگ بود ..  همرو دانلود کردم D: 
انتخاب بازیگران دوره بزرگسالی واقعا عالی بود .  شاهزاده و دوها  و پادشاه ..  فوق العاده شبیه کودکی شون بودن ! 
دیگه اینکه ،  عاشق شدن دوها و جونگ ایل وو  خیلی خوب روش کار شده بود ..  مرور زمان رو خیلی خوب درست کرده بودن  طوری که بیننده اونو حس میکرد .  قسمتای تخیلی ش هم که عالی .  خدای اژدها ،  روح های شیاطین  و ..  
بریم سراغ نقد منفی ! 
من فقط یه نقد دارم اونم اینه که ملکه مادر بعد 12 سال همینطور مونده بودن ..  بدون یه چروک  رو صورتش :| فقط یکم موهاش رو سفید کرده بودن! 

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 20

لحظه ی مرگ سادام 

صحنه های جذاب فیلم  :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/dsdz5chtsevkp0p5upg7.png

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/j5mck05u55w7gbxycbiu.png

http://8pic.ir/images/sor3qk680suxpczqts73.png

سوال  :
مادر رین چجوری اون دختر کوچیکـه بود ؟!... 
اون قسمتی که یون ها  (خاهر دوها )  دنبال هویت اصلیش بود ،  سانگ هون اونو تو رستوران دید و یه لحظه تصور کرد که اون یون هاست  ولی فقط از روی چهره ش !  ولی بعدا سادام گفت روح یون ها رو در بدن شخص دیگه قرار داده که همین دختره س !  اینجا من گیج شدم !  

نـویسنــده  : ✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘(تینا) 
نقد خیلی خوبی بود !
همه اهنگاشو داری ؟ پس اون اهنگه که موقعی که رین رفته بود تو جهنم که روح اژدها رو بکشه قسمت اخر هم داری ؟ همون اهنگه قسمت اول که به شاه شمشیرو دادن .. من اونو خیلی میخوام (:
راجع به خواهر یون ها من فک میکنم وقتی سادام کشتش روحشو نفرستاد به بهشت یا اینکه سرگردانش کنه روحشو واسه خودش نگه داشت و تو بدن این دختره کرد که این دختره احتمالا مرده بوده ( روح نداشته یا اگه داشته ضعیف بوده چون روحاشون کاملا قاطی شدن ) چون سادام بهش گفت تو قبلا مردی !
ولی سادام حیف شد مرد =( D:
قدرتاش خیلی زیاد و قوی بودن ..
من از ملکه مادر بدم میومد از اولش :|
مامان رین موقع مرگش بزرگسال بوده و اینکه چه جوری روحش به شکل بچگیاش در اومده رو منم نمیدونم !
ولی درکل سریال خیلی خوبی بود . اهنگاش عالی بودن موضوعشم متفاوت بود .
نقل قول: ؟ پس اون اهنگه که موقعی که رین رفته بود تو جهنم که روح اژدها رو بکشه قسمت اخر هم داری ؟ همون اهنگه قسمت اول که به شاه شمشیرو دادن .. من اونو خیلی میخوام (:
وای اونجاش فوق العاده بود !  رین میره جهنم که اژدها رو بکشه ..  وای اونجاش خیلی خوب بود !  الان یادم نمیاد کدوم آهنگ بود ولی همرو دارم چون به صورت یکجا دانلود کردم یه ساعت و خورده ای طول کشید !  اگه اسمشو میدونی بگو بهم تو اینستا میکسشو بذارم  ^_^\
(08-04-2016، 17:10)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: ؟ پس اون اهنگه که موقعی که رین رفته بود تو جهنم که روح اژدها رو بکشه قسمت اخر هم داری ؟ همون اهنگه قسمت اول که به شاه شمشیرو دادن .. من اونو خیلی میخوام (:
وای اونجاش فوق العاده بود !  رین میره جهنم که اژدها رو بکشه ..  وای اونجاش خیلی خوب بود !  الان یادم نمیاد کدوم آهنگ بود ولی همرو دارم چون به صورت یکجا دانلود کردم یه ساعت و خورده ای طول کشید !  اگه اسمشو میدونی بگو بهم تو اینستا میکسشو بذارم  ^_^\
اسمشو که نمیدانم :|
میشه تو کانال تلگرامت بزاریش ؟

سکانس های جهنم خیلی خوب بود !
اولش که موسوک رین رو با شمشیر زد یعنی من قیافم عین کسی که انگار داره مرگ شیر توسط مورچه رو میبینه شد ؛ لعنت به موسوک تا چند دقیقه قلبم ایستاده بود :|