انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(02-07-2016، 8:40)|| Mιѕѕ α.η.т || نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بعد پسران برتر از گُل و بوسه شیطنت آمیز کیم هیون جونگ فیلم مطرحی بازی نکرده ؟

سلام آنیتا جان
چرا تو نسل الهام بخش تو سال۲۰۱۴بازی کرده
یه فیلمم داره
این خلاصه سریالیه که بازی کرده:
توضیحات

زمان این دراما دهه۱۹۳۰ هستش و داستان درباره عشق,دوستی, وفاداری و میهن پرستیه. شخصیت اصلی مردی به نام شین جونگ ته(کیم هیون جونگ) است که از هم نوعانش دربابر حمله ژاپنی ها دفاع میکنه و توانایی جنگیدن خوبی داره وتبدیل به یکی از بزرگترین رزمنده های اون زمان میشه. شین جونگ ته پدرش رو در ۱۵ سالگی هنگام اشغال شانگهای توسط نیروهای ژاپنی از دست داده ولی به جای اینکه به دنبال عدالت باشه خودش رو مقصر مرگ پدرش میدونه. جونگ ته عدالت رو توی کشمکش و کتک کاری های کوچه پس کوچه های شانگ های پیدا میکنه و به صورت یک مبارز قوی بزرگ میشه.جونگ ته بعد از مرگ پدرش به عنوان فرزند خونده پدره یون اوک ریون (جین سه یون) بزرگ میشه. اون عاشق خواهر کوچیک ناتنیش میشه که ارزوی خواننده شدن داره ولی جونگ ته جرات ابراز احساساتشونداره. ولی در این بین دگوچی گایا(ایم سو هیانگ) دخترخونده ی یکی از مقامات بالای مجلس ملی ژاپن تو مسیر خوشبختی اونا قرار میگیره. حالا باید ببینیم اون جوون میهن پرست میتونه تو همچین زمانی اینده خودشو حفظ کنه یا نه ؟
(02-07-2016، 10:27)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2016، 8:40)|| Mιѕѕ α.η.т || نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سلام آنیتا جان
یه فیلمم داره
توضیحات

زمان این دراما دهه۱۹۳۰ هستش و داستان درباره عشق,دوستی, وفاداری و میهن پرستیه. شخصیت اصلی مردی به نام شین جونگ ته(کیم هیون جونگ) است که از هم نوعانش دربابر حمله ژاپنی ها دفاع میکنه و توانایی جنگیدن خوبی داره وتبدیل به یکی از بزرگترین رزمنده های اون زمان میشه. شین جونگ ته پدرش رو در ۱۵ سالگی هنگام اشغال شانگهای توسط نیروهای ژاپنی از دست داده ولی به جای اینکه به دنبال عدالت باشه خودش رو مقصر مرگ پدرش میدونه. جونگ ته عدالت رو توی کشمکش و کتک کاری های کوچه پس کوچه های شانگ های پیدا میکنه و به صورت یک مبارز قوی بزرگ میشه.جونگ ته بعد از مرگ پدرش به عنوان فرزند خونده پدره یون اوک ریون (جین سه یون) بزرگ میشه. اون عاشق خواهر کوچیک ناتنیش میشه که ارزوی خواننده شدن داره ولی جونگ ته جرات ابراز احساساتشونداره. ولی در این بین دگوچی گایا(ایم سو هیانگ) دخترخونده ی یکی از مقامات بالای مجلس ملی ژاپن تو مسیر خوشبختی اونا قرار میگیره. حالا باید ببینیم اون جوون میهن پرست میتونه تو همچین زمانی اینده خودشو حفظ کنه یا نه ؟

سلام Smile))

اینجُوری کِ تعریف کردی به نظرم نسبت به فیلمای دیگش مُتفاوته ..

در کُل فیلمه خُوبیه ؟

+ شادی پسران برتر از گُل رو تموم کردی ؟
(02-07-2016، 18:24)|| Mιѕѕ α.η.т || نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

آره بابا دو هفته ای میشه !
چه طور ؟
_ به نظرم سریال خوبی بود ولی در اون حد نه که انتظارشو داشتم . خیلی جاهاش حوصله سر بر بود و زیاد کشش دادن . بیشتر چون همه باهاش کی درامر شدن فک کنم طرفدار داره .. به هرحال برای من برخلاف بقیه فیلمای مینهو ، این یه سریال ساده بود .
Doctors عالیهه !!! 
وای من خیلی خوشم اومد .. 
4قسمت رو دیدم ..  منتظر 5 ام  >_____<
پارک شین های بر خلاف انتظاری ک داشتم عالی بازی کرده ..  حداقل بهتر از وارثان . 
خُب من بوسه شیطنت آمیز رو تا قسمت 5 کامل دیدم !

