انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(22-05-2016، 13:30)_wιɴɴer_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب اگه من بخوام الان وارد حيطه فيلم كره اي بشم
پيشنهادتون ب عنوان اولين فيلم چيه؟!
البته جنگي و قديمي و تخيلي و ترسناك نباشه please!
تو مايه هاي كمدي& عشقولانه ._.
پسران فراتر از گل خیلی خوبه . اکثریت با این سریال کی درامر شدن .
وارثان هم خوبه .
تو از ستاره ها اومدی هم خیلی قشنگه ولی یه مقدار تخیلی داره اما هم عاشقانه ست هم حسابی طنز !
اکشن اگه دوست داشته باشی شکارچی شهر و هیلر هم عالین البته فقط اکشن نیستن عاشقانه هستن کلی و طنز هم دارن !
مدرسه ای اگه دوست داشته باشی ، مدرسه 2015 و مامان عصبانی هم خوبن .
در ژانر پزشکی هم دکتر خوب ، پزشک غریبه .
به یاد آور ، بکش خلاصم کن ، باغ مخفی ، عشق مخفی هم سریالای پر طرفدارین که البته من ندیدم .
با هر کدوم از اینا شروع کنی عالین !
(22-05-2016، 13:30)_wιɴɴer_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ترسناکاشون اون چیزی که فک میکنی نیست :| تو مایه های روح و اژدها و ایناست . خب البته وقتی دوست نداری نداری دیگه ._. پس ترسناکُ بیخیال!
میتونی از وارثان شروع کنی مثه من .. چون من وقتی اونو دیدم خیلی جذب فیلمای کره ای شدم . بعد از اون دوستم برام پسران برتر از گل رو ریخت برام تو فلش دیدم ._. پینوکیو هم خوبه .. شخصیت زنش همون دختریه که تو وارثان هست " پارک شین های "
تو وارثان با لی مین هو بازی کرده و تو پینوکیو با لی جونگ سوک .
یه خلاصه میگم از هردوش برات : وارثان شخصیت اولش یه پسریه به اسم کیم تان که تو خارج درس میخونه ! دختری میره خارج به دنبال خواهرش .. ولی خواهرش معتاد شده و هرچی پول این اورده بود و ازش میگیره . شب میشه و این دختر هم جایی واسه موندن نداره .. لی مین هو اینو میبینه و سوار ماشینش میکنه و به خونش میبره .. اونجا بهش جا میده و از اونجا کم کم اینا عاشق هم میشن و برمیگردن کره تحصیل میکنن .. لی مین هو از یه خانواده ی پولداره و دختره از یه خانواده ی فقیر . جالب اینجاست مامان دختره تو خونه ای کار میکنه که خونه ی همون پسره ست . خیلی خیلی موضوع جالبیه .

پینوکیو هم اولش خیلی جذاب شروع میشه .. یه پسره که پدرش اشنشانه ، تو یه عملیاتی بهش تهمت میزنن ! " اینو باید کامل جریانشو بگم "
یه عملیات میشه و این باباعه میره اونجا .. یکی از ساکنین اونجا میگه دو نفر تو خونه هستن . بعد پدره افرادشو مفرسته تو خونه ، بعد این فردی که اونجا ساکنه میبینه اون دوتا اومدن بیرون !! بعد روش نمیشه به آتش نشانه بگه ، فرار میکنه ! اونم ک دو نفرو فرستاده بود اون تو خونه منفجر میشه و اون دونفر هم میمیرن .. بعد مردم همه چی رو میندازن تقصیر این  .. جنجال به پا میشه و پدره گمو گور میشه .. مادره میمیره و فقط این پسره میمونه . اینم خودشو از پل میندازه پایین تو آب ولی یه فرد مسنی اینو پیدا میکنه و میبره خونش بزرگش میکنه .. اون فرد مسن پدر بزرگ دختریه که مامانش خبرنگار بوده و خانواده ی اینارو خراب کرده .. خبرهای اون باعث شده بود که خانواده اینا از هم بپاشه .. بعد این پسره با دختره بزرگ میشه و میرن دبیرستان .. اولاش پسره میفهمه این دختره همون زنس ولی بعد کم کم عاشق هم میشن ..
_____

ببخشید دیگه خیلی طولانی شد . اومیدوارم تو م به کی درامی ها بپیوندی ^^

خیلی کمدی و عاشقانه بخای : پنیر در تله .. ولی به نظر من فیلم مزخرفیه :183:
(22-05-2016، 15:28)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

