انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اولین باره که این همه نقد منفی از F4 میبینم !
تا حالا از هرکی پرسیدم و شنیدم واسه این سریال میمردن :v
من خودم پسران فراتر از گل رو کامل ندیدم یعنی فقط از قسمتای وسطش یکی دوتا رو دیدم ، ولی خب میکس ازش زیاد دیدم و داستانشو کامل میدونم ..
بنظرم داستان پسران فراتر از گل خیلی قشنگ و قویه .
ولی رقابت بین مینهو و کیم هیون جونگ یکم عصاب خرد کن بود . یکی از دلایلشم این بود که این دو نفر طرفدار زیاد دارن و اکثرا براشون سخت بود که طرف مینهو رو بگیرن تو فیلم یا هیون جونگ ..
جاندی بنظر من خیلی دوس داشتنی بود بازیش هم قشنگ بود ♡
مدل مو و قیافه ی مینهو هم که عالی ♡♡♡
درکل بنظرم عالیه .
روابط بین این سریال مثل یه مثلث عشقیه !!  مثل اکثر فیلمای کره ای .. 
ولی خب طوری فیلـم ُ نوشتن که بیننده یه طور دیگه بهش نگاه کنه و بتونه اونو دنبال کنه . 
من خودم پسران ُ خیلی دوست دارم و یکی از فیلمایی بود که اون موقع که دیدم واقعاً عاشقش شـدم !  ولی هر فیلمی ایراد ها ونقص هایی هم داره که نباید نادیده گرفت . 
عاشق فیلم وارثان وپینیکیو هستم هر کی فیلم پینیکیو رو داره یه جور به هم بده ممنون میشم

:306::306::306::306::306::306::306::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::hlp:​:hlp::hlp::hlp::hlp::hlp:
(12-02-2016، 15:40)Mιlεψ Cψгυs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
روابط بین این سریال مثل یه مثلث عشقیه !!  مثل اکثر فیلمای کره ای .. 
ولی خب طوری فیلـم ُ نوشتن که بیننده یه طور دیگه بهش نگاه کنه و بتونه اونو دنبال کنه . 
من خودم پسران ُ خیلی دوست دارم و یکی از فیلمایی بود که اون موقع که دیدم واقعاً عاشقش شـدم !  ولی هر فیلمی ایراد ها ونقص هایی هم داره که نباید نادیده گرفت . 

آره خب ..
من عاشق این بودم که گو جونپیو با وجود همه چیزاش از سوسک اون همه میترسید و جاندی هم در این موارد شجاعت به خرج میداد D:
اون شور و وشوق قبلو دیگه ندارید کِی درامایی ها =|
خودم سره بحثو وا میکنم ..
بیاین راجع به سریال شکارچی شهر حرف بزنیم ^.^
که قطعاً همه دیدنش و کلی دوسش دارن ..
 من اومـدم  ^.^

نام سریال: 시티헌터 / City Hunter/ شکارچی شهر
ژانر: اکشن عاشقانه 
تعداد قسمت ها: 20
از شبکه ی:SBS
محصول سال: 2011

• Release Date: May 25, 2011 - July 28, 2011 
  • Runtime: Wednesday & Thursday 21:55

نویسنده: Hwang Eun Kyung, Choi Soo Jin
کارگردان: Jin Hyuk (کارگردان سریال های نقاش باد، میراث درخشان، شاهزاده دادستان)

این سریال بر اساس کارتون ژاپنی به همین اسم است Angel 

بازیگران:

Lee Min Ho در نقش Lee Yoon Sung
(بازیگر سریال های فرار ماهی خال مخالی، پسران برتر از گل، سلیقه ی شخصی)
Park Min Young در نقش Kim Na Na
(بازیگر سریال های من سم هستم و شاهزاده جا میونگ گو، رسوایی سونگ کیون کوان)

Lee Joon Hyuk در نقش Kim Young Joo

(بازیگر سریالهای سالن شهر، باغ مخفی، من افسانه هستم)

Hwang Sun Hee در نقش Jin Sae Hee
(بازیگر سریالهای اشکال نداره دختر بابا، نشانه)

Goo Ha Ra در نقش Choi Da Hye

(عضو گروه KARA)

خلاصه داستان:

داستان این سریال درمورد پسری به اسم یون-سانگه که برای مرگ غیر منصفانه ی باباش میخواد از بزرگای دولت که باعث مرگ باباش شدن انتقام بگیره و به همین دلیل وارد کاخ آبی (کاخ رئیس جمهوری کره) میشه. 

