انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من از مدزسه متنفرممممممممممممم |:

لی اون بی گاو |:

مو نانجی بدبختمم ))):
(15-06-2016، 21:29)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه آنیتا ! خوش اومدی ..
اره میدونم که بهترین سریاله .. الان به همون جاهاییش که گفتی رسیدم ؛ قسمت سیزده .
یکم حوصله سر بر شده ولی قطعا دوباره جذاب میشه ..
پیانو زدن جاندی و جیهو عالی بود ! لذت بردم .
+ این سریال مینهو اسمش چیه ؟ اگه the legend of the blue see رو میگی که هنوز حتی یه عکسم ازش نیومده ..
فک کنم bounty hunters رو میگی که کمدی / اکشنه . اون سریال نیست ها ! یه فیلمه .

bounty hunters رو میگم که به زودی پخش میشه .

تیکه هایی که ازش دیدم خیلی قشنگه
(16-06-2016، 11:49)|| Mιѕѕ α.η.т || نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-06-2016، 21:29)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه آنیتا ! خوش اومدی ..
اره میدونم که بهترین سریاله .. الان به همون جاهاییش که گفتی رسیدم ؛ قسمت سیزده .
یکم حوصله سر بر شده ولی قطعا دوباره جذاب میشه ..
پیانو زدن جاندی و جیهو عالی بود ! لذت بردم .
+ این سریال مینهو اسمش چیه ؟ اگه the legend of the blue see رو میگی که هنوز حتی یه عکسم ازش نیومده ..
فک کنم bounty hunters رو میگی که کمدی / اکشنه . اون سریال نیست ها ! یه فیلمه .

bounty hunters رو میگم که به زودی پخش میشه .

تیکه هایی که ازش دیدم خیلی قشنگه
آها .
اره خیلی قشنگه . دیگه سریال چیا دیدی ؟

(16-06-2016، 2:03)Tɪɢʜᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من از مدزسه متنفرممممممممممممم |:

لی اون بی گاو |:

مو نانجی بدبختمم ))):

عه توئم بش میگی مو نارنجی D:
اره خیلی مظلومه و لی اون بی نامردی میکنه .. ولی عیب نداره بهتر میشه ، تو متنفر نباش و ادامه بده .
درباره سریال خون ..  #blood  : آیا میدونستین .. 

نقش" آن جه هیون "رو قرار بود اول به" جانگ ایل وو "بدن اما "جانگ ایل وو " سر کار "نگهبان شب "بود بعدش هم به "یو یئون سوک " پیشنهاد دادن که اونم نشد بعدش دیگه به" آن جه هیون "دادن.

( ¡¡ ) 
بله میدونستیم ^^

خب انگار این روزا فقط مخصوص پخش تیزر سریالاست !
تیزر رسمی 5 دقیقه ای سریال Doctors با بازی پارک شین هه منتشر شد .

تیزر فیلم Seondal the man who sells the river با بازی یو سونگهو ، کو چانگ سو و شیومین (عضو اکسو) منتشر شد .

چند روز پیش هم موزیک ویدیوی bounty hunters که یکی ازost هارو هم خوده مینهو خونده منتشر شد !

تیزر رسمی سریال عشق بی پروا هم با بازی سوزی و ووبین هم که احتمالا همه دیدن دیگه .. اونم منتشر شده . از 6 جولای پخش میشه .

و باید منتظر درام جدید بکهیون هم باشیم به اسم Moon lovers ^^
درام جدید لوهان هم واسه یک سال دیگه (خیلی زود) میاد ._. البته اون یه سریال چینیه نه کره ای .

و از فیلمای دیگه ای هم که به زودی پخش میشن فیلم من با یک انتی فن ازدواج کردم از چانیول !

( کلا اکسو در حرفه ی بازیگری هم فعال شدن ! )
Entertainer میخوام شروع کنم ._.