ترسناکاشون اون چیزی که فک میکنی نیست :| تو مایه های روح و اژدها و ایناست . خب البته وقتی دوست نداری نداری دیگه ._. پس ترسناکُ بیخیال!
میتونی از وارثان شروع کنی مثه من .. چون من وقتی اونو دیدم خیلی جذب فیلمای کره ای شدم . بعد از اون دوستم برام پسران برتر از گل رو ریخت برام تو فلش دیدم ._. پینوکیو هم خوبه .. شخصیت زنش همون دختریه که تو وارثان هست " پارک شین های "
تو وارثان با لی مین هو بازی کرده و تو پینوکیو با لی جونگ سوک .
یه خلاصه میگم از هردوش برات : وارثان شخصیت اولش یه پسریه به اسم کیم تان که تو خارج درس میخونه ! دختری میره خارج به دنبال خواهرش .. ولی خواهرش معتاد شده و هرچی پول این اورده بود و ازش میگیره . شب میشه و این دختر هم جایی واسه موندن نداره .. لی مین هو اینو میبینه و سوار ماشینش میکنه و به خونش میبره .. اونجا بهش جا میده و از اونجا کم کم اینا عاشق هم میشن و برمیگردن کره تحصیل میکنن .. لی مین هو از یه خانواده ی پولداره و دختره از یه خانواده ی فقیر . جالب اینجاست مامان دختره تو خونه ای کار میکنه که خونه ی همون پسره ست . خیلی خیلی موضوع جالبیه .

پینوکیو هم اولش خیلی جذاب شروع میشه .. یه پسره که پدرش اشنشانه ، تو یه عملیاتی بهش تهمت میزنن ! " اینو باید کامل جریانشو بگم "
یه عملیات میشه و این باباعه میره اونجا .. یکی از ساکنین اونجا میگه دو نفر تو خونه هستن . بعد پدره افرادشو مفرسته تو خونه ، بعد این فردی که اونجا ساکنه میبینه اون دوتا اومدن بیرون !! بعد روش نمیشه به آتش نشانه بگه ، فرار میکنه ! اونم ک دو نفرو فرستاده بود اون تو خونه منفجر میشه و اون دونفر هم میمیرن .. بعد مردم همه چی رو میندازن تقصیر این  .. جنجال به پا میشه و پدره گمو گور میشه .. مادره میمیره و فقط این پسره میمونه . اینم خودشو از پل میندازه پایین تو آب ولی یه فرد مسنی اینو پیدا میکنه و میبره خونش بزرگش میکنه .. اون فرد مسن پدر بزرگ دختریه که مامانش خبرنگار بوده و خانواده ی اینارو خراب کرده .. خبرهای اون باعث شده بود که خانواده اینا از هم بپاشه .. بعد این پسره با دختره بزرگ میشه و میرن دبیرستان .. اولاش پسره میفهمه این دختره همون زنس ولی بعد کم کم عاشق هم میشن ..
_____

ببخشید دیگه خیلی طولانی شد . اومیدوارم تو م به کی درامی ها بپیوندی ^^

خیلی کمدی و عاشقانه بخای : پنیر در تله .. ولی به نظر من فیلم مزخرفیه :183:

پسران برتر از گل و وارثان ك تا حدودي اشنا هستن برام يعني چند تا ميكس و اينجور چيزا ديدم موضوعشون اومده دستم!
قصه پینوکیو  هم جالبه ^_^ حتما دنبال ميكنم ...
فك كنم همينا كل وقت تابستونم و بگيره !
خيلي ممنون از راهنماييت 4xv
+
و با تشكر از شادي ^^

فقط يه سوال ديگه هر كدوم از اينا ميانگين چند قسمتن؟ يعني خيلي كش دار ميشن يا حدود بيست سي قسمت؟!
مث سريال هاي امريكايي فصل فصلن عايا؟! "آخ چقد مُنگلَم من" ._.
خواهش عزیزم .
نه بابا اصلا طولانی نیستن .. اکثرا 20 قسمتن ؛ دیگه خیلی طولانی شن 25 قسمت . خیلیاشونم 12 قسمتی و 16 قسمتین !
کلا مثل امریکایی فصل فصلی نیستن .. خوبیشونم همینه حوصلتم سر نمیره .
و اینکه چرا همین چند تا کل وقت تابستونو میگیره ؟ o.o
من الان 8 تا سریال دارم تو نوبت تازه بازم میخوام بخرم چون احساس میکنم خیلی کمن ! :|
انقدر قشنگن که تو دو-سه روز تمومشون میکنی ..
(22-05-2016، 16:43)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خواهش عزیزم .
نه بابا اصلا طولانی نیستن .. اکثرا 20 قسمتن ؛ دیگه خیلی طولانی شن 25 قسمت . خیلیاشونم 12 قسمتی و 16 قسمتین !
من الان 8 تا سریال دارم تو نوبت تازه بازم میخوام بخرم چون احساس میکنم خیلی کمن ! :|

