انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام ..

من وارثان رو شُروع کردم ..

2 قسمت دیدم ! عجیبه کِ مین هو ایندفعه نقش یِ مغرورو بازی نمیکُنه ..

قسمت سومم چند ساعت دیگه میبینم Smile))

تا اینجاش خُوب بود !
سلام .
خب من بالاخره امروز نسل خورشید رو که چند وقت پیش نصفه ول کرده بودم تموم کردم !
عالی بود . یکی از بهترین سریالایی بود که تا حالا دیدم و از نظر کیفیت و زحمتی که براش کشیده شده بود چند لول از بقیه سریالای کره ای بالاتر بود ..
قبلا راجع به خوبیهاش زیاد حرف زدیم و نقد کردیم پس من دیگه چیزی نمیگم . خودتونم همه نسلو دیدین و خلاصه میدونین دیگه چه قدر خوبه =))
در رابطه با ونوس بگم اگه دنبال یه کار متفاوت و جدید هستید بهترین پیشنهاده .
اگه سریال زیاد توی نوبت دارید ونوسو نبینید چون عجله عجله ای مزه نمیده و ممکنه حوصلتون سر بره ..
ولی اگه واقعا میخواید از دیدنش لذت ببرید باید اول سریالای دیگتونو ببینید و بعد با آرامش و صبوری اوه ونوس من رو ببینید.
خیلی قشنگه !
(06-07-2016، 8:17)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-07-2016، 2:03)Tɪɢʜᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بلاخره زیر نویس قسمت۵ دکترا اومد ^___^

ونوس یکی از بهترین فیلماس ک دیدم ._. مخصوصا ک هنریم توشه ^^ 
تو هم داری ونوس میبینی ؟ D:
قسمت چندی ؟
من قبلا بهت گفتم بازم میگم سرعتت خیلی بالاس !
ایول ^^
میبینی ونوس چه قشنگه ؟ چه بامزه ست ؟ :-)

ونوس جزو اولین سریالای بود ک دیدم ._.

اونجا عاشق هنری شدم ^^
خب یه مروری بر سریالایی که به زودی پخش میشن می کنم !
( بلکه یکم حرف بزنید :| نظراتونو راجع به این Dram ها بگین و بگین بیشتر منتظر کدومشون هستید . )

| سریال قلب سرخ |
با بازی بکهیون از اکسو ، آیو ، سئوهیون و لی جونکی . اسم قبلیش عاشقان ماه ( Moon Lovers ) بوده . این درام در ژانر تاریخی / فانتزیه !
[ نظر شخصی : با توجه به بازیگرای محبوبش حدس میزنم ریتینگ بالایی داشته باشه . ژانرش رو به شخصه خیلی دوس دارم و سریالای تاریخی فانتزی ای که دیدم اکثرا همه عالی بودن یعنی اعتماد به این ژانر زیاد دارم ]

| سریال افسانه ی دریای آبی |
با بازی لی مین هو و جون جی هیون ، ژانرش دقیق هنوز مشخص نشده ، مربوط به افسانه های قدیمی کره ست و راجع به یه پری دریاییه :| در 20 قسمت از نوامبر امسال (آبان) پخش میشه از شبکه ی sbs .
[ نظر شخصی : خب قطعا همه منتظر این سریالن . بازگشت مینهو به تلوزیون اونم با یکی از بهترین بازیگرای زن کره ! من خودم یادمه پارسال که تو از ستاره ها اومدی میدیدم و با جون جی هیون آشنا شدم همش دعا دعا میکردم یه روز با مینهو بازی کنه ! بالاخره به آرزوم رسیدم ^^ این سریال موضوعش بنظرم یکم چرته ولی با توجه به اینکه عواملش همه عالین و البته این سریال محصول شبکه ی sbs ئه فکر کنم چیز خیلی خوبی بشه . کارگردان این سریال کارگردانه شکارچی شهره و نویسنده ش هم خالق درام زیبای تو از ستاره ها اومدی ! یعنی هم کارگردان هم نویسنده از عوامل بهترین سریالایی هستن که به عمرم دیدم ! خدایی این سریال فقط برای من ساخته شده ^_^ ]

