انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
منم همینطور !
اهنگهای سریالش هم عالیه ؛ من اهنگ always از این سریالو خیلی دوس دارم .
داستان این سریال متفاوته و بازی ها عالی .
در اسرع وقت همه حتما باید این درام بی نقصو ببینیم !
ریتینگهاش که تو کره عالی بوده ..
سلام به دوستان گل
واییییی خیلی خوشحالم !!!!!!!! 
به یکی از دوستای kpoper اَم نگهبان شبو معرفی کرده بودم و الان بهم تو اینستا گفت میخاد دانلود کنه !!!  Heart
(21-04-2016، 18:28)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واییییی خیلی خوشحالم !!!!!!!! 
به یکی از دوستای kpoper اَم نگهبان شبو معرفی کرده بودم و الان بهم تو اینستا گفت میخاد دانلود کنه !!!  Heart
._.
عجب ! :|
خب پس حالا احساس منو میفهمی وقتی بعد از کلی تعریف و تمجید از نگهبان شب دیدم خوشت اومده و میخوای دانش کنی ^.^
وای که چه حس خوبی داره زحماتت نتیجه بدن .^.
D:
من قسمت 14 ام تازه ^^

زود تمومش میکنم الان که سی دی دارم ._.

اون موقع باید دان میکردم دلم نمیومد :v
نقل قول:
تعریف و تمجید از نگهبان شب دیدم خوشت اومده و میخوای دانش کنی ^.^
آره اره ..  تازه میفهمم تو چی کشیدی ! ._.  واقعا دستت درد نکنه ،  یکی از بهترین سربالایی بود که دیدم .  امیدوارم بازم مثه این بسازن . 
+گوشیمو گرفتم ولی چون امتحانا افتاده 25ـُم  و سه هفته دیگه شروع میشه ترجیح میدم سریالی رو شروع نکنم >"< هی خدا مدرسه کی تموم میشه >>"<<

نقل قول: من قسمت 14 ام تازه ^^
خب تا اینجا که دیدی ،  چطور بود ؟  نظرت ؟ 
به نظر من یه فیلم کره ای متفاوته . 
بهترین تو کـــره س !! میخام شنبه بشه سریع تا از این همکلاسیم نظرشو بپرسم ! 
گفت امشب دانلود میکنه واییییی !  ^^
(21-04-2016، 21:30)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
تعریف و تمجید از نگهبان شب دیدم خوشت اومده و میخوای دانش کنی ^.^
آره اره ..  تازه میفهمم تو چی کشیدی ! ._.  واقعا دستت درد نکنه ،  یکی از بهترین سربالایی بود که دیدم .  امیدوارم بازم مثه این بسازن . 
+گوشیمو گرفتم ولی چون امتحانا افتاده 25ـُم  و سه هفته دیگه شروع میشه ترجیح میدم سریالی رو شروع نکنم >"< هی خدا مدرسه کی تموم میشه >>"<<

نقل قول: من قسمت 14 ام تازه ^^
خب تا اینجا که دیدی ،  چطور بود ؟  نظرت ؟ 
به نظر من یه فیلم کره ای متفاوته . 
بهترین تو کـــره س !! میخام شنبه بشه سریع تا از این همکلاسیم نظرشو بپرسم ! 
گفت امشب دانلود میکنه واییییی !  ^^

من تخیلی دوس ددارم اما بازم به نظرم ضعفش اینه که عاشقانه هاش کمه -_-

اما اون جا که با سلاحشون پیوند میخورنو دوست دارم ^^
زودتر ببین سارا :-)
عاشقانه هاش زیاد میشن به مرور .. البته این یه سریال تاریخی - تخیلیه زیاد نباس انتظار یه درام عاشقانه رو ازش داشت !
___
خب ، بیایم راجع به یه سریال دیگه حرف بزنیم . یه سریالی که همه دیده باشیم .
چون راجع به اکثریت که همه دیدیم حرف زدیم به نظرم بد نیست راجع به تاریخی هاشونم صحبت کنیم . لطفا مخالفت نکنید !
پیشنهادات من : جومونگ ، امپراطور دریا ، سرزمین بادها ، دختر امپراطور ، بازگشت ایلجیماء (رودخانه ی ماه) ، گیبک ، هونگ گیل دونگ .
خودتون انتخاب کنید !
" یه چیزی باشه که همه دیده باشیم تا بهتر بحث کنیم راجع بهش ! "
من این تاریخیا رو ندیدم._. هیچکودومو._.
یه پیشنهاد ..
نمیشه بجا نقدوبررسی گروهیه سریالا، بهم سریال معرفی کنیم؟!
هرکسی خلاصه و چیزای مربوط به سریال یا مینی سریال یا فیلم مورد علاقشو اینجا بزاره... و اگه کس دیگه ای هم اونو دیده بود نقدشو ادامه بده..
بنظرم اینطوری بهتره...
اره ،  بهتره اون سریالی رو که دوست داریم معرفی کنیم تا اگه بقیه خوششوون اومد برن نگاه کنن ..  این بهتره ! 
 شادی الان جومونگ رو میذاره  :دی  ike