خُب اگه اينجوري پيش بره كه شايد ديه كور بشم  *_^
خو من بايد اول از زمين خاكي شروع كنم |:
اينترنتي ميخرين يا اينكه ...؟!
(22-05-2016، 17:00)_wιɴɴer_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-05-2016، 16:43)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خواهش عزیزم .

خُب اگه اينجوري پيش بره كه شايد ديه كور بشم  *_^
خو من بايد اول از زمين خاكي شروع كنم |:
اينترنتي ميخرين يا اينكه ...؟!
همه جوره . بستگی به شرایط داره !
من شخصا خودم اهل دانلود نیستم ، اکثرا از اینترنت سفارش میدم .. یه بارم شیراز که بودم یه مغازه ای داشت از اونجا هم خریدم !
اینستا پیج برای فروش سریال کره ای زیاد هست .
(21-05-2016، 15:44)spent † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یک سوال چرا انقد با جذابیت و شور و هیجان راجب فیلم های کره ای بحث میکنید ؟ |:

بنظر من فیلماشون خیلی ضعیفه |:

به به ببین کی اینجاست(:
سریالا ی کره ای‌خیلی به فرهنگ ما نزدیکن و من به شخصه راحت تر باهاشون ارتباط برقرار می کنم اما در هرحال تو بعضی جاها ضعیفن مثل فیلمای آمریکایی نیسن که توجه تو تو دقایق اول جلب کنه اینو قبول دارم و شاید چند قسمت طول بکشه تا با شخصیت ارتباط برقرار کنی(:

[ -> ]
اجازه هس؟._.
من اولین سریالی که خارج از تلویزیون دیدم وارثان بود و منو جذب کرد ولی بستگی به خودت داره بخوای فن باشی یا نه
اگه بخوای فن شی یه مقوله جداست ولی اگه برای سرگرمی باشه خوبه
سریال باران عشق خوب بود ولی دیگه خیلی عاشقانه و کشش داستان خسته کننده س و خیلی آرومه ولی بخاطر فضای داستان و بازیگرای اصلی خیلی مورد توجه بوده ولی برای شروع پیشنهاد نمی کنم
اگه وارثان رو دیدی پسران برتر از گل برات تکراری میشه و جذبت نمی کنه ولی وارثان قوی تر بود به نظرم...
سریال دیگه ای که خیلی تعریفشو شنیدم کافه پرنس بود ولی خب خیلی رمانتیکه
سریال شکارچی شهر و به یادآور هم محور جذابی داشت ولی باغ مخفی منو جذب نکرد با بازیگراش نتونستم ارتباط برقرار کنم و این برای من به شخصه خیلی مهمه
موقع دانلود یا خریدن حتما پیش زمینه ای از سریال داشته باش که پشیمون نشی
و حتما حتما نظراتو بخون(:

بخاطر اینکه دیروز نبودم شرمنده
اینم پارک شین هه:
سریال کره ای پینوکیو
زیرنوبس فارسی: دارد
ژانر: ملودارم
تعداد قسمت: 20
شبکه پخش: SBS
شروع پخش: 12 نوامبر 2014
روزهای پخش: چهارشنبه و پنج شنبه ها
بازیگران : پارک شین ها - لی جونگ سوک
خلاصه داستان: این سریال درباره ی خبرنگارهای یه شبکه ی خبریه که در جستجوی حقیقتن: لی جونگ سوک خبرنگار جوانیه که تازه یه سال از شروع کارش میگذره، پسرِ خوش تیپ و قدبلندی که با ظاهر شلخته و آشفته ای که داره هیچکس بهش توجه نمیکنه ولی باهوش و با استعداده و حافظه ی فوق العاده قوی ای هم داره. پارک شین هه قهرمان سریاله که از یه نوع بیماری روانی به اسم پینوکیو رنج میبره، که باعث میشه هر وقت دروغ میگه ناخودآگاه سک..سکه اش بگیره این ها بنابر دلایلِ نامشخص و پیچیده ای به خاطر این بیماریش تصمیم گرفته خبرنگار بشه، احتمالاً به خاطر اینکه انقدر ایده آل گراست که فکر میکنه در این شغل هیچوقت لازم نیست دروغ بگه. کیم یونگ کوانگ نقش وارث جوانی رو بازی میکنه که با ظاهر خوشایند و جذابش و به عنوان کسی که هیچوقت مجبور نبوده مثل یه آدم عادی زندگی کنه، یک سال رو در یک مجله ی مد کار کرده ولی حالا به این شبکه ی خبری پیوسته تا شانسش رو در این شغل امتحان کنه. برعکس قهرمان داستانِ ما، بوم جو از اون آدم های شیک پوش و خوش قیافه ایه که هر جا میره توجه همه رو به خودش جلب میکنه. و در آخر هم لی یو بی که قبلاً در دوران مدرسه و دانشگاهش یه طرفدارِ دو آتیشه و تمام عیار بوده که عادت داشته همه چیز رو در مورد شخصیت مورد علاقه اش بفهمه. و حالا در شغل خبرنگاری سعی داره از توانایی های طرفدارگونه اش استفاده کنه. هه سونگ به نظر کمرو و خجالتیه اما در حقیقت خیلی لجوج و سرسخته که کاملاً با شخصیت طرفدارِ متعصبش جور درمیاد