| سریال دابل یو |
اسم دیگش دو جهانه ، با بازی لی جونگ سوگ و هان هیو جو . موضوع سریال راجع به زنیه که پزشکه و داره یه داستان مینویسه و خودشم وارد داستان میشه و حالا میخود از قهرمان داستانش محافظت کنه !
[ نظر شخصی : بیشتر از هر سریالی منتظر پخش این سریالم . موضوعش به شدت رعد و برق منو جذب خودش کرده !! این موضوع خیلی کمیابه و یادمه خیلی بچه بودم یه فیلم بچگونه ی ایرانی توی این مایه ها دیدم D: اینکه نویسنده بره توی داستانش خیلی جالبه فکر کنم نویسنده هان هیو جو باشه و قهرمان داستان هم جونک سوک ^_^ هان هیو جو همون دونگی خودمونه ها ! تیزرهای سریالو دیدم فوق العاده جالب بودن ! ]

| اشباح بیاید مبارزه کنیم |
با بازی تکیون و کیم سو هیون ( دختره )
[ نظر شخصی : سریال جالب میزنه کاپلش رو هم دوست دارم . ولی خب سریالی نیست که بخوام سریع پیگیرش شم شاید یه سال دیگه که پخشش کامل تموم شد ببینمش D: ]

| سیندرلا و چهار شوالیه |
با بازی کلی از بهترینا .. جونگ ایل وو ♡ آن جه هیون ♡ جونگ شین و ... ژانرش مدرسه ای هست و راجبع یه دختری دانشجوییه که بدبخته و میره یه روز پیش یه پیرمردی بعد خونه ی اون پیرمرد یه بادیگارد و کسای دیگه ..
[ نظر شخصی : موضوعش بنظر بد نیست ولی خب بازم یه سریال مدرسه ایه ! و من نمیدونم چرا جدیدت از مدرسه ای متنفر شدم :| بازیگراشو ولی خیلی دوس دارم . مشکل سریال اینکه از شبکه ی tvn پخش میشه که پولیه و این قطعا ریتینگارو کم میکنه .. ]

| مهتاب نقاشی شده ابرها |
سریالی تاریخی با بازی کیم یو جونگ و پارک بوگام . بعد از سریال ذهن زیبا از kbs پخش میشه .
[ نظر شخصی : نظر خاصی ندارم .. بازیگراش خوبن ولی نمیدونم این از اون تاریخیای گیرا هست یا نه. ]

خب تموم شد :|
اگه سریالی هست برای پخش و من خبر ندارم بگین !
نظراتونم بگین .
باز ایول به من یه پست با کیفیت میدم ! ._.
شماها که همه خوابید ._.
در جواب شادی باید بگم من منتظرم دکترها تموم شه و بعد دانش کنم
و منتظر سریال جونگ سوک هستم چون یه محور متفاوت و جذاب داره
و به نظرم باید خیلی جالب باشه
و یه خبر هم دارم:آهنگهای عشق بی پروا هم اومدن
و شما می دونستین ووبین وقتی وارثان رو بازی کرده گفته که من فکر می کنم شخصیت یونگ دو خیلی بدجنس و شروره انقدر که مامانم که هر قسمتی می دیده زنگ می زده می گفته انقدر بچه های مردمو اذیت نکن((:
ونوس تموم شد :|

خیلی خیلی قشنگ و متفاوت بود . حتما یه روز ببینید ونوس رو !
به ویژه این قسمتای آخرش عالی ، رمانتیک و تا حدودی غیر منتظره تموم شد .
به ونوس درکل 8 میدم از 10 .. ولی به متفاوت بودن و نوآوری داشتنش حتی حاضرم 10 بدم .
بازی شین مین آه و سوجی ساب عالی بود این کاپل یکی از بهترینها هستن !

و اینکه من دانشمند شبگرد رو شروع کردم و یه قسمتشو دیدم . یکم شبیه نگهبان شبه ، با این تفاوت که محور نگهبان شب جادو و روح بود ولی دانشمند سبک خون آشامی داره ، نه تخیلی .
همین قسمت اولشم هیجانی شروع شد درست مثل نگهبان .
ولی حیف که کاپل داستان همین اول کاری جدا شدن از هم بخاطر خون آشامی :|
میوونستین دختره همون کاوول توی پسران فراتر از گله ؟ ولی انصافا توی دانشمند جذاب شده لااقل از اونجا بهتره ..
لی هیون وو (آقای عشق ^^ ♡) هم توی قسمت اول سریال بود ! ولی فکر نکنم دیگه ببینمش .. به گبونم کشتنش ._.
بیشتر از این نقد نمیکنم چون هنوز اولشه . ولی مطمئنم شباهتاش به نگهبان شب بیشتر هم بشه در آینده .. بعدا دقیق تر باهم مقایسشون میکنم هرچند مقایسه ی سختی خواهد بود که بگیم کدومه بهترن .
+ شما چی میبینین ؟ ._. فاطی که ونوسو تموم کنه با من میاد سراغ دانشمند .. شما ها چه طور ؟
من دارم او زیبا بودو میبینم

شاید همون قدری ک پای ونوس خندیدم پای اینم خندیدم .-.

