انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام ..
من اخرین امتحانم هم دادم و تموم شد ^^
از امروز یا بهتر بگم از الان ، منم و 7 تا سریال عالی ^^
برای شروع میخوام مدرسه 2015 رو ببینم . اگه دیدین که هیچی ولی اگه ندیدین شماهم ببینین که باز مثل نسل باهم پیش بریم تا بیشتر خوش بگذره !
من میرم امروز 2 قسمت میبینم . هروقت دیدم نقدمو میزارم .
خوش به حالت گلم ..  ما پنجشنبه هم داریم !! پس درنتیجه من از شما عقب ترم .  فاطیما  ( نسیم )  هم ک تازه امتحاناش شروع شده نمیتونه چیزی ببینه..  خودش گفت البته  :/ 
دیگه هیچی ! خلاصه تابستون من از پنجشنبه شروع میشه ..  
من مدرسه 2013 رو ندیدم چه برسه 2015. :| اره واقعا خوش گذشت ^^ 
از تابستونت لذت ببر  ^^ ~_~
(07-06-2016، 11:18)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوش به حالت گلم ..  ما پنجشنبه هم داریم !! پس درنتیجه من از شما عقب ترم .  فاطیما  ( نسیم )  هم ک تازه امتحاناش شروع شده نمیتونه چیزی ببینه..  خودش گفت البته  :/ 
دیگه هیچی ! خلاصه تابستون من از پنجشنبه شروع میشه ..  
من مدرسه 2013 رو ندیدم چه برسه 2015. :| اره واقعا خوش گذشت ^^ 
از تابستونت لذت ببر  ^^ ~_~
منم مدرسه 2013 رو ندیدم ولی فک نمیکنم مهم باشه !!
من 2 قسمت دیدم الان .
باید بگم خیلی قشنگ بود . کیفیت سریال بالاس ، به همه چیز توجه شده و باید بگم کاملا ژانر مدرسه ای رو تونسته به مخاطب نشون بده .. با اینکه 2 قسمت بیشتر ندیدم ولی حتم دارم اینجور که پیش بره قطعا از همه ی سریالای مدرسه ای کره ای قشنگ تره ..
داستان هم خیلی جالبه ! یه دختره به اسم لی اون بی که توی مدرسه اذیتش میکنن و شاغله و از بچه های یتیم نگه داری میکنه .. از طرفی تویه مدرسه دیگه یه دختر هست به اسم گو اون بیول که یه دختر درسخونه و یه روز مدرسشون میبرتشون اردو و با مامانش خدافظی میکنه و میره اردو .. ولی به دلایلی گم میشه !!
همون موقع هم لی اون بی از مدرسه بخاطر درگیری با یه دختره اخراج میشه و اونم یه بلایی سرش میاد که از بیمارستان سر در میاره .. مامان اون بیول میاد بیمارستان و فک میکنه اون بی دخترش اون بیوله ! چون این دوتا دختر کاملا کپی برابر اصلن .. در حقیقت دخترای قصه ی ما خواهرای دوقولوئن ! و حالا اون بی که حافظشو از دست داده زندگیه جدیدی رو با هویت جدیدش که مال اون بیول بوده شروع میکنه .. ولی هنوز معلوم نیست اون بیول واقعی کجاس .
این وسس دوتا پسر هم هستن .. یکی وقتی اون بیول بچه بوده باهاش دوس بوده و خلاصه با اون بیول صمیمیه ! یکی هم تازه اومده و موهاش نارنجیه ( گوگولیه ^_^ ) و به طور اتفاقی تو بیمارستان اون بیولو دید ( منظور از اون بیول همون اون بی خودمونه ) .. خلاصه همه دانش اموزا میفهمن که اون بیول برگشته و حافظشو از دست داده .
واو جالب شد برم بقیش *^_^*
پیشنهاد میکنم شروعش کنید =))
امتحاناتون ایشاالله زودتر ت بشن ! تا تابستونو شروع کنید .
یه سوال..
تو از ستاره ها اومدی با تو از کجا اومدی با which star R U from یکیه ؟
(07-06-2016، 16:20)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه سوال..
تو از ستاره ها اومدی   با   تو از کجا اومدی   با    which star R U from   یکیه ؟