خلاصه داستان سریال تو زیبایی :

ته کیونگ (جانگ جئون سوک) به همراه کانگ ان یو و شین یو گروهی معروف به نام انجل هستند که طرفداران زیادی در کره دارند این گروه قصد دارند به تازگی یک عضو جدید به گروه خودشان اضافه کنند .اما این عضو تازه که نام وی گومی نام ، می باشد برای عمل زیبایی پشت پلک خود را به پزشک جراح زیبایی می سپارد و پزشک ناشی هم طوری عمل می کند که پوست پشت پلک کم آمده و گومی نام نمیتواند حتی موقع خواب چشمان خود را ببندد و مجبور می شود که خواهرش رو که راهبه ی کلیسا هست رو به جای خودش بفرسته .
گو می نام و گی می نیو دو قلو هستند و هر دو بسیار بهم شبیه هستند .

حالا شما در نظر بگیرید یک راهبه که تا الان به چه شکل زندگی می کرده ناگهان تصمیم بگیره بجای برادرش در یک گروه پاپ کره ای در حالی که همه فکر میکنند اون یک مرد ِ یک ماه دووم بیاره .
این نقش رو خانم پارک شین های با هنرمندی هر چه تمام تر انجام میده. به دلیل مشکلی که

برای گو می نام بوجود میاد گو می نیو خودشو جای یک پسر و جای برادرش جا میزنه تا زحمات

برادرش هدر نره اون باید یک ماه نقش یک مرد رو بازی کنه و در گروه خوانندگی جدید بخونه.
بازیگران سریال کره ای تو زیبایی :

Jang Geun Suk as Hwang Tae Kyung
Kang Soo Han as young Tae Kyung
Park Shin Hye as Go Mi Nam / Go Mi Nyu
Lee Hong Ki as Kang On Yu / Jeremy
Jung Yong Hwa as Kang Shin Woo

عنوان: درخت بهشتی / Tree of Heaven

عنوان کره ای: 천국의 나무

ژانر: عاشقانه

کارگردان: Jang-su Lee

نویسنده: Moon Hee-Jung, Nam-hee Kim

شبکه پخش: SBS / Fuji TV

تعداد قسمت ها: ۱۰

تاریخ شروع پخش: ۸ فوریه ۲۰۰۶

خلاصه داستان :
مادر هانا که همسرش مرده با یه مرد دیگه ازدواج میکنه و با شوهر جدیدش و پسر اون به اسم “یون سو” برمیگردن ژاپن پیش هانا. یون سو از وقتی در بچگی مادرشو از دست داده، شخصی گوشه گیر و افسرده شده، خیلی هم مغروره. تا جایی که وقتی میرسن پیش هانا، یون سو با هانا اصلا حرف نمیزنه. پدر و مادرشون میخوان برن ماه عسل، واسه همین مسافرخونه ای که دارن رو به همراه هانا و یون سو به عمه ی هانا میسپرن. هانا هم همش سعی میکنه با یون سو که به اصطلاح برادرشه صمیمی بشه و دلشو به دست بیاره (در واقع اصلا نسبت خونی با هم ندارن) خلاصه بعد مدتی، کم کم صمیمی میشن. بی خبر از اینکه یون سو عاشق هانا شده، ولی هانا به خاطر اینکه فکر میکنه خواهر و برادرن، جلوی عشق خودشو میگیره، هر چند اونم خیلی دوستش داره...
+
وارثان و گل پسر همسایه در صفحه قبل هست._.
و من خلاصه فیلم یا سریال رگ و ریشه دل هم پیدا نکردم
بعدی هم انتخاب شادیه(:
مثل همیشه نقد خوب و کاملی بود . ممنون فاطی !
بعدی پارک مین یانگ (♡) باشه به نظرم .
اگه به یاد آور ( Remember ) رو دیدی که مین یانگ هم توش بازی میکنه ، اون پسره که با مین یانگ بود تو فیلم ؛ اونم بزار . مرسی .
شکارچی شهر و من سم هستم در صفحات قبل هس
و منم بخاطر جبران شنبه پارک مین یانگو الان میذارم