شخصیتای فانشون عالییی بود .
سهلااام (:

من تو این مدت که نبودم ذهن زیبا رو دیدم و عشق مخفی و لاکی رومنس...!

ذهن زیبا که درحال پخشه و واقعا بازیگر فوق العاده ای داره!
داستانش درباره ی یک پسر بیماره ک احساس نداره!  و به کمک پدرش یاد میگیره که در هر شرایط باید چیکار کنه (بخنده یا اخم کنه عصبانی بشه یا خوشحال)
افراد میتلا به این بیماری با تقلید رفتار ها از بقیه خودشونو نرمال نشون میدن،!
این پسر بخاطر علاقه ای که به پزشکی و جراحی داشت پیشرفت خیلی زیادی تو این زمینه کرد و بهترین پزشک بیمارستان پدرش شد!
تا حدی که میتونست از رو چشم هر نفر بیماریش رو تشخیص بده و برای جراحی تصمیم بگیره!
اما خب وقتی این پسر با تقلید از روی دیگران با یکی از دکترای بیمارستان قرار میزاره، اون دختر متوجه بیماری میشه و اونو ترک میکنه!!!
یه پلیس دختر هم هست این وسط مسطا که بخاطر ی سری مسایل و تهمت پسره رو دستگیر میکنه! ( ک فک کنم اخر سریال این دوتا بهم برسن چون الان باهم لجن و قطعا ته سریال بهم میرسن -____-)

عشق مخفی هم سریال خیلی قشنگی بود !با اینکه گریه دار بود ولی بخاطر بازیگرای طنزش تیکه های خنده دار هم داش ک واقعا باعث تعویض روحیه میشد :|

"عشقی که بخاطر انتقام شروع شد!"

مین هیوک پسر یکی از سرمایه دارها وبه اصطلاح کله گنده های کره است ..کسی که برای ازدواجش کلی نقشه کشیده شده وباید با یکی از وارثان به نام کره ازدواج کنه ..
اما مین هیوک عاشق دختری به اسم هی جه میشه ..حالا تو یه شب بارونی هی جی از مین هیوک میخواد تا به رستوران بیاد ..میخواد یه خبری رو بهش بده که از قضا خبر بارداریشه ..اما تو این بین تصادف میکنه ..
مین هیوک دیر میرسه ووقتی که میرسه هی جی با بچه ی در شکمش فوت کرده ..

حالا بشنوید از سمت دیگه ی ماجرا ..ان دوهون یه دادستان تازه کاره که میخواد شب خواستگاریش رو دقیقا تو همون رستوران با نامزدش کانگ یوجونگ جشن بگیره ..بعدش ب سمت خونه به راه میوفتن که تو این میون ان دوهون اشتباه بدی مرتکب میشه ..بی خبر با یه زن تصادف میکنه ..ان دو هون ازماشین پیاده میشه ..وزن رو میبینه که گوشه ی خیابون افتاده ..اما از اونجایی که کمی مست بوده به نامزدش دروغ میگه وهردو سوار ماشین میشن ومیرن .

