انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقل قول: چه عجب! 
یه نفر از او زیبا بود تعریف کرد.!
منکه خودمو کشتم تا بفهمونم این سریال عالیه :|
منم زیاد تعریف ازش نشنیدم .. 
عجیبه واقعا سارا خوشش اومده ._. 

آخه واقعا خیلی موضوعش کلیشه ایه :|| از خلاصه ش میشه فهمید .. 
های(^_^)_\
آی اَم اینجا^_^
خب من ونوسو با شادی شروع کردم و انشالله با آنیتا تموم می کنم D: :|
یک خبر ناب و اینکه نسل خورشید داشت در قسمت چهارده کشته به جا می گذاشت تا اینکه تو قسمت ۱۵یو شی جین برگشت D:
دوست من تا چهار قسمت اول فحشم می داد بخاطر نسل که این چرت و پرت چیه:|
بعد کلا خیلی خوشش اومد._.
خب از این حرفا بگذریم._.
من و شادی طبق آخرین خبری که به دستمون رسید و عکسشو براتون در آخر این ارسال میذارم و امیدوارم شب بتونین بخوابین._.*
و در آخر باید بگم تیزرهای سریال دبلیو دوستان منو کی درامر داره می کنه و باید بگم با توجه به این موضوع خود سریال باید فوق العاده باشه._.
فعلا..(:

خبر:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/IMG-20160719-013024.jpg
محاسبه با ارزش هر دلار ۳۵۰۰تومن توسط من:| برای هر یک قسمت:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/IMG-20160719-013005.jpg
(18-07-2016، 23:56)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
های(^_^)_\
آی اَم اینجا^_^
یک خبر ناب و اینکه نسل خورشید داشت در قسمت چهارده کشته به جا می گذاشت تا اینکه تو قسمت ۱۵یو شی جین برگشت D:
خب از این حرفا بگذریم._.
من و شادی طبق آخرین خبری که به دستمون رسید و عکسشو براتون در آخر این ارسال میذارم و امیدوارم شب بتونین بخوابین._.*
و در آخر باید بگم تیزرهای سریال دبلیو دوستان منو کی درامر داره می کنه و باید بگم با توجه به این موضوع خود سریال باید فوق العاده باشه._.
فعلا..(:

خبر:

ایشالا :|

راستی  نقش مینهو مشخص شده >؟
(19-07-2016، 9:14)|| Mιѕѕ α.η.т || نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2016، 23:56)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
های(^_^)_\
آی اَم اینجا^_^
خب از این حرفا بگذریم._.
فعلا..(:

خبر:

ایشالا :|

راستی  نقش مینهو مشخص شده >؟
D:

آره  خلاصه ش که اومده
انگار راجع به یه افسانه قدیمی
مردی که مثل پری دریاییه
البته اون طور که خبرها گفتن
فردا سریال دبلیو میاد ●_●
فقط یه سوال چون من تا حالا سریال موقع پخش دان نکردم برای همین نمیدونم که چه قدر طول میکشه تا زیرنویسش بیاد ؟
اصلا سریال به وقت ما چه ساعتی پخش میشه ؟ من فقط میدونم چهارشنبه ها و پنجشنبه هاست :|
راستی کنفرانس مطبوعاتی سریال هم بوده .. هان هیو جو و جونگ سوک هم که حسابی از هم تعریف کردن ! D:
جونگ سوک هم به سوال خبرنگارا که در رابطه با رقابتش با ووبین بود ازش پرسید و جونگ سوک هم گفت نه ما دوستای صمیمی هستیم و هیچ رقابتی باهم نداریم !
برای کسایی که نمیدونن بگم منظور از رقابت ، رقابته بین سریالهاشونه که پخششون همزمان شده . ( سریال عشق بی پروای ووبین از kbs2 و دبل یو جونگ سوک از mbc )
من به شخصه فکر می کنم سریال دبلیو موفق تر باشه ولی سریال ووبین رو هم ندیدم
معمولا زیرنویس بعد از پخش آماده میشه و تا دوازده ساعت بعد(حداکثر)میره روی نت
به نظر سریال عالی ای میاد
و بازیگران خوبی هم داره
دیگه لازم به تعریف بازیگران نیس و باید کار موفقی باشه
و در آخر یه خبر خوب دیگه:
چند وقت پیش که یه سری معاهدات فرهنگی بین ایران و کره امضا شد رو یادتون میاد؟
در زمینه ی موسیقی سنتی ایران و کره در اوایل تابستون امسال در برج میلاد کنسرتی برگزار شد
و جدیدا هم که خبری اومده که سرمایه گذار شهرزاد داره روی پروژه مشترک ایران و کره سرمایه گذاری می کنه
امسال سال خوبی برای روابط فرهنگی ایران و کره باید باشه!
(18-07-2016، 23:15)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: چه عجب! 
یه نفر از او زیبا بود تعریف کرد.!
منکه خودمو کشتم تا بفهمونم این سریال عالیه :|
منم زیاد تعریف ازش نشنیدم .. 
عجیبه واقعا سارا خوشش اومده ._. 

آخه واقعا خیلی موضوعش کلیشه ایه :|| از خلاصه ش میشه فهمید .. 

بنظر من ک داستان کلیشه ای نبود :|
ینی من داستان مشابهشو ندیده بودم :|

ولی باز هم بنظر من به غیر از داستانش بازیه بازیگرا خیلی قویه!
بازیگرای طنزش واقعا عالی کار میکنن .-.
امشب ساعت 22:00 به وقت کره سریال W پخش میشه .
یه مطلب جالبی که خوندم راجع به نقش جونگ سوک توی این سریال بود ؛ این نقش خیلی پیچیده ست ..
جونگ سوک نقش پسر 18 ساله ای به اسم کانگ چول رو داره که نه تنها دارنده ی مدال المپیکه بلکه یه قاتل هم هست ! :|
و درگیری های زیادی با پلیس داره .. هان هیو جو هم نقش دکتری (فکر کنم جراح) که توی یه دنیای وبتونی گیر میفتهوو ذره ذره عاشق کانگ چول میشه .
چه خلاصه ی بدی :| داستان اسپویل شد همش ._. D:

و چند تا خبر جدید :
مون کایونگ ، کیم جونگ هیون و آن وو یون به سریال jealousy incarnate پیوستند که از 17 اگوست پخش میشه .

سریالهای گونگ شیم خوشگله و آینه ی جادوگر پخششون تموم شد . (کسی ندید اینارو ؟)
سریالهای سیندرلا و 4شوالیه ، اشباح بیاید مبارزه کنیم و عشق بی پروا هم پخششون شروع شده خودتون ددیگه میدونید :| کسی اینارو نمیبینه ؟

لی جون ، چویی جی وو و جو جین مو بزودی در سریال The woman with the carrier از شبکه MBC .

هان هه جین (سوسانو ی خودمون) قراره به عنوان بازیگر مهمان توی Doctors بازی کنه ^_^

خالق سریالهای زیبای خون و دکتر خوب قراره با سریال Chief Kim از شبکه kbs نوامبر امسال برگرده !

همه خبرارو گفتم فکر کنم :|
مزخرف بود از بازی پارک شین هی توی وارثان بیشتر خوشم اومد
نظرتون درباره ی عشق بی پروا چیه ؟

اونجوری کِ شنیدم خیلی قشنگه و در حال پخشه ..

بازیگرای مطرحش یِکی ووبینه ( چوی یونگدو تویه وارثان ) و سوزیه ..

من میخوام پینوکیو هم ببینم .. بخاطر اینکه پارک شین هه توش بازی کرده ..

سریال پینوکیو قشنگه ؟