انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-05-2016، 20:45)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سه قسمت نسلُ دیدم !!  ^^ 7، 8، 9
خیلی پرفکت ..  
اون موقع که دختره ماشین کرایه کرده بود ، رفت ته دره و تو یه قدمی مرگ بود و یو شی جین خبر نداشت، دختره تو گوشیش ویس گذاشت ..  تو وویسه به عشقش اعتراف کرد .  بعد اون وویسه رو همه پزشکا ( همکار دختره  و همه سربازا همکار شی جین شنیدن ! )  فکرشو بکنید از بلندگوی مرکز نظامی پخش شد . 
ینی محشر بودددددددد !!!!!!!! 
الان میگم چطوری ..  یه دستگاه  (خودمم نمیدونم دستگاهه چی بود)  اونو بردن به دنیل دادن تا تعمیرش کنن .   دنیل یه پسره جذاب دختر کُش *_____* !{اگه خاستین عکسشو میذارم} 
بعد اونم تعمیرش کرد و دکتره اومد ازش تشکر کنه ..  بعد با سیم رابط گوشیشو به اون وصل کرد  و آهنگ گذاشت .. برای مریضا و کلا همه که حال کنن ..  بعد این رفت آهنگ بعدی که همون وویسه بود .   وای وقتی که شنید بدو بدو اومد تو اتاق که شی جینم اونجا بود ..  محشررر ..." گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 49 " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 49" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 49
عررررر •__•
خیلی خوبه که =))
اره عکسشو بزار !
بچه ها میدونید که من یه اکسوال دیوونم یعنی با کنسرتا و ام وی هاشون زندگی میکنم !
و دیشب داشتم یه کنسرت متفاوت از اهنگ overdose رو میدیدم فک کنم یه کامبوی همچین چیزی بود اخه کنیرت اصلی فرق داشت.
تو این ورژن اول کای میاد بعد اکسو .
فقط میتونم بگم خیلی عالیه نبینید نصف عمرتون بر فناست چون میرید فضا ♡

کامبک*
کنسرت*
غلط تایپی :|
بائه سوبین:
راز عشق (۲۰۱۴) (کی بی اس۲)
۴۹روز (۲۰۱۱) (اس بی اس)
زود باش به من بگو (۲۰۱۰) (کی بی اس۲)
دونگ یی (۲۰۱۰) (ام بی سی)
وسوسهٔ یک فرشته (۲۰۰۹) (اس بی اس)
میراث (۲۰۰۹) (اس بی اس)
نقاش باد (۲۰۰۸) (اس بی اس)
زن بی همتا در زیبایی(۲۰۰۸) (ام بی سی)
افسانه جومونگ (۲۰۰۶) (ام بی سی)
عجله در عروسی (۲۰۰۵) (ام بی سی)
امپراطور دریا (۲۰۰۴) (کی بی اس)
+
امپراتور دریا:
خلاصه داستان :
داستان سریال دربارهٔ برده‌ای به نام گونگ بوک است که به همراه دوستش جانگ نیون سختی‌های زیادی را متحمل می‌شود. دزدان دریایی پدرش را می‌کشند. بعدها او تحت تعلیم فردی به نام یوم جانگ قرار می‌گیرد و پس از آمادگی نسبی در هنرهای رزمی، در مسابقات انتخابی محافظان بانو جمی شرکت می‌کند. بانو جمی از اشراف زادگان و ثروتمندان به حساب می‌آید و یک تاجر سیاست‌مدار است. سرانجام گونگ بوک به عنوان محافظ بانو جمی به استخدام وی در می‌آید. گونگ بوک عاشق دختری به نام جانگ هوآ می‌شود. از طرفی یوم جانگ (همان دزد دریایی مبارز و دلیری که هنرهای رزمی را در دوره نوجوانی به گونگ بوک آموخت) نیز عاشق بانو جانگ هوآ می‌شود. بانو جانگ هوآ از کودکی که پدرش را از دست داد (پدرش را یوم جانگ در هنگام حملهٔ دزدان دریایی به قتل رساند) تحت سرپرستی بانو جمی بوده است.
گونگ بوک که به جمع محافظان بانو جمی پیوسته بود، کم‌کم از اعمال خلاف قانون او باخبر شد و قصد براندازی او از قدرت را نمود. بانو جمی نیز به جرم خیانت او را بیرون می‌کند و به عنوان برده به چین می‌فرستد. گونگ بوک و جانگ نیون در این راه سختی بسیار کشیدند تا اینکه آنجا به عنوان برده‌های گلادیاتور، به یادگیری هنرهای رزمی به طور کاملتری پرداختند. پس از پیروزیهای بزرگ در نبرد با گلادیاتورها هر دو به استخدام گروه بازرگانی سول پیونگ در می‌آیند
+
نام سریال: ۴۹ روز

سال ساخت : 2011

تعداد قسمت ها : 20

ژانر : اکشن, عاشقانه, فانتزی

خلاصه سریال :

