انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
یکشنبه زبان دارم ._.

تا 4 دیدم ^^

گوشی دسم نی -_-
پوستر رسمی سریال Uncontrollably Found
با بازی سوزی و کیم وو بین اومد .
این درام از 6 جولای چهارشنبه ها و پنجشنبه ها پخش خواهد شد .
نویسنده : Lee kyung-hee
کارگردان : Park hyun-suk
تعداد اپیزودها : 20
ژانر : رمانس ، ملودرام

داستان: شین جون یونگ (وو بین) و نو اول [No Eul] (سوزی) ، زوجی بودن که در بچگی به دلیل بد شانسی و مشکلاتی از هم جدا شدن ولی حالا بعد از مدتها همو دوباره دیدن . شین جون یونگ الان یه بازیگر و خواننده ی مشهور و برجسته ست درحالیکه نو اول یه تهیه کننده ی برنامه های مستنده ...

پ.ن : از اونجایی که بازیگرای خوبی بازی میکنن توی این سریال ( البته منظورم ووبینه ها ! وگرنه من اصلا از بازی سوزی خوشم نمیاد . طرفدارای سوزی {تینا} نشنیده بگیرن البته D: )
خلاصه به این دلیل فک کنم سریال خوبی باشه با اینکه موضوعش توجه منو خیلی جلب نکرد . یه خلاقیت الان تلوزیون کره نیاز داره ! مث نسل خورشید .. موضوعاشون داره کم کم تکراری میشه . یه کار جدید .. کاش یه مدل فیلمای جدید بسازن !
می دونین به نظرم بزرگترین عیب سینمای کره و ایران اینه که ایدئالهاشونو سریال می کنن
در حالی که کره با نسل خورشید نشون که مخاطبان دنبال ایده آل نیسن بلکه دنبال فیلم و سریالهای براساس واقعیتن
من خودم به شخصه از اینکه انقدر فضای سریالها فانتزیه خسته شدم
حداقل نسل خورشید اگرچه ممکنه کمی بخش فانتزی داشته باشه که این اقتضای هرسریالیه ولی بازهم شصت تا هفتاد درصدش واقعیته و بالاخره بخشی از زندگی یه سرباز رو نشون میده
مثلا یه مثال کوچیکش ارتباط اون فرد با اطرافیانش و مشکلاتی که برای ارتباطاتش داره
مثلا خانواده شو به ندرت می بینه و مجبوره بخاطر خیلی از مسائل کاری ش بخش عمده ای از شخصیتش و مسائل شخصی ش هم بذاره
و یه مشکل بزرگ که سینمای همه ی دنیا مواجه شده باهاش اینه که مخاطبان سینما زنان هستن و سینما داره مخاطبان مردشو از دست میده ناشی از همینه
موافقم فاطی !
سینمای کره به نظره من یکم دور از واقعیته . ببین مثلا فیلمای اصغر فرهادی کاملا حقیقتو میگن برای همین پر طرفداره . خیلی ساده ست !! یه فیلم از حقیقت های زندگی بسازید .
اگه فیلمسازای دیگم فیلمایی که میسازن با واقعیت مطابقت داشته باشه بیشتر طرفدار میگیرن .
به نظره من سریالای کره ای با اینکه خیلی قشنگن ولی واقعی نیستن . زندگی واقعیشون با فیلماشون خیلی فرق داره .
(02-06-2016، 21:28)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
موافقم فاطی !
سینمای کره به نظره من یکم دور از واقعیته . ببین مثلا فیلمای اصغر فرهادی کاملا حقیقتو میگن برای همین پر طرفداره . خیلی ساده ست !! یه فیلم از حقیقت های زندگی بسازید .
اگه فیلمسازای دیگم فیلمایی که میسازن با واقعیت مطابقت داشته باشه بیشتر طرفدار میگیرن .
به نظره من سریالای کره ای با اینکه خیلی قشنگن ولی واقعی نیستن . زندگی واقعیشون با فیلماشون خیلی فرق داره .

می دونی چرا دنبالش نمیرن؟!
البته نظر خودمه این
برای اینکه زندگی واقعی رو نشون دادن سخت تر و ریسک پذیرتره
اینکه یه فیلمساز بخواد یه نفر رو از درون جامعه بکشه بیرون و بخواد یه مشکل اجتماعی رو به تصویر بکشه یه دفعه ممکنه خیل عظیمی از طرفداراش رو از دست بده که یه جور ریسکه
مثلا ما تو ایران این موضوعو با در حاشیه۱ تجربه کردیم و انقدر نقد زیاد بود که کارگردانها ترسیدن از اینکه مردم یا یه طبقه خاص چه برخوردی کنن
شاید کره ای ها هم از اون می ترسن
مثلا تویه تو زیبایی یکی از مشکلاتی که نشون داد این بود که زندگی شخصی افراد دچار خلل میشه و شاید دلیل پرطرفدار بودن بعضی سریالهاشون محور واقعیته نه فانتزی بودن
بی صبـرانه منتظر سریال #عشق بی پَـروا ..  
چه کاوری هم داره ..  :>
من چقد کیم وو بین و دوس دارم ^^

خ جذاب ._.

اصن شخصیت بد بوی بش میاد هم تو وارثان بد بوی بود هم تو به تو که زیبایی .-.
وای تو وارثان ها بد بوی بود و هم جذاب !!! مخصوصا اینکه موهاشو کنار میداد !!! 
اون اخرا که عاشق شین هه شده بود موهاشو میریخت جلو تریپ بچه مثبتی :|
یه سوال مهم !
کسی میدونه Bounty Hunters کی قراره بیاد ؟؟
من یک ساله منتظرم و هنوز پخش نشده که -.-
حالا خدا میدونه کی تو فروشگاه های ایرانی بیاد .. ای باو باو :| خو مردیم از بی مینهویی =|
راستی همه بگن نسل قسمت چندن .. من که هنوز دو !
البته به احتمال زیاد امروز یکی میبینم .
خوش ب حال شما که باز وقت دارید میبینید! منه بدبخت هندسه فقط یه فصل تونستم بخونم ..  اونقد که سنگینه !!! 
وقتی دیدید نقد و بررسی اون قسمتو بذارید .