عنوان: زمان لغزش دکتر جین / سفر در زمان دکتر جین / Dr. Jin / Time Slip Dr. Jin

عنوان کره ای: 닥터진

ژانر: تاریخی / سفر در زمان / درام / عاشقانه / پزشکی

کارگردان: Han Hee

نویسنده: Motoka Murakami , Han Ji-Hoon, Jeon Hyeon-Jin

شبکه: MBC

تعداد قسمت ها: ۲۲

تاریخ شروع پخش: 26 می 2012

خلاصه داستان :

دکترجین از دوره مدرن به ۱۵۰ سال قبل به دوران چوسان سفره می کنه، اون که یه نابغه پزشکی، که به عنوان جوانترین دکتر از دانشگاه مدرک گرفته دکتر جین از اونجایی که خودش رو با استعداد می دونه، نمی تونه اشتباهات دیگران و دکترهای دیگه تحمل کنه، این موضع باعث شده که اون به یه شخص سرد و سختگیر و خشک تبدیل بشه اما، دکتر جین که از یه موضوع عشقی رنج میبره و بخاطر یه قدرت مرموز از سال ۲۰۱۲ به سال ۱۸۶۰ منتقل میشه، اون یه دکتره، می خواهد مردم رو معالجه کنه، اون شروع به درمان مردم اون دوره می کنه، ولی وسایل ابتدایی اون دوره مانع کارش میشه، و در طی سریال اون این کارش رو با قلب و مغزش انجام میده، و تبدیل به یه “دکتر نابغه” واقعی میشه.

مشخصات

عنوان :  یاد آوری – Remember  -리멤버

ژانر: عاشقانه ، سیاسی ، خانوادگی

تعداد قسمت: 20

تاریخ پخش: (18 آذر 94)Dec 9, 2015

روز های پخش: چهارشنبه و پنج شنبه

شبکه پخش: sbs

جایگزین سریال: The Village: Achiara's Secret

بازیگران :

Yoo Seung Ho

Park Min Young

Park Sung Woong

Nam Gung Min

Jun Kwang Ryul

Lee Shi Eon
خلاصه داستان:

سئو وو بین ویژگی خاصی رو داره که این اجازه رو به اون میده که همه ی روزها رو با جزئیات کامل به یاد بیاره

ووبین برای اثبات بی گناهی پدرش وکیل میشه

اون در کش مکشه تا بیگناهی پدرشو ثابت کنه اما اون شروع به از دست دادن حافظش به علت آلزایمر میکنه...

عنوان : شفا دهنده 

سال پخش : 2014 (در حال پخش ، 2 و 3 شنبه ها از شبکه KBS2)

ژانر : عاشقانه ، کمدی ، هیجان انگیز ، اکشن

تعداد قسمت ها : 20

اطلاعات بیشتر :  DramaWiki 

خلاصه داستان :
کیم مون هو گزارشگری مشهور در یکی از شرکت های عظیم تولید تلویزیونی است یک روز در مورد حقیقت پرونده ای که در گذشته درگیرش بوده آگاه میشه و به افرادی که به این پرونده نزدیک بودن نزدیک میشه و بهشون کمک میکنه و همین امر باعث میشه به حقایق بیشتری پی ببره و  اعتقادش بیشتر میشه.

بقیه ی فیلما و سریالاشم نیافتم._.

اگه اینترنت نا محدود داری دان کن یا آنلاین ببین . 
من هردو کارو میکنم  ^^ اگه حوصله دان نداری سیدی شو از بیرون بگیر ولی جایی که مطمعنه ..  ینی جایی ک میشناسی . مثه شادی ! 
---
بخشی از برنامه تابستونیم :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/55gvjogg7g9ic0ruwsg7.png

^^ 
راسی ! این آهنگ وسط نسل خورشید چقد خوبهه !! محشره محشره ..