فک کنم خوبه |:
سلام(:
می دونم چون من نبودم دوست نداشتین ادامه بدین((:
من و شادی باهم پزشک غربیه رو داریم می بینیم
سریال خوبیه
ماجرای جالبی داره
و سبکش تقریبا مثل شکارچی‌شهره
فیلمبرداری ش هم خوبه
و مهم اینه که داستان داره یعنی مثل این فیلمایی نیس که بگن بیکاریم یه سریال بسازیم:/
شما چی می بینین؟._.
بیاین دوباره اینجا رو مثل گ.آ کنیم._.*

+
دوتا ازدوستام remember رو دیدن و اونام مثل من می گفتن عالی بود
اگه سریالی با فضای کاملا متفاوت میخواین پیشنهادش می کنم
خب منم تو این مدت، اینترتینر رو تموم کردم، هیلر رو هم دارم میبینم و همینطور لاکی رومنس که تازه اولشه!
هر سه سریالای قشنگ و عالی ای هستن((:
entertainer عالی بود و داستان جدید و خوبی داشت! داستانش مربوط به شروع یک گروه خوانندگیه تازست که تمام سختی های مسیر رو به نمایش کشیدن و با رشد این گروه واقعیت ها برملا میشن!
healer هم فوق العاده جالبه! داستانش به حد مرگ خفنه :84: درباره ی پسریه که به عنوان هیلر مردم رو نجات میده اما به طور خاصی به یک خبرنگار تازه کار زن گیر میده! البته که هیلر و این زن از سه جای مختلف بهم مرتبطن، دوستیشون در کودکی، کاراموزی و معلمیشون در محیط کار، به عنوان هیلر ناجیه این دختر!
lucky Romans هم داستانش یک مقداری مورد داره ولی بخاطر بازیگراش سریال ترکوندنی ایه! بازیگر نقش زنش معروفه ولی مردش شاید نه!
داستان دختریه که به طلسم اعتقاد شدیدی داره و همین طلسم گاهی باعث سرزدن کار های عجیب از دختره میشه! همینطور پسری که قربانیه این دختر میشه!

خلاصه ی بیشتری ازشون میزارم تا بیشتر باهاشون اشنا شین ((:
4 نفریم داریم دو به دو هرکدوم سریال میبینیم !
تینا هم داره هیلر میبینه ! ریحانه و تینا باهم هیلر میبینن ، من و فاطیما هم پزشک غریبه ^^

من هیلر ندیدم ولی میدونم که عالیه ..
میدونین پزشک غریبه ( غیر از در نظر گرفتن ژانر پزشکیش ) و هیلر و شکارچی شهر خیلی بهم شبیهن ..
هرسه داستانای سیا سی و هیجانی و مرموز و اکشن دارن . مثلا شکارچی و پزشک بازیگر مشترک هم زیاد دارن ! و اینکه هردو حسابی شما رو به هیجان میارن ( قطعا هیلر هم همینجوره . )

پزشک غریبه داستان متفاوتی داره .. و به خوبی تونسته داستان عاشقانه و هیجانیش رو در قالب یک سریال پزشکی نشون بده . داستان از سال 1996 شروع میشه که برای جلوگیری از جنگ بین کره جنوبی و کره شمالی و مداخله ی امریکا ، جراح قلب با استعدادی به اسم پارک چئول رو همراه با پسرش پارک هون به کره شمالی میفرستن که قلب رییس جمهور کره شمالی رو عمل کنه تا اون زنده بمونه چون اگه بمیره جنگ میشه . پارک چئول اونو نجات میده اما در حقشون نامردی های زیادی میشه .. اون و پسرش که در حقیقت اهل کره جنوبی هستن توی کره شمالی زندانی میشن و مجبور میشن زندگیشونو توی ازمایشگاه های پزشکی اونا بگذرونن و هرکاری اونا میگن انجام بدن . پارک هون پسره پارک چئول پزشکی رو یاد میگیره و از بچگی با دختری به اسم جه هی دوست میشه و تصمیم میگیرن فرار کنن و بر اثر اتفاقات زیادی اونا از هم جدا میشن .. پدره ( پارک چئول ) به قتل میرسه و جه هی و هون جدا میشن و دو سال میگذره و حالا هون یه دکتر با استعداده که وارد بیمارستان معروفی توی کره جنوبی میشه ولی اون یه فراریه ! ...
داستان یه جورایی از اینجا به بعد شروع میشه .
پزشک غریبه دومین سریالیه که من دیدم و به نظرم قسمتهای اول و دومش بهترین قسمتهای ل سریال بودن . اولیش نگهبان شب بود ^^
خیلی خیلی قشنگه خلاصه . حتما ببینید .

منظورم از دومین سریالیه که دیدم این نیس که دومین سریالیه که دیدم ها ._.
منظورم اینه دومین سریالیه که از همون قسمت اول جذبش شدم و به نظرم قسمت اول و دومش بهترین قسمتای سریال هست .
من دارم چن تا همزمان میبینم |:

آخرای هنرمندانم عالی نبود اما خوب بود ..

مدرسه موریمو میخوام شروع کنم ^^

2 قسمتی از پزشکانم اومده دیدم عالییی بود ^^