حالا مین هیوک که سراپا خشمه دنبال قاتل نامزدش میگرده ..تو این بین کانگ یوجونگ متوجه به قتل رسیدن زن میشه چرا که ماشین مال خودش بوده وازاونجایی که عاشقانه ان دوهون رو دوست داشته برای خراب نشدن سابقه ی ان دوهون خودش جرم قتل رو قبول میکنه ..(دختره ی خنگ :| مریضه بخدا ! من فقط داشتم حرص میخوردم سر این تیکه هاش#__#)
مین هیوک که فکر میکنه کانگ یوجونگ واقعا این کار رو کرده به شدت ازش متنفر میشه ...
خلاصه که ان دوهون با بی شرمی تمام دادستان دادگاه کانگ یوجونگ میشه واون رو به پنج سال حبس محکوم میکنه ..حکم صادر میشه وکانگ یوجونگ بی گناه به زندان میره ..
وتواین بین یه اتفاق دیگه میوفته ..کانگ یوجونگ بارداره ..بچه ی کانگ یوجونگ به دنیا میاد به اسم سانی ..بزرگ میشه ..اما قبل از اینکه محکومیت کانگ یوچونگ تموم بشه وقبل از اینکه حتی عفو مشروط بخوره ..با پاپوشی که براش درست میکنن .. سانی رو از دست میده ..حالا بعد از پنج سال کانگ یوجونگ بیرون میاد ومین هیوک منتظره تا خودش شخصا انتقامش رو از این زن بگیره ..این درحالیه که کانگ یوجونگ همچنان به ان دوهون علاقه منده وتا به اخر سعی میکنه این راز برملا نشه

تو طول داستان ..مین هیوک بارها وبارها باعث ازار کانگ یوچونگ میشه ..چه با قصد وچه بی قصد وغرض ..
اما کم کم با اون هوش سرشار خودش متوجه میشه یه چیزی این وسط غلطه ..چون یو جونگ و ان دوهون یکمی مشکوک میزدن.. .مین هیوک کم کم از اون انتقام ونفرتی که داشت فاصله گرفت وبازهم ذره ذره عاشق کانگ یوجونگ شد ..مخصوصا وقتی فهمید ان دوهیون چه ظلم هایی در حق این زن کرده ..
(وقتی یوجونگ ازاد شد دوهیون حتی بابای نریض یوجونگ رو تو خیابون ول کرد تا بمیره0_0 مرتیکه ی بُز :| )

خلاصه مین هیوکم در کنار یوجونگ جرمای دوهیون رو برملا میکنن و تمام ._.*
چقد طولانی شد!!! >____<

لاکی رومنس هم بر خلاف اسمش کاملا ته خندس :|
بازیگراش فوق العاده عالین .-.
ینی با قیافه ی پوکر دارن طنز بازی میکنن :|
_دختره به طلسم اعتقاد داره و بخاطر خواهرش که تو بیمارستانه مجبور میشه یه شبو با یه مرد متولد سال ببر بگذرونه :|
تهش اینا عاشق هم میشن :|
داستانشو زیاد دوس نداشتم ولی تنها دلیلم برا ادامه ی سریال بازیگر پسرش بود :|
خیلی زشته خیلی >____< ایکبیریه به شدت!!!
چشاش خطه دهنش دایره :|
ولی بازیش فوق العاده عالیه :|
موقه ی دیدن سریال فقط داشتم میخندیدم .-.
تا حدی که مامانم فک میکرد من دیوونه شدم از دست رفتم :|
یه شخصیت دیگم داش عین شاهرخ خان 0_0 هر وخ میدیدمش تا سه ساعت میخندیدم :| گاهی هم نفس کم میاوردم._.*
اگه یه موقعی سریال طنز خواستین حتما این سریالو ببینین چون واقعا عالیه(((:

+چه عجب!
یه نفر از او زیبا بود تعریف کرد.!
منکه خودمو کشتم تا بفهمونم این سریال عالیه :|
خب خب خب ._.
امروز بیست و هشتم تیر ؛ فقط 2 روز به پخش سریال دبلیو مونده !
من و فاطی میخوایم ببینیمش ، پیشنهاد میدم شمام حتما دان کنین .
کارگردان سریال W ، کارگردان She was pretty ئه و نویسنده ش نویسنده ی Coffee House .
بازیگراش هم که بهترینا هستن لی جونگ سوک و هان هیو جو .
قراره جایگزین Lucky Romance بشه .. از شبکه ی MBC .
___
و راجع به سریالای دیگه ..
من دانشمند شبگرد رو تا 7 دیدم ، باید اعتراف کنم یکی از بهترین سریالاس ! برخلاف چیزی که فکر میکردم با گذر از هر قسمت شباهتاش به نگهبان شب کمتر میشه .. فضای داستان یکیه ولی ماجراها خیلی فرق داره . خب میخوام دقیق تر مقایسشون کنم :

" داستان عشقی "
از نظر عاشقانه های داستان دانشمند شبگرد خیلی به نگهبان شب سر تره . عاشقانه ی نگهبان شب به نظرم با اینکه کم نبود ولی جذاب نبود و اگه ازم بپرسن یه ایراد از نگهبان بگیر تنها ایرادی که میتونم بگیرم عاشقانه ی سطحی ای بود که داشت . ما توی دانشمند با مثلث های عشقی جذابی روبرو میشیم . عاشقانه ی دانشمند با اینکه سریال یه درام تاریخیه ولی خیلی خیلی قوی و تمیز در اومده و شما فکر میکنی داری یه سریال عشقی مدرن میبینی . توی لین مورد دانشمند شبگرد رو ترجیح میدم.