نانا هم دختریه که باباش توی کماس و تنها زندگی میکنه و برای پرداختن هزینه های بیمارستان به عنوان محافظ توی کاخ آبی مشغول به کار میشه. این دوتا توی کاخ آبی با هم آشنا میشن البته قبلا هم همدیگه رو دیده بودن. یون-سونگ پنهانی و به طوری که هویتش شناخته نشه دست بزرگای دولت رو رو میکنه و به شکارچی شهر معروف میشه. این وسط داستان عاشقانه ای هم هست که پیچیده ترش میکنه....

نظر کـــلی   : نوع فیلمبرداری شبیه هالیوودی ها بود،به قول خودم پایان هالیوودی هم داشت .. 
__

نقد و بررسـی : سريال شکارچي شهر محصول سال 2011 کره و شبکه SBS است که در بين مخاطبين جوان کشور کره و ايران بخصوص دختران طرفدارهاي زيادي پيدا کرده است که البته بيشتر به خاطر بازيگر هاي خوش چهره اين سريال است.
بازيگران بنام در کنار بازي خوبشان باعث شده که به اين سريال ديگر امتياز متوسط رو به ضعيف رو ندهيم و به جاي آن کلمه خوب براي توصيف آن مناسب ميباشد.

در اين سريال هيچ چيزي به صورت عالي کار نشده و اگر دقت کنيم از هر قسمت چندين و چند اشکال ميشه گرفت.

اول از همه به کارگرداني سريال ميپردازيم که از يک کارگردان تقريبا باتجربه که سريال هاي ارثيه درخشان و نقاش بادها را در پرونده کارگرداني خود دارد بعيد است چنين اشکالاتي پيش پا افتاده را در اين سريال نشان دهد.
يکي از اين اشکالات مشخص نبودن ژآنر سريال که در مشخصات آن نوشته شده است عاشقانه-اکشن ولي در کل سريال اثري از ژانر عاشقانه آن پيدا نميشود و فقط ظاهر سازي محض است و نشانه اي از رفع تکليف کردن آن است.

برويم سراغ نويسندگان اين سريال که آنها هم با تجربه هستند و حتي سريال فوق العاده دائه مول را نيز پرونده نويسندگي خود دارند اما بايد گفت از پس اين سريال به خوبي برنيآمده اند و يک کپي از مانگاي ژاپني و يک نيم نگاه به فيلمنامه سريال ضعيف مردي به نام خدا داشته اند و اين برداشت کاملا در سريال هويداست. همچنين نويسندگان هيچ تلاشي در ايجاد تنوع در حوادث عاشقانه و احساسي نکرده اند و فقط فقط تاکيد به اکشن سريال داشته اند.

قسمت بعدي انتخاب بازيگرها است که بازيگردان سريال در آن به خوبي کار کرده است ولي بازهم بهتر از اون ميشد انجام داد.
مثلا کوتاه بودن قد نانا براي يک محافظ خيلي توي چشم ميخورد يا انتخاب بازيگر پزشک يک انتخاب آبکي محسوب ميشود.
ولي انتخاب لي مين هو بهترين گزينه واسه انتخاب بود هم چهره ي خاص و جذاب او که هم مانند يک مهندس و دکتر به نظر ميرسيد و هم در موقع اکشن مانند يک آموزش ديده حرفه اي ميشد.

تهيه کننده سريال هم جاي آفرين گفتن دارد از فراهم کردن محيط همينطور تامين بودجه بالاي سريال از پس هرکسي برنميآيد.

برويم سراغ خود سريال که همه ضعفها در سريال خود را نشان نميدهند.

قسمت اول سريال با ضرب آهنگ تند و سريع خودش اکثريت مخاطبين رو راضي نگه ميدارد و وادار به ديدن ادامه داستان ميکند.
همچنين قسمت ها آشنايي لي مين هو با پارک مين يونگ هم واقعا جذاب کار شده است.

اما پس از يه مدت پارک مين يونگ به طرزي که کمتر کسي متوجه شود از سريال خارج ميشود و لطمه جدي اي به سريال وارد ميکند که تا آخر سریال با آن همراه است.