این خلاصه شه(:
نام  سریال: مردی از ستاره ها/ Man From The Stars

زیرنویس : تا قسمت ۲۱_کامل
سال: 2013
ژانر: کمدی / / سفر در زمان

محصول: کره
کارگردان: Jang Tae-Yoo
بازیگران: Kim Soo-Hyun_Gianna Jun_Park Hae-Jin
خلاصه داستان: دو مین جون موجود بیگانه ای است که ۴۰۰ سال قبل در دوران جوسئون بر روی زمین فرود آمد . دو مین جون ، دارای ظاهری بی نقص و قدرت های خارق العاده ای از جمله دیدن ، شنیدن و سرعت است . مین جون دارای دیدگاهی بسیار بد نسبت به انسان هاست و...
(07-06-2016، 16:20)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه سوال..
تو از ستاره ها اومدی   با   تو از کجا اومدی   با    which star R U from   یکیه ؟

اره همه ی اینا درستن ..
ولی بیشتر با my love from the stars همه میشناسنش !
میخوای شروعش کنی ؟
راستی من مدرسه رو تا 4 دیدم .. خیلی خوبه ، فضای فیلمو دوس دارم .
میخوام با یه فیلم دیگه در ژانر مدرسه ای مقایس کنم .

مامان عصبانی vs مورسه 2015 !!
از نظر جذابیت داستانی : خب قطعا مدرسه 2015 حرف اولو میزنه . داستان این سریال یه داستان فوق العاده ست که از همون لحظه ی اول شمارو جذب میکنه . داستان به قدری پیچیده س که شاید شمام مثل من تا وقتی که قست دوم رو نبینید متوجه هیچی نشید ! داستان به مرور بازتر و وسیع تر میشه و زمینه ساز اتفاقای کوچیک و بزرگ دیگه ای میشه .. مامان عصبانی یه داستان واقعی تر نسبت به مدرسه 2015 ست که ممکنه برای هرکسی مدت متفاوتی طول بکشه که جذبش بشن شایدم حتی هیچوقت جذبش نشن ! داستان مامان عصبانی با اینکه بی نقصه ولی گاهی حوصله سر بره.

از نظر کیفیت بازیگران : بازیگرهای هردو سریال بازیگر های قوی ای هستن و نمیشه به راحتی گفت بازی کدوم بهتره . توی این مورد به نظرم کفه ی ترازو برابره چون هردو فیلم بازی های قوی ای داره .