تا اینجاش جالب بود ! .. ولی بعضی رفتارا وُ حرکاتا واقعا مفهوم نمیده !

کیم هیون جونگ خیلی سنگین تر از نقش جی هُو بازی کرده .. فیلمشم نسبت به فیلمای دیگه کیم هیون جونگ بیشتر کمدیه ..

در کُل خوبه ..
خب من و فاطی هم اولین قسمت ونوس رو دیدیم =))
فوق العاده خنده دار بود !
راستش اول که موضوع سریالو خوندم تو نت خیلی چرت به نظر میومد ! یه دختر که نوجوونی هاش لاغر و جذاب بوده ولی حالا چاق شده و کسی دوسش نداره ..
ولی با دیدن سریال فهمیدم بد نیست . یه سریال در ژانر عشقی / کمدیه .
و بازیگرای خوبی هم داره .. یو جی ساب ، شین مین آه ، و سانگ هون هم هست ( مو سفیده توی ایمان ^^ )
و از اینا جالب تر هنری هم توی سریال بازی میکنه ♡ ( هنری عضو سوپر جونیور که به تازگی با آرش استیلاف داره کی پاپرهای ایرانو سکته میده و فارسی همش حرف میزنه ^^ )
(02-07-2016، 18:24)|| Mιѕѕ α.η.т || نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2016، 10:27)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

سلام آنیتا جان
یه فیلمم داره
توضیحات

سلام Smile))

اینجُوری کِ تعریف کردی به نظرم نسبت به فیلمای دیگش مُتفاوته ..

در کُل فیلمه خُوبیه ؟

من خودم ندیدم
فقط خلاصه شو تو یه سایت دیدم
امتیاز این سریال رو ننوشته بود ولی نه سریال متفاوتیه بلکه کیم هیون جونگ گریم متفاوتی داره
و شاید با یه بعد جدید از کیم هیون جونگ روبرو باشیم

(02-07-2016، 20:10)|| Mιѕѕ α.η.т || نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خُب من بوسه شیطنت آمیز رو تا قسمت 5 کامل دیدم !

تا اینجاش جالب بود ! .. ولی بعضی رفتارا وُ حرکاتا واقعا مفهوم نمیده !

کیم هیون جونگ خیلی سنگین تر از نقش جی هُو بازی کرده .. فیلمشم نسبت به فیلمای دیگه کیم هیون جونگ بیشتر کمدیه ..

در کُل خوبه ..

منم دوست دارم ببینم و حتما می بینم
ولی کلا وقتی یه نفر در نقش اصلی قرار می گیره با وقتی که همون شخص در نقش مکمل(منظورم نفر دوم مثلث عشقیه)قرار می‌گیره ویژگی های متفاوتی داره
+
آنیتا یه نقد و نظر بلند بذار از این سریال(:

(02-07-2016، 22:40)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب من و فاطی هم اولین قسمت ونوس رو دیدیم =))
فوق العاده خنده دار بود !
راستش اول که موضوع سریالو خوندم تو نت خیلی چرت به نظر میومد ! یه دختر که نوجوونی هاش لاغر و جذاب بوده ولی حالا چاق شده و کسی دوسش نداره ..
ولی با دیدن سریال فهمیدم بد نیست . یه سریال در ژانر عشقی / کمدیه .
و بازیگرای خوبی هم داره .. یو جی ساب ، شین مین آه ، و سانگ هون هم هست ( مو سفیده توی ایمان ^^ )
و از اینا جالب تر هنری هم توی سریال بازی میکنه ♡ ( هنری عضو سوپر جونیور که به تازگی با آرش استیلاف داره کی پاپرهای ایرانو سکته میده و فارسی همش حرف میزنه ^^ )

شادی ولی من هنوزم نمی دونم دقیقا کی به کیه((:
هنری و سانگ هونو تشخیص ندادم مگه اینکه تو این فیلمم موهاشو سفید کنه._.
ولی من هنوزم میگم دختره با اینکه چاقه زشت نیس
قیافه ش بانمکه(:
بچه بود زشت تر بود:|
البته این نظر منه
همیشه فکر می کردم کره ایا سریالاشون یا تاریخیه یا پزشکی یا وکیلن یا مدرسه ای یا آشپزی یا خوانندگی
تا با نسل خورشید و ونوس آشنا شدم..
بیاین بریم درخواست بدیم یه محور متفاوت استفاده کنن
مثلا فروشنده،تاجر،خطاط،نقاش،کارخونه و... (البته در زمان حال )بسازن
من مدرسه ی موریم هم شروع کردم ! 
قسمت اول که خیلی خوب بود    
چن تا بازیگر معروف تا اینجا تو فیلم دیدم ! 
آخه من کلا عادت ندارم هنوز فیلم رو دانلود نکرده برم ببینم کیا بازی کردن و فلان :| 
 فقط میرم خلاصه فیلم رو میخونم .. 
واقعا فیلم قشنگیه ..  اوه ونوس من و بوسه شیطنت آمیز رو تموم کردین حتما ببینید . 
'' معرفی سریال مدرسه موریم '' 