به هر حال سریال شکارچی شهر از اون دست سریال هایی که یه عده عاشقش میشنو یه عده پشیمون میشن که واسه چی وقتشون رو هدر دادن واسه دیدن این سریال ! 

___

سوال  : لی مین هو زنده می مونه اخر فیلم گویا ؟ :| در صورتی که تیر به قلبش خورده بود کاش یه قسمت دیگه می بود ! 
[ سریال شکارچی شهر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کـاور  
سریالی بود که وقت توش تلف نشد !  کش نداشـت ،  جز قسمتهای عاشقانه فیلم !  هدفمند و قوی بود . اهنگ فیلم طبق معمول سریالهای کره ای عالی بود . انتخاب بازیگرش هم عالی بود.. کلاً من این فیلم رو به خاطر مین هو گرفتم  *___* 3>
____

اینها نظرات بعضی از دوستان هست که اخرش میخام یه جمع بندی کلی راجب سریال بکنم  : 
1) یعنی اولین سریال معاصر کره ای بود که دیدم باید بگم خیلی خوشم اومد..از بازیگر لی می هو هم خوشم اومد...واس بازیش تو این سریال و ایمان(سرنوشت ایرانی!!!).....
2) سریالی کاملا ایده ال بود. جز جندجا ایرادات جزئی که داشت....به نظرم اصلا شباهتی به فیلم های هندی نداشت(به صرف عاشقانه-اکشن بودنش نمیشه گفت هندیه)...بیشتر سمت هالیوود رفته بود تا بالیوود...یعنی سریالی که یک منجی با قدرتی فوق العاده میخواد با فساد مبارزه کنه..درسته اولش با انتقام شروع میکنه و اخر فیلم دیگه اثری از انتقام تو دلش نمی مونه(یون سانگ)..
اخر سریال اثری از مرگش نبود....وقتی به دختره به خاطر مرگ پدرش تسلیت گفت ولی حرفی از مرگ یون سانگ نبود...ولی طوری بود که انگار یون سانگ نمی خواست به زندگی عادیش ادامه بده(با مادر و عموش به خارج برن)....میخواست شکارجی شهر بمونه(اخرین سکانس وقتی داره تو شب رانندگی میکنه)....و دختره هم احتمالا باهاش بمونه.. Huh
3) اصلاً صحنه های اکشنش به دلم ننشست ، اگه می خواستن ژانر اکشنش به چشم میومد به نفر هیکل متناسب داشته باشه باید میاوردن نه لی مین هو 
خیلی سریاله تبلیغ داشت تبلیغ کافه ، تبلت ، جی پی اس ، ماشین ، گوشی و..

4) 
انتخاب بازیگرش هم عالی بود- به جز بازیگر نقش کیم نانا که خیلی به نظر من یخ بازی می کرد. 
5) به نظر منم سریالش جزو معدود سریالایی بود که بازیهاش باور پذیر بود 
البته آخرشم شاید عمدا خواستن باز بذارن برای همین دقیق مرده یا زنده موندن لی مین هو رو مشخص نکردن  Exclamation 

ولی من همش فکر میکردم زنده مونده برای  چی همه فکر میکنن مرده  

Undecided 
جمع بندی خودم از این سریال .. 
در کل عالی بود ..  لی مین واقعا خوب بازی کرد ..  و راجب نظر ایشون  :
نقل قول:  انتخاب بازیگرش هم عالی بود- به جز بازیگر نقش کیم نانا که خیلی به نظر من یخ بازی می کرد-
اتفاقا به نظر من یکی از بهترین بازیگرای این سریال بودند ! 

به نوع بازیش در سریال های دیگه اش کاری ندارم ، 

ولی در این سریال از عهده ی ایفای نقشش به خوبی بر اومد .. 

از یه دختر تنها و رنج کشیده با گذشته ای دردناک چه انتظاری میشه داشت  ¿

دختری که هم با غم بی مادری سر میکنه و هم باید سخت کار کنه تا شاید بتونه هزینه ی درمان بیماری پدرشو فراهم کنه .. 

اگـر یخ (سرد) هست، علتش همین مشکلاتی هست که بر او گذشته .. 

و اگر لبخندی هم میزد، باز غم در چشماش نمایان بود .. 