از نظر کیفیت فیلم : به حواشی و مسائل متفرقه و اینکه تا چه حد رعایت بشن و محیط رو واقعی تر کنن در مدرسه 2015 بیشر توجه شده و یک سریال مدرسه ای کاملا 100% به حساب میاد . محیط مدرسه در مامان عصبانی مشکل خاصی نداره ولی به پای محیط مدرسه در مدرسه 2015 نمیرسه و تصویری که از مدرسه در مامان عصبانی میبینیم یه مکان وحشتناک با ادمای تماما دروغگوئه در حالیکه خیلی چیزای دیگم برای به نمایش گذاشتن تو  مدرسه وجود داره که مامان عصبانی اهمیت نمیده در حالیکه مدرسه 2015 اهمیت میده مثل نشون دادن اردو های مدرسه ای ، قسمتهای دیگه ی مدرسه و فعالیتهای ورزشی مثل شنا ، نشون دادن مشکلات دانش اموزا ( توی مامان عصبانی مشکلات همه از بالاتری ها منشا داشتن انگار اگه سیاست درست باشه مدرسه ها بهشت میشن )
درکل میشه گفت مدرسه 2015 در " نوع خودش یعنی ژانر مدرسه ای " بهتر از مامان عصبانیه .
بالا پایین های داستانی در مدرسه 2015 ، مثلث های عشقی تفاوت بارز این سریال با مامان عصبانی از نظر من هستن ک مامان عصبلنی هیچکدومو نداشت همش یه محیط سرد و ناراحت کننده بدون ذره ای عشق ( جز عشق مادر به فرزند )
اگه یکم مامان عصبانی به چیزایی که مدرسه 2015 توجه کرده بود توجه میکرد قطعا مقایسه ی متفاوت میشد .
نظر ؟ =))
شادی نسلُ ت کردی ک رفتی سراغ یه سریال دیگه ؟  حیفه ها اونو همینطور بذاری.. به قسمت های جالبش نرسیدی 
(07-06-2016، 23:11)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شادی نسلُ ت کردی ک رفتی سراغ یه سریال دیگه ؟  حیفه ها اونو همینطور بذاری.. به قسمت های جالبش نرسیدی 
باهات موافقم تینا
شادی هنوز در نسل به بصیرت نرسیده(:
+
دلم برای سریال تنگ شده._.
فردا امتحان دارم
پنجاه صفحه هم مونده._.
خب یه ذره خوشبین باشم باید بگم بجز امتحان فردا پنج تا مونده
زیاد نیس:/
+
دارم دوستامو کی درامر می کنم(:
دوستم یه کی درامر حرفه ای شده ها
از روزی ده دقیقه سریال دیدن رسید به روزی دو سه قسمت((:
یه کی درامر هم تو فلش به وجود آوردم._.
و کسی نیس جزدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مُری (:
البته کی پاپر هم هست
+
یه توضیحی هم راجع به قسمت های ویژه بدم
اولا که اصلا زیرنویس ندارن-.-*
دوما همونطور‌ که ریحونه گفته بود شامل پشت صحنه و کنفرانس خبری و قسمتهایی از سریال وostهای سریال بود
بعد یه سوال هم راجع به سریالها دارم:
این سریالها رو اگه دقت کرده باشین محورشون یکی هست اکثرا و موضوعاتشون هم خیلی شبیهه هم هست واقعا آدم خسته میشه
خودشون خسته نمیشن؟
بعد یه سریال هم برای بعد امتحانام معرفی کنین که محور واقعیت داشته باشه بجز اونهایی که خودم درنظر داشتم._.
(07-06-2016، 23:11)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه متاسفانه تا همون 6 دیدم ..
امروز روز اخر مدرسه بود و دوستم قرار بود بقیشو بیاره که نیاورد :|
دیگه نمیبنمش هیچوقت ..
دارم دنبال جاهای جدید برای خرید سریال میگردم ؛ چون سایتی که همیشه ازش میخریدم ندیدم دیگه فعالیت کنه ..
یه پیج خوب توی اینستا پیدا کردم مناظر موقعیتم به بابام بگم . چه میدونم شاید حتی چند هفته ی دیگه مجبور شم بگم :|
چون الان 7 تا سریال دارم و از دید بابام این سریالا تا دو سالمو تامین میکنن پس عمرا به همین سادگیا باشه که درخواست سریال جدید کنم !
ولی در اولین فرصت حتما نسلو میگیرم . خیلی دوس دارم بقیشو ببینم ! الان تک تک شما تمومش کردین ، خب شاید شما بتونین روزی یه قسمت تعریف کنین ^^ هوم ؟
من خودم دوتا سریال خوب برای بعد امتحانا پیدا کردم ک میخام ببینم واسه همین اون برنامه ای ک برای بعد تابستون ریختم بهم ریخت :| 
Refresh man  رو میخام ببینم باhorror stories ..  این دومی ترسناکه منم که کشته مرده فیلمای ترسناک ((: 
تیزرش ک خیلی محشر بود ..  انگار فیلم آمریکایی داشتم میدیدم نه کره ای .. خلاصه خیلی واسه دیدن اینا ذوق دارم ! 
باز هرطور خودت میدونی نسیم ._.  

شادی تو اینستا تیکه قسمتاشو با توضیح برات میذارم