انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اهوم سو ریونه .. 
اینجا عالیهه ! 
Ost های سریال عالین :| من هرچی بگم کم گغتم ..  
حتما ببینید این سریال رو ..  
(04-07-2016، 13:06)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهوم سو ریونه .. 
اینجا عالیهه ! 

اوکی با این حساب میبینیم !
سریالامو تا چند ساعت دیگه میارن ^_^
راستی من قسمت اول دکترها رو دیدم ، خیلی باحال بود ! هم بازی شین هه قوی بود هم شخصیت پردازیش متفاوت و عالی بود .
هرچند فعلا ادامش نمیدم ولی هروقت تموم بشه میخرمش =))
(04-07-2016، 13:15)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-07-2016، 13:06)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهوم سو ریونه .. 
اینجا عالیهه ! 

راستی من قسمت اول دکترها رو دیدم ، خیلی باحال بود ! هم بازی شین هه قوی بود هم شخصیت پردازیش متفاوت و عالی بود .
اره خیلی قشنگه ..  
من 4 قسمتشو به طور کامل دیدم ..  امشب 5میاد  ^^ 
خیلی خوشحالم  ^^ 
تو فکرشم به طور آنلاین شبکه ی sbs رو با گوشیم بگیرم ببینم . 
ولی بدون زیر نویس فایده نداره .. 
امیدوارم بلافاصله ک اومد تو اینترنت زیرنویس فارسیش هم بیاد ..  وگرنه مجبور با زیر نویس انگلیسی ببینم ! اصن نمیتونم صبر کنم . 
شادی این فیلم ونوس کِ میگی تُو چه سبکیه ؟

موضوع چیه ؟
(04-07-2016، 14:38)|| Mιѕѕ α.η.т || نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

موضوع چیه ؟
سبکش درام / کمدیه .
یه سریال ساده ست برخلاف سریالای دیگه موضوع پیچیده ای نداره یه داستان عشقیه و در طول سریال لاغر شدن شخصیت اصلی داستانو نشون میده .
به نظرم با اینکه فوق العاده ساده ست متفاوته ! یعنی همین سادگیش متفاوتش میکنه ..
مثلا شخصیت اصلی داستان یه وکیله ! وکالت کم توی سریالا نشون داده میشه ..
کلا باحاله من خوشم میاد .
من یه ذره از مدرسه موریمو دیدم باحال بود ..
(04-07-2016، 14:38)|| Mιѕѕ α.η.т || نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

موضوع چیه ؟

مشخصات

عنوان : اوه ونوس من ، Oh My Venus
ژانر : کمدی ، عاشقانه
کارگردان : Kim Hyung Suk
شبکه : KBS 2
تعداد قسمت ها : 16
تاریخ پخش : Nov 16, 2015 ( بیست و پنجم آبان 94)
روزهای پخش : دوشنبه و سه شنبه
خلاصه:
دختری به اسم کانگ جویون که وکیله قبلا خوشگل بوده الان چاق شده و زیبایی شو از دست داده
میخواد هرطور شده مثل قبل بشه
یه آقایی‌هم به اسم جان کیم که تو زمینه لاغری خیلی معروفه
تصادفا آشنا میشن..
(04-07-2016، 13:53)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-07-2016، 13:15)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
اهوم سو ریونه .. 
اینجا عالیهه ! 

اره خیلی قشنگه ..  
خیلی خوشحالم  ^^ 
امیدوارم بلافاصله ک اومد تو اینترنت زیرنویس فارسیش هم بیاد ..  وگرنه مجبور با زیر نویس انگلیسی ببینم ! اصن نمیتونم صبر کنم . 

من قسمت دو دکترها رو هم دیدم .
سریال تا کی قراره توی دوران دانش آموزی شین هه بمونه ؟ آخه ژانرش یه جورایی میشه مدرسه ای !
خیلی دیگه از مدرسه ای خوشم نمیاد انقدر دیدم :|
کاش زودتر برگرده به زمان دکتری شین هه .
ولی سریال خوبیه .
(04-07-2016، 17:46)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-07-2016، 13:53)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
اهوم سو ریونه .. 
اینجا عالیهه ! 

اره خیلی قشنگه ..  
خیلی خوشحالم  ^^ 

من قسمت دو دکترها رو هم دیدم .
سریال تا کی قراره توی دوران دانش آموزی شین هه بمونه ؟ آخه ژانرش یه جورایی میشه مدرسه ای !
خیلی دیگه از مدرسه ای خوشم نمیاد انقدر دیدم :|
کاش زودتر برگرده به زمان دکتری شین هه .
ولی سریال خوبیه .
خب درباره ی گذشته نقش اول فیلم باید یکم توضیح داده بشه دیگه .  
اینکه چجوری دکتر شده ..
فک کنم از قسمت سه به بعد میره تو دکتری .. یادم نیس :| 
موضوعش جالبه .. 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/gfm1zz23gia86itcz6ff.png

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/aazj6ec1vxkevvxdjq65.png

دیالوگ های ماندگار ا سریال دکتر ها .. 
بلاخره زیر نویس قسمت۵ دکترا اومد ^___^

ونوس یکی از بهترین فیلماس ک دیدم ._. مخصوصا ک هنریم توشه ^^ 
(06-07-2016، 2:03)Tɪɢʜᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بلاخره زیر نویس قسمت۵ دکترا اومد ^___^

ونوس یکی از بهترین فیلماس ک دیدم ._. مخصوصا ک هنریم توشه ^^ 
تو هم داری ونوس میبینی ؟ D:
قسمت چندی ؟
من قبلا بهت گفتم بازم میگم سرعتت خیلی بالاس !
ایول ^^
میبینی ونوس چه قشنگه ؟ چه بامزه ست ؟ :-)