انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
عشق بی پروا اصن موضوعش چیه ؟ قشنگه ؟
من که از سوزی خوشم نمیاد ، ووبین هم راستش اصن نمیشناسمش درست حسابی ._.
ازش هنوز سریالی ندیدم . برای همین دلیلی برام نیست که عشق بی پروا رو ببینم .
ولی دبل یو هرو بازیگراش رو دوس دارم و هم موضوعش عالیه .
(21-07-2016، 19:50)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چن تا چن تا سریال میبینید عشقا ؟ D: 
خوبه موضوع هاشو قاطی نمیکنید .. 
مگه چن تا شدن ؟ o_O
من که یه دبلیو میبینم با دانشمند شبگرد :| زیاد نیست که ..
تو چی شد یهو رفتی توی فاز امریکایی ؟ :|
البته منم دارم الان همزمان دوتا امریکاییم میبینم .. در مجموع دارم 4تا سریال میبینم ولی بازم وقت ازاد دارم ! =))
(21-07-2016، 19:50)Tɪɢʜᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عشق بی پروا رو هیشکی نمیبینه ؟

اونم قسمت دیشبی عالییی بود .

دبلیورم دیدم خ خوب بود ^^

من قسمت اولشو دیروز دیدم ..

خوب بود ..

(21-07-2016، 10:32)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب اول تاریخ پخش سریالای امسال رو براتون میذارم(همه بجز یکی در حال پخشن) و بعد یه خبر به کریس لاورا میدم:
عشق بی پروا (بابازی سوزی و کیم ووبین )❤️ 20تیر

عاشقان ماه (با بازی IU و بکهیون از اکسو )?8شهریور

پزشکان (با بازی پارک شین هه و کیم راعه وون )❤️31خرداد

دبلیو W(بابازی لی جونگ سوک ) ?30تیر

مبارزه با ارواح (بابازی تکیون از 2pm و کیم سوهیون 17ساله )❤️21تیر

خب حالا خبر برای کریس لاورا:
بعد از جدایی کریس از اکسو
به بازیگری پرداخت
و توی توییترش کامنت گذاشتن که کریس خیلی خوب نقش یه عاشقو بازی می کنه و از این حرفا و باید به بازیگری ادامه بده و..
در آخر هم نتیجه گرفتن به اکسو برنمی گرده
خب یه خلاصه از فیلمش:
دوتا دخترن که عاشق کریسن و کریس عاشق یکی شون میشه و اون یکی باعث مشکلاتی میشه برای اینا
اسم فیلم هرگز نرو هستش و یک فیلم چینیه
زیرنویس فارسی ش هم هس و خیلی فروش داشته نه تنها در چین بلکه در آمریکاهم
+
حالا اخبار فاطیمیسم:| (مکتب شدم رفتD: )
من دارم قسمت اول دانشمند شبگردو می بینم(دیشب دان کردم ولی کلا اونی که دیدمم نفهمیدم)و سعی می کنم گیدنز بخونم(که این دومی به اینجا بی ربطه)
در حال حاضر هم دبلیو میخوام._.*

اسم سریال کریس چیه ؟

نشنیده بودم دربارش
نقل قول: D:
تو چی داری می بینی تینا؟(:
فکر کنم تا آخر تابستون کور شم._.