انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
__

من هیلر قسمت 11 رو دیدم ..  دوروز دیگه تمومش میکنم . 
بعدش چی شروع کنم بنظرتون؟ 
شادی گفت تو از ستاره ها اومدی ! 
شما هم نظرتونو بگید ._. 
(26-06-2016، 14:43)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2016، 13:45)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2016، 13:24)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حتما ریحانه .. هیلر که توی برنامه هامون هست ! من و فاطی وقتی پزشک رو تموم کنیم میریم سراغ خون بعدش میریم هیلر !
بعد از هیلر هم ونوس رو میبینیم =)) [ اوه ونوس من]
تو هم اگه پزشک غریبه رو ندیدی حتما ببین . فوق العاده ست.
اینجا کیا سریالای در حال پخش رو میبینن ؟
مثل واحد پلیس 38 ، دکترها ، تحت تعقیب (این سریال جایگزین هنرمندان شد)

این سریالایی که گفتیو نمیدونم ولی من دارم لاکی رومنس رو میبینم که جزو سریالای درحال پخشه!

+پزشک غریبرو با کیفیت 540 دارم ._.*
و از اون جاییه که خیلی کیفیتش گنده باید بشینم دانلود کنم-.-†
هروخ حسش اومد دان میکنم! فعلا سرم شلوغه! هم بخاطر اجراهای جدید هم چندتا سریال که با حجم بالا و کیفیت پایین دارم که دارم با حجم کم و کیفیت بالا دان میکنم-.-*
اینترنتمون فقط هنگ نکنه صلوات._.†
اجراهای جدید ؟ منظورت کی پاپه ؟
فک کنم هیلر رو تموم کردی .. لاکی رومنس رو نمیشناسم زیاد نمیدونم قشنگه یا نه ولی پزشک غریبه خیلی محشره .
نمیدونم ژانر پزشکی دوس داری یا نه ولی اگه دوس نداری نگران نباش چون این سریال فقط پزشکی نیست مثلا سریال مغز و دکتر خوب فقط پزشکی بودن ولی این یه سریال باحاله مثل شکارچی شهر ایناس !
در اولین فرصت ببین و اگه ببینی همون اول جذبش میشی .

اره
یه چندتا گروه جدید پیدا کردم دارم اجرا ها و ام وی هاشونو دان میکنم!
هیلر قسمت اخرم ! لاکی رومنسم خوبه ولی برا وقت اضافه ! جزو سریالای پرطرفدار نیس((:
باشه حتما دانش میکنم((:
(26-06-2016، 19:02)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2016، 14:43)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2016، 13:45)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2016، 13:24)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حتما ریحانه .. هیلر که توی برنامه هامون هست ! من و فاطی وقتی پزشک رو تموم کنیم میریم سراغ خون بعدش میریم هیلر !

این سریالایی که گفتیو نمیدونم ولی من دارم لاکی رومنس رو میبینم که جزو سریالای درحال پخشه!

هروخ حسش اومد دان میکنم! فعلا سرم شلوغه! هم بخاطر اجراهای جدید هم چندتا سریال که با حجم بالا و کیفیت پایین دارم که دارم با حجم کم و کیفیت بالا دان میکنم-.-*
فک کنم هیلر رو تموم کردی .. لاکی رومنس رو نمیشناسم زیاد نمیدونم قشنگه یا نه ولی پزشک غریبه خیلی محشره .
نمیدونم ژانر پزشکی دوس داری یا نه ولی اگه دوس نداری نگران نباش چون این سریال فقط پزشکی نیست مثلا سریال مغز و دکتر خوب فقط پزشکی بودن ولی این یه سریال باحاله مثل شکارچی شهر ایناس !

اره
هیلر قسمت اخرم ! لاکی رومنسم خوبه ولی برا وقت اضافه ! جزو سریالای پرطرفدار نیس((:
باشه حتما دانش میکنم((:
بگو مام بشناسیم ._.
یه گروه چند روز پیش اومده .. 021 ! دیبوتشونم با اهنگ show me بود خیلی اهنگ قشنگی بود .
3 عضو ژاپنی ، 2 تا کره ای و یکی هم فیلیپینی ! :|
اما خوب هماهنگن ..
من یکی از ost های هنرمندانو دان کردم .. از آیلی و ترودی یه اهنگ باحاله ..
Ost های پزشک غریبه هم محشرن مخصوصا اهنگ 이랗게 좋은 날 . (الان مثلا میتونین بخونین اینو ؟ ._.)
یه اهنگ بی کلام هم هس ازش به اسم promise که گریه داره !
هردوی این اهنگا ارزش گش دادنو دارن . خواستی ایدی تل بده بفرستم =))
(26-06-2016، 20:23)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2016، 19:02)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