حتی اتفاقی که در سانحه ی تصادف افتاده بود، باعث شده بود یه جورایی نسبت به دیگران با احتیاط و تردید نگاه کنه . 

پس نمیشه از شخصیت این گونه سریال ها انتظار داشت مثل بازیگران سریال های شاد و طنز، به ایفای نقش بپردازد . 

___
شمام حرف بزنید دیگه چقد فعالید ماشاا..  :|  اینا رو از جایی برداشتم و بعضی هاشم نظر خودمه ..  ولی نظرات دوستان رو کپی کردم تا ببینم نظرات شما چیه . شمام که خیلی فعالید :| :>
شکارچی شهر از شاهکار های کره به حساب میاد ..
اگه نگیم بهترین ، جزوه بهترین سریال های کره ای به حساب میاد ؛ نه فقط در ژانر اکشن !
عاشقانه های این سریال بنظرم قوی بودن .. هرچند زمینه ی اصلی داستان مبحث انتقام و صحنه های اکشن بود ولی داستان تونست به خوبی تاثیر عشق رو در تغییر اهداف آدم ها نشون بده و بگه که عشق هموار ترین مسیره که میتونه راحت مسیر های دیگه رو کم رنگ کنه ..
بازی بازیگرا که عالی بود ، واقعا عالی بود .
بازی لی مینهو که همیشه عالیه ، بیخود نیست که بهترین بازیگره کره ست .. !
پارک مین یانگ بنظره من تو این سریال به خوبی نقشش رو ایفا کرد . اصلا هم سرد و یخ نبود ! اتفاقا کلی هم نقش شاد و سرزنده ای داشت ..
اگه به سرد بودن باشه ، نقش مینهو که 100 برابر سرد و بی روح تر از مین یانگ بود ! پس چرا مردم موقعی که راجع به بازی مینهو تو شکارچی شهر حرف میزنن بی فکر کردن میگن عالی ؟
اصلا ربطی به سرد بودن نداره .. ما 2 نوع سردی تو بازی بازیگرا داریم . یکی سردی نقش ، یکی سردی بازیگر .
یه بازیگر میتونه فوق العاده حرفه ای باشه ، ولی نقشش نقشِ یه ادم بی روح و بی احساس باشه . خب ، این یعنی بازی طرف ضعیفه ؟
تازه بازم میگم کیم نانا یه دختر شاد و بامزه بود که با وجود همه ی سختی های زندگیش ، لبخند بخشی از وجودش بود .
در رابطه با صحنه های اکشن که اصلا حرفی برای گفتن نمیزاره این شکارچی شهر ! صحنه های اکشن محشر بودن . به لطف مهارت های خوب لی مینهو ! موشاالله این مینهو از هر انگشتش یه هنر میباره ^.^
پایان سریال گنگ بود ولی همین نامعلوم بودنش جالبش میکنه !
خیلی ها میگن یون سانگ میمیره بعضیام مگین نه ..
من خب مثل همه ی طرفدارا دلم میخواد که زنده مونده باشه ، ولی از اونجایی که من ادمی هستم که دوس دارم کاراکترهای مورد علاقم همیشه اخر داستان بمیرن ( اخه جالب تر میشه !! ) یون سونگ رو مرده حساب میکنم تو قسمت آخر :|
قاعدتا هم باید مرده باشه دیگه .. آخه تیر صاف تو قلبش خورد .. شما حتی اگه فرض کنی آمبولانس تو سریعترین زمان ممکن برسه و برسونش بیمارستان ، به نظرت چه قدر خون هنوز تو بدنش مونده ؟؟
تازه خوبه اخرین سکانس توی کاخ ریاست جمهوری نشون داد که دستای یون سانگ از دستای باباش جدا شد و دستای هردوشون بی حرکت افتاد و دیگه تکون نخوردن .. خب مرگ باباعه که قطعی بود ، مرگ مینهو هم خب ثابت شد با پایان این سکانس !
صحنه های بعدیش که مینهو رو پیش نانا و درحال رانندگی نشون میده ، ممکنه خب خیالات نانا باشه .. یا چه میدونم روح یون سانگ باشه ! البته در صورتیکه حساب کنیم زنده از کاخ بیرون نیومد . اگرم که زنده موند پس خب زنده ست دیگه !