" جذابیت های داستانی "
نظر در این یکی مورد سخته . سبک دو سریال نزدیکه ولی تفاوتهای زیادی هم هست . نگهبان شب یه داستان فوق العاده جذاب داشت در حالیکه دانشمند هم درست یه داستان جذاب داره . نگهبان یه سریال تخیلی بود ولی دانشمند یه سریال خون اشامیه . خب مسلما توی نگهبان از جادو ، ارواح و خیلی مواردی که داستان رو کاملا غیر واقعی کنن بیشتر استفاده میشد داستان دانشمند شبگرد نسبت به نگهبان واقعی تره چون تنها چیزی که داستانو غیر واقعی میکنه خون اشامی بودنشه. از این نظر طرفدارایی که واقعی پسند هستن احتمالا دانشمندو ترجیح بدن ولی من خودم چون با تخیلی خیلی بیشتر حال میکنم نگهبان رو انتخاب میکنم هرچند داستان دانشمند هم خیلی خیلی جذابه .

" جلوه های ویژه و صحنه های غیر واقعی "
در این مورد نگهبان شب خیلی قوی تر (با توجه به تخیلی تر بودنش) عمل کرده . ولی این به این معنی نیست که دانشمند ضعیف بوده باشه . دانشمند صحنه های خون اشامی داره و به خوبی تونسته صحنه هارو طبیعی و هیجانی نشون بده که به اندازه ی نگهبان موفق بوده ولی مثلا بگیم دانشمند 10 تا سکانس غیر واقعی داشته نگهبان 30 تا داشته که این برمیگرده به فیلمنامه . در این مورد مساوی هستن جفتشون چون با توجه به ظرفیت داستانی خوب عمل کردن .

" موسیقی و اهنگهای سریال "
من توی این مورد دانشمند شبگرد رو انتخاب میکنم . موسیقی متن عالیه ! به ویژه اینکه یکی از قشنگ ترین track هایی که تا حالا گدش کردم از اخر قسمت 7 سریال پخش شد. موسیقی متن نگهبان خیلی عالی بود و تا قبل ازینکه دانشمندو ببینم اونو بیشتر از همه دوس داشتم ولی الان میگم دانشمند بهتره ، چون در تمام مواقع آهنگی ارائه میده که 100% با احساسی که توی اون لحظه داری جوره . اهنگای نگهبان عالی ولی فقط برای لحظات هیجانی بودن و مثلا در مواقع دراماتیک یا غمگین اهنگ خیلی محشری شاهد نبودیم.

" در کل "
دو نوع مقایسه ی کلی داریم یکی از روی سلیقه و نظر شخصی یکی هم از روی بررسی کیفیت . من اگه بخوام این دو سریالو دقیق و منصفانه مقایسه کنم فکر میکنم دانشمند شبگرد بهتر باشه . ولی اگه از روی احساسات خودم بگم از اونجایی که من تخیلی رو بیشتر از خون اشامی دوست دارم میگم نگهبان بیشتر منو "جذب" کرد . نمیگم بهتر بود ، میگم برای من جذابیتش بیشتر از دانشمند بود . این ممکنه برای شما فرق داشته باشه اگه مثلا ژانر خون اشامی یا عاشقانه بیشتر دوست داشته باشید . ولی هردو سریال جزوه بهترین سریالایی هستن که دیدم و برخلاف ژانر تاریخیشون خیلی جذابن . هروو رو باید حتما ببینین ! نمیدونم دیگه چه جور بگم که بخواید ببینیتشون . خیلی طولانی شد پست شرمنده :|
بازم میگم این دوتا سریال واقعا عالی هستن !!!
من یه مدت فیلم دیدَنمو تعطیل کرده بودم .. و الان باز شُروع کردم ..

وارثان رُو تموم کردم ..همسایه بغلی اکسو هم تا پس فردا تموم میکُنم ..

و میرم سُروغ اوه ونوس من .. و شکارچی شهر ..