اره
باشه حتما دانش میکنم((:
بگو مام بشناسیم ._.
یه گروه چند روز پیش اومده .. 021 ! دیبوتشونم با اهنگ show me بود خیلی اهنگ قشنگی بود .
3 عضو ژاپنی ، 2 تا کره ای و یکی هم فیلیپینی ! :|
اما خوب هماهنگن ..
من یکی از ost های هنرمندانو دان کردم .. از آیلی و ترودی یه اهنگ باحاله ..
Ost های پزشک غریبه هم محشرن مخصوصا اهنگ 이랗게 좋은 날 . (الان مثلا میتونین بخونین اینو ؟ ._.)
یه اهنگ بی کلام هم هس ازش به اسم promise که گریه داره !
هردوی این اهنگا ارزش گش دادنو دارن . خواستی ایدی تل بده بفرستم =))

دان میکنم((≈
Ost های هنرمندانو گوش کردی؟! ^^ خوبن نه؟!
به خوصوص I see you : Ost

اسماشونو تو موضوع خودم "" کی پاپ میزنم برو ببین((≈
تازه کارن البته ولی دارن کشف میشن توسط من!!
(26-06-2016، 16:38)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه تلگرام دارید ..  چنل منو ببینید اگه خواستید ! 
واسه سریال های کره ای عه ! 

__

من هیلر قسمت 11 رو دیدم ..  دوروز دیگه تمومش میکنم . 
بعدش چی شروع کنم بنظرتون؟ 
شادی گفت تو از ستاره ها اومدی ! 
شما هم نظرتونو بگید ._. 

یا شکارچی شهر رو ببین یا remember
من دوستم که از سریال کره ای متنفر بود با اینا کی درامر کردم._.*
البته من تو از ستاره ها اومدی رو ندیدم ولی این دوتا که گفتم واقعا خوبن
یعنی پشیمون نمیشی اصلا..
شکارچی شهر خیلی شبیه هیلره .. 
کاور فیلمش ک خیلی ..  موضوعش هم میگن تا حدودی  [!!]  
از همه مهمتر پارک مین یانگ تو دوتاش هست :| 
پس بهتره یکم فاصله بیوفته .. 
(28-06-2016، 22:57)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شکارچی شهر خیلی شبیه هیلره .. 
کاور فیلمش ک خیلی ..  موضوعش هم میگن تا حدودی  [!!]  
از همه مهمتر پارک مین یانگ تو دوتاش هست :| 
پس بهتره یکم فاصله بیوفته .. 

من تو زیبایی هم دوست داشتم
به نظرم خوب بود ولی نسبتا قدیمیه
بوسه شیطنت آمیز هم میگن خیلی قشنگه
حقیقتا من‌از باغ مخفی اصلا خوشم نیومد
دو قسمت اولشو دیدم ازش زده شدم._.*
من فضای سریال برام خیلی مهمه به شخصه
+
اینو بخون شاید کمکت کنه عزیزم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=259849
تینا بنظر من عشق مخفی، کیلمی هیلمی و شی واز پریتی خیلی خوبن!
کیلمی و شی واز رو حتما ببین!
عشق مخفیم بنظرم باید خوب باشه!
دارم شروعش میکنم قسمت 2 ام! بنظرم سریال جالبیه!
اگه خواستی میتونی ببینی((≈
این دفعه هم اینو ببینی میشه سومین باری که داریم باهم یه سریالو میبینیمD≈
کَسی وارثان رو دیده کِ توش لی مین هو بازی کرده ؟
(29-06-2016، 18:12)|| Mιѕѕ α.η.т || نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کَسی وارثان رو دیده کِ توش لی مین هو بازی کرده ؟

سلام آنیتا جان(:
من دیدم
بازیگر معروف خیلی داره ولی لی مین هو و پارک شین هه نقش اولن
موضوع هم اینه که:لی مین هو یه مدت تو آمریکا زندگی کرده ولی تو کره نامزده داره(اسمشون روی اسم همه)
شین هه هم دنبال خواهرش میره آمریکا...
اونجا طی اتفاقاتی باهم برخورد می کنن
نویسنده و کارگردان سریال هم خیلی معروفه
فیلمبرداری و صحنه پردازی عالی
دیالوگاشون هم خوبه
به تصویر کشیدن تفاوت طبقاتی خیلی خوب اعمال شده
در کل یکی از بهترین سریالا..