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 66
مشخصات:

نامها: 무림학교 / Murimhakgyo / Martial Arts School
ژانر: مدرسه ای
قسمتها: 20
شبکه پخش: KBS2
تاریخ پخش: 2016-Jan-11 to 2016-Mar-15
بازیگران:

Lee Hyun Woo as Yoon Shi Woo
Seo Ye Ji as Sim Soon Duk
Hong Bin as Wang Chi Ang
Jung Yoo Jin as Hwang Sun Ah

خلاصه سریال:

در مدرسه ی موریم فضائل اخلاقی مثل فداکاری ، صداقت ، ایمان و برقراری راب…طه آموزش داده میشه ..
معلمها و دانش آموزا از کشورهای مختلف در اون جمع شدن و هرکدوم یه داستانی دارن …
خلاصه ش از زبون خودم  : 
یکی هست که عضو گروه بزرگیه و خواننده ی معروفی هست ..  ولی گوش هاش دچار مشکل میشن مجبور میشه بره مدرسه موریم .  چون یه دختری بهش میگه اونجا میتونن راهی برای در مانش پیدا کنن . 
و یکی هم به اجبار پدرش که سهامدار شرکت سانگ هه هست مجبور میشه بره مدرسه موریم .. 
خب این دوتا پسر از همون اول اختلاف داشتن باهم یه جورایی ..  ولی وقتی میرن مدرسه موریم کم کم باهم خوب میشن  و ..  
در ضمن مدرسه موریم جایی نیست که همه بتونن برن ..  یه جای مخفی وسط کوهستانه ..  اینا واردش میشن و همه شوکه میشن که ابنا چجوری تونستن وارد مدرسه شن .  
خیلی جالبه .. 
از دستش ندید  ^^ ~_~
(03-07-2016، 16:10)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
'' معرفی سریال مدرسه موریم '' 

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 66
مشخصات:

نامها: 무림학교 / Murimhakgyo / Martial Arts School
ژانر: مدرسه ای
قسمتها: 20
شبکه پخش: KBS2
تاریخ پخش: 2016-Jan-11 to 2016-Mar-15
بازیگران:

Lee Hyun Woo as Yoon Shi Woo
Seo Ye Ji as Sim Soon Duk
Hong Bin as Wang Chi Ang
Jung Yoo Jin as Hwang Sun Ah

خلاصه سریال:

در مدرسه ی موریم فضائل اخلاقی مثل فداکاری ، صداقت ، ایمان و برقراری راب…طه آموزش داده میشه ..
معلمها و دانش آموزا از کشورهای مختلف در اون جمع شدن و هرکدوم یه داستانی دارن …
خلاصه ش از زبون خودم  : 
یکی هست که عضو گروه بزرگیه و خواننده ی معروفی هست ..  ولی گوش هاش دچار مشکل میشن مجبور میشه بره مدرسه موریم .  چون یه دختری بهش میگه اونجا میتونن راهی برای در مانش پیدا کنن . 
و یکی هم به اجبار پدرش که سهامدار شرکت سانگ هه هست مجبور میشه بره مدرسه موریم .. 
خب این دوتا پسر از همون اول اختلاف داشتن باهم یه جورایی ..  ولی وقتی میرن مدرسه موریم کم کم باهم خوب میشن  و ..  
در ضمن مدرسه موریم جایی نیست که همه بتونن برن ..  یه جای مخفی وسط کوهستانه ..  اینا واردش میشن و همه شوکه میشن که ابنا چجوری تونستن وارد مدرسه شن .  
خیلی جالبه .. 
از دستش ندید  ^^ ~_~

بازیگر اون دختر وسطیه اگه گفتی کیه ؟ ^_-
همون سوریون توی نگهبان شب !
کنجکاوم بدونم اینجا نقشش چه جوریه ، و آیا بهتر بازی میکنه یا نه .
+ اگه دنبال یه سریال با موضوعی متفاوت و فوق العاده خنده دار هستید ، اوه ونوس من رو ببینید !
خیلی سریال خوب و جدیدیه .. مراحلی که شخصیت اصلی داستان کانگ جویون طی میکنه تا لاغر شه .. اصلا معرکه س ^^
هم خنده دار ، هم تاثیر گذار . من خودم از وقتی شروع کردم به دیدن هر روز ورزش میکنم ._.