خلاصه داستان سریال کره ای زیبا و جذاب 49 روز زن جوانی به نام جی هیون میخواهد که با نامزدش عروسی کند اما یک تصادف موجب این میشود که به کما فرو رفته و زندگیش دچار دگرگونی شود اما به او فرصتی برای زندگی دوباره داده میشود که بنا به شرط وشروطیست و این شرط و شروط از این قرار است که وی باید در این مدت سه آدم را که از اعضای خانواده اش نیستند پیدا کرده و کاری کند که آنها برای مردنش بی ریا اشک بریزند بخاطر همین وی در غالب یو کیونگ فرو رفته و یه جورایی بدن او را قرض میگیرد یو کیونگ یک کارمند نیمه وقت یک فروشگاه می باشد....
+
خلاصه ی سریال:

هر کسی در زندگی خود رازی دارد . راز ها به انسان ها کمک می کند تا موفقیت کسب کنند و یا عاشق شوند .با این وجود ، راز ها قادرند زندگیِ انسان ها را نابود کنند .راز ها گاهی می توانند ما را خوشحال یا نگران کنند و حتی باعث می شوند تا ما چشممان را بر روی حقیقت ببندیم .این درام در مورد اسرار مختلف است . اکتشافی است در مورد سختی ها و زندگی انسان هایی که با راز ها و اسرار متفاوت دست و بنجه نرم می کنند.این اسرار در زندگی این 4 نفر آنها را عاشق می کند و باعث می شود به دنبال انتفام از یکدیگر باشند.....

اطلاعات سریال:

نام سریال : عشق مخفی
ژانر : ملودرام ، عاشقانه
تعداد قسمت ها : نامعلوم
KBS : شبکه ی پخش کننده
مدت زمان پخش سریال : از 25 سپتامبر 2013 تا نوامبر 2013
روز های پخش : چهارشنبه ها و پنجشنبه ها ساعت 21:55

+

عنوان : دو چهره - وسوسه فرشته ها - اغفال فرشته - گول زدن فرشته ها - Cheonsaui Yuhuk - Angel’s Temptation - Temptation of an Angel
ژانر : ملو درام
تعداد قسمت ها : ۲۱
سال تولید : ۲۰۰۹
شبکه پخش کننده : SBS
زبان : کره ای
زیرنویس : فارسی

بازیگران :

Han Sang Jin as Shin Hyun Woo (before)
Bae Soo Bin as Shin Hyun Woo (after) / Ahn Jae Sung
Lee So Yeon as Joo Ah Ran
Kim Tae Hyun as Nam Joo Seung
Hong Soo Hyun as Yoon Jae Hee
Park Ha Young (박하영) as Jae Hee (child)

داستان سریال :

بعد از مرگ پدر و مادر جو آران ، او تصمیم گرفت زندگی کسانی را که باعث از بین رفتن خانواده او شدند از هم بپاشد . بنابراین او شروع به اغوا کردن پسر آن خانواده که شین هون وو نام داشت کرد و با او ازدواج کرد . بعد از مدتی شین هون وو پی به نقشه جو آران برد و با یک چهره جدید بعد از یک جراحی پلاستیک تصمیم گرفت که انتقامش را از جو آران که زندگی او و خانواد اش رو از هم پاشیده بود بگیرد و …
+
 سریال کره ای نقاش باد
ژانر : عاشقانه، روزگاری
تعداد قسمت : ۲۰ قسمت
شبکه پخش : SBS
سال تولید : ۲۰۰۸
بازیگران : Moon Geun Young – Kim Yoo Jung – Park Shin Yang – Moon Chae Won
خلاصه داستان : دختری که دوست دارد نقاشی یاد بگیرد خود را شبیه پسرها می کند. استادی به راز دخترک پی می برد و از همین رو به او کمک می کند تا ماجراهای پیش رویش را پشت سر بگذارد تا جایی که پیوند عاطفی میان استاد و شاگرد برقرار می شود

+
جومونگ رو که می دونین
دونگ یی و میراث هم که هست._.
دوتاش هم نیافتم
تینا کجاست؟._.
+
موفقیت گروه طرفدار کی پاپ و کی دراما رو تبریک میگم^_-
منظورم دیشبه._.*
+
سریال نگهبان شب

