انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
چقدر آهنگ قسمت۷ قشنگ بود
من تا آخر ۷دیدم
راستی می دونستین ستوان میونگ جو همون راچله تو وارثان؟
اینم بیوگرافی و خلاصه ی فیلماش:
کیم جی وون بازیگر زن اهل کره جنوبی، متولد ۱۹ اکتبر ۱۹۹۲ در سئول استو در دانشگاه دونگگوک تحصیل کرده است.
کیم جی وون در سال ۲۰۰۸ و با نقش های کوچک در سریال ها و حضور در تبلیغات و موزیک ویدئو وارد عرصه هنر شد. کیم جی وون اولین نقش اصل خود را در فیلم بهشت عاشقانه (۲۰۱۱) ایفا کرد. در سال ۲۰۱۲ نیز در سریال تو که زیبایی ظاهر شد و نقش دختری را بازی کرد که در خارج از کشور زندگی می کند و عاشق یک ورزشکار کره ای می شود و به کره باز می گردد. او به همان مدرسه ای که پسر مورد علاقه اش درس می خواند می رود و مجبور می شود خود را یک پسر جا بزند.
+
در سال ۲۰۱۳ و در سریال وارثان، کاراکتر یو راچل را به تصویر کشید؛ او دانش آموز دبیرستان و دختر زنی ثروتمند است و با کیم تان که او نیز پسر خانواده ای پسرشناس و مرفه است نامزد کرده است. اما کیم تان به ایون سانگ توجه می کند و راچل را نادیده می گیرد.
به نظر من زوج دوم داستان عاشقانه ی خیلی غمگینی دارن
دیشب تو قسمت شش بود اونجاش که زنگ می زنه به سو د یونگ بعد هی از علاقه ش و لحظه هایی که باهم گذرونده بودن گفت بغضم گرفت._.*
+
تینا من امتحانام از دوشنبه شروع میشه یعنی بدبختم-.-*
من همین الان 3 رو تموم کردم ..
عالییییییی بود !!! *_*
واییییی اخرش .. رییس جمهور عرب چی میگفت توی منطقه ی اورک ؟!
چه شهامتی نشون داد گل پسرم ♡ خدایا بدبخت نشن !!
ب نظرتون برم 4 ببینم ؟؟
(03-06-2016، 15:46)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عالییییییی بود !!! *_*
ب نظرتون برم 4 ببینم ؟؟

آره برو
اوروک جز مناطق تحت سلطه ی عربهاست._.
نه بابا اتفاقی نمی افته نگران نباش(:
(03-06-2016، 15:49)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2016، 15:46)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عالییییییی بود !!! *_*
ب نظرتون برم 4 ببینم ؟؟

آره برو
زلزله مال کدوم قسمته ؟
راستی من زیرنویس قسمت شیشم کار نمیکنه میشه هروقت رسیدم به اون قسمت برام تعریف کنی چیا میشه که یه کم بفهمم ؟
(03-06-2016، 15:51)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2016، 15:49)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
عالییییییی بود !!! *_*
ب نظرتون برم 4 ببینم ؟؟

آره برو
زلزله مال کدوم قسمته ؟
راستی من زیرنویس قسمت شیشم کار نمیکنه میشه هروقت رسیدم به اون قسمت برام تعریف کنی چیا میشه که یه کم بفهمم ؟
زلزله تو قسمت شش و هفته
آخرای قسمت شش زلزله میاد و تو قسمت هفت عملیات امداده
باشه هروقت رسیدی بیشتر توضیح میدم
بذار الان تو تل زیرنویس قسمت شش رو برات می فرستم
من از همتون سریع ترم تا 12 دیدم ^__^

شماها چقد کندین -_-

عالییی ^^
راست میگه ..  میونگ جو همون نامزد لی مین هو عه ! عههه اره ! 
همون دختره که به زور پدر مادرش باید با مینهو ازدواج میکرد عه اره اونه  :| 
اونجا چتری داشت صورتش لاغر تر بود ..  الانم لاغره ولی صورتش گرد بنظر میاد  ^^ ولی عشقه ..  تو وارثان ازش بدم میومد ..  
چون همش برای شین هه دردسر درست میکرد ..  یه بارم به رستورانی که شین هه توی اونجا کار میکرد زنگ زد که سفارش بیاره ! اونم جایی که همه همکلاسی های شین هه بودن ( پارتی طوری )  خیلی اصاب خوردی بود اونجاش ..  لی مینهو ام اونجا جلو همه به عشقش اعتراف کرد  ^^
ولی تو نسل خورشید خیلی خاصه ..  اونجایی که سئو داعه یونگ داشت برمیگشت کره و با ستوان یون تو فرودگاه ارتش برخورد کرد خیلی خوب بود ..  
میخاست گزارش بده که ستوان یون خوابید در گوشش ((: 

(03-06-2016، 19:13)Tɪɢʜᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من از همتون سریع ترم تا 12 دیدم ^__^

شماها چقد کندین -_-

عالییی ^^

ماشالا :| من قسمت 14 ام :///
من به 2 دلیل کندم ..
یکی اینکه الان در حال اماده شدن برای سخت ترین امتحانم ( زیست :/ ) هستم ..
دوما من فقط 6 تا دارم تا یکشنبه که دوستم بقیشو بیاره .. خب میدونید که کلا اهل دانلود هم نیستم . پس باید تا یکشنبه نگه دارم اگه همرو زود ببینم اونوقت وابسته میشمو از بی نسلی میمیرم =/

بچه ها مهمه بخونید :
طبق یه پروژه ی جدید همه ی اکسوالای ایران قرار گذاشتن که برن زیر اخرین پست چانی و هشتگ#persianexol_support_comeback رو کامنت کنن و این پروژه شروع شده !
خیلی هم عالی داریم پیش میریم ..
چانیول زیاد اینستا میاد پس ممکنه ببینه . لطفا همه برید این هشتگو کامنت کنید تا موفق بشیم ! ممنون میشم
سلام ..  خداحافظ اقای بلک رو کسی دیده ؟! 
محصول  2016 .. 
اگه دیدید و خوبه بگید بذارم تو برنامه تابستونم . 
(04-06-2016، 19:17)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ..  خداحافظ اقای بلک رو کسی دیده ؟! 
محصول  2016 .. 
اگه دیدید و خوبه بگید بذارم تو برنامه تابستونم . 

من یه دوسه قسمت دیدم احساس زاخار بودن کردم =|

بنظر من زیاد جالب نیس

برای برنامه ی تابستونیت تیم پزشکی و ببین . چوی مینهو توشه خیلی قشنگه