ولی دیالوگای نانا با اون دختر بادیگارده و شوهرش رو تو قسمت اخر اگه دقت کرده باشین به نانا گفتن که بدون تو و یون سونگ کاخ دیگه ارزش موندن نداره و ما تنها میشیم ! چون نانا میخواست بره . چون مینهو دیگه تو کاخ نبود ، طبق خواسته ی نانا و حرفای اون دختره . حالا چرا مینهو دیگه نبود ؟ یه دلیل بیشتر نداره ؛ حتما دیگه زنده نیست و مرده . چون مگه عقلشو از دست داده حالا که پدر واقعیشو پیدا کرده و میتونه یه زندگیه عادی داشته باشه از کاخ بره ؟ بالاخره بعد از مرگ ناپدریش به آرزوش رسیده ، زندگی عادی درکنار نانا و پدر واقعیش ! مگه مرض داره کاخو ول کنه و بره :| درضمن کجا بره ؟؟
از طرفی نانا وقتی این حرفا بهش زده میشد خیلی غمگین بود .. مثل غم از دست دادن یه نفر .. تازه دختره رییس جمهور یا خواهر مینهو هم ناراحت بود ! کسی که برادرش رو بعد از سالها پیدا میکنه نباید اونقدر غمگین باشه .. مگر اینکه دیگه برادری نداشته باشه :|
حالا نیاین الان بگین من دارم به زور مرگ مینهو رو تحمیل میکنما !! ._.
منم مثل شما دوس داشتم زنده بمونه .. ولی خب شواهد رو کنار هم بزاریم میبینیم مرگش منطقی تره تا زنده موندنش !
البته باید بگم طبق یه منبعی که البته از صحتش مطمین نیستم ، شنیدم که کارگردان گفته یون سونگ زنده میمونه ! ولی خب بازم میگم مطمین نیستم راسته یا نه .. چون راجع بهش هم سرچ کردم چیزی ندیدم برای همین فک کنم شایعه ست :|
درکل چه یون سونگ بمیره چه زنده بمونه برای ما هوادارا این سریال بی نظیر بود  Heart
شاید حالاحالاها سریالی به این سطح ساخته نشه .. البته هیلر خب خیلی شبیه شکارچی شهره و کیفیتش هم بالاست ، اما بازم شکارچی شهر یه چی دیگس ..
یه سریالی که هم تونست سکانس های اکشن داشته باشه ، هم عاشقانه و درام ، هم طنز و هم غمگین .
سریالی که کلی باهاش خندیدم و کلی گریه کردم مخصوصا قسمت آخر .
خیلی سخته ساختن سریالی که یه قسمت شمارو تا حد مرگ بخندونه و شاد کنه و یه قسمت دیگه تو اعماق افکارتون فرو ببره تا رازهای داستانش رو کشف کنید و یه قسمت هم تبدیلتون کنه به ابر که همش گریه کنید .. واقعا کار هر کسی نیست .
من که میگم بهترین سریال مینهو شکارچی شهره . البته f4 هم محشره و از نظر خیلیا تاپ فیلم مینهو اینه ولی خب من میگم سیتی هانتر ..
برای تنوع ._. * چند تا عکس از عشق ♡__

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.8pic.ir/images/vbwk62g3f1dvotzb0loh.png

http://www.8pic.ir/images/58icf2zjigh0lrdljnmz.png

[دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.8pic.ir/images/8l5hbwwbwvid0yaf721t.png ]

مرسی شادی جان که بررسی کردی این سریال ُ و نظرتُ اعلام کردی ! واقن ممنونم  (:  با اکثرش موافقم به غیر از یه مورد .  "اینکه میگی اخرش گنگ ت شد خیلی جالبه" بنظرم واقعا بی انصافیه !  ببیننده واقن میمونه تو کف :|
با این نظرتم موافقم که گـفتی  : لی مین میمیره !  چون تیر خورده ب قلبش حتی اگه آمبولانس همون موقع بیاد فایده نداره . 
اگه تیر ب پاش یا دستش میخورد اره زنده میموند.. ولی ب قلب خورده !  پس محاله ..  
خیلیا میگن  :   زنده موند و همه با هم رفتن خارج از کشور.درکل انگار فقط میخواستن یه جوری جمع کنن سریال رو ! 
پنوکیو من زیاد خوشم......