ژانر : فانتزی ،تاریخی

تعداد قسمت ها : ۲۴

شبکه پخش : MBC

سال انتشار : ۲۰۱۴

کارگردان : Lee Joo-Hwan

بازیگران : Jung Il-Woo ، Ko Sung-Hee ، Kim Sung-Oh

خلاصه داستان : دوها، لی رین، موسوک و چول جو تیمی از نگهبانان شب هستند که از ۹ شب تا ۵ بامداد هر شب، طبق فرمان محرمانه ی پادشاه، از مردم چوسان محافظت می کنند و به حل و فصل مسائل ماوراء طبیعی می پردازند. لی رین، یک شاهزاده سلطنتی ولگرد است که عدم اعتماد به نفس خودش را همیشه مخفی می کرد، اما درد عمیقی که در اعماق قلبش بود، با سرکشی التیام می بخشید، تا اینکه یک اتفاق ناگهانی باعث شد که او توانایی دیدن موجودات ماوراء طبیعی را پیدا کند. او با استفاده از این توانایی جدید، داوطلب عضویت در تیم نگهبانان شب شد که از شب هنگام تا سپیده دم در خیابان ها گشت زنی می کردند تا از مردم چوسان در برابر ارواح شیطانی، که به دلایل مختلف در پی آزار مردم بودند، محافظت کنند. کم کم با حل موانع پیش رو با دیدن سختیهای مردم، فکر و احساسش رشد می کند و دیدگاهش نسبت به زندگی متحول می شود و با این اشتیاق جدید، با سرنوشت خود مواجه می شود

CREZY GIRL
اول از همه ..  دنـیل  :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/aaznzk8q3fi80t9pguqq.png
جذبههههه *____*  ×_____× همه دخترا تو فیلم دنبالشن :V
قسمت 10 و 11 و 12 رو کامل دیدم . 
اینام یه اسکرین شاتهایی که خودم گرفتم . 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/nm1pn36t6kkkd88ntq7t.png
http://8pic.ir/images/ak8ymqa8xq6xl2wth63a.png
http://8pic.ir/images/vy8tsm3cmxh63mwv8pil.png
http://8pic.ir/images/d38152jbm7xk2rl55ya1.png
به امید خدا تیم دکترا برگشتن کره جنوبی . 
ممنون بابت نقد فاطمه . فقط دیشب چه خبر بوده مگه ؟!
تینا اسکرین ها عالی ! ولی این دنیل .. خوشگله ها اما به پای پسرمون نمیرسه  Sleepy
باورم نمیشه دوستم قرار بود امروز نسل خورشیدو بیاره ولی جا گذاشت ._.
حالا میره تا چهارشنبه =|
درعوض فلشمو به یکی دیگه از دوستام دادم برام میخواد فیلمایی که لوهان بازی کرده رو بریزه ^_^
هروقت اون فیلمارو ریخت و اورد و منم دیدم نقدشونو اینجا میزارم .
پسـر مون ریسک کرد اونم چه ریسکی !! واسه من میره دختره رو از گروه تبه کارا نجات میده اونم به صورت انفرادی و تنهایی !  Sleepy

رو دختره بمب وصل کرده بودن :v
(30-05-2016، 15:19)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پسـر مون ریسک کرد اونم چه ریسکی !! واسه من میره دختره رو از گروه تبه کارا نجات میده اونم به صورت انفرادی و تنهایی !  Sleepy

رو دختره بمب وصل کرده بودن :v
واقعا ؟ هیمممم ._. قلبم اومد تو دهنم =|
خب چی شد بعدش ؟ بلایی که سرش نیاوردن ؟ دختره ی دردسر -_-
میگما تینا ^^
باید الان خونه مون می بودی !
هیشکی خونه نیس فقط منم .. کنسرتا و ام وی های اکسو رو گزاشتم تلوزیون صداشم بالا منم الان فقط دارم با اهنگا بالا پایین میپرم ♡ D:
یعنی واقعا جا همتون خالی ._.
خیلی داره خوش میگذره ! تینا هنوز سراغ اکسو نرفتی ؟ اگه نرفتی پس منتظر چی هستی ؟ بهترین بوی بنده کی پاپ ! از این بهتر ؟ یه پست زدم تو بررسی کی پاپ .. یه لیست از ام وی ها و کنسرتای خوبشون .. برو حتما ببین و دان کن !
تو مدرسه ی ما همه اکسوال شدن ^_^
منم فیلم پینوکیو روخیلی دوست دارم لایک داره از بازیگراشم خوشم می یاد
هیچی دیگه دوستای ارتشیش اومدن کمکش و دختره رو نجات دادن .. 
خیلی حساس بود ._. 
امتحاناتون کی تموم میشه نسلو شروع کنی ؟ خیلی حیفه نبینی . 
واقعا ؟ خوش به حالت :/منه بدبخت دارم عربی میخونم  -_-
راجب اکسو ال شدن فک میکنم D:
(30-05-2016، 17:28)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیچی دیگه دوستای ارتشیش اومدن کمکش و دختره رو نجات دادن .. 
خیلی حساس بود ._. 
امتحاناتون کی تموم میشه نسلو شروع کنی ؟ خیلی حیفه نبینی . 
واقعا ؟ خوش به حالت :/منه بدبخت دارم عربی میخونم  -_-
راجب اکسو ال شدن فک میکنم D:
سه شنبه ی هفته دیگه تموم میشن ^^
اره میدونم .. نسل بهترینه ♡
خب باز خوبه که میخوای فک کنی ! D:
ولی خداییش عالیه .. یکی از اهدافم اینه بزرگ شدم یه کتاب بنویسم به اسم " شرح حال و روز و سبک زندگی یک اکسوال "
نه جدا ها ! خیلی مبحث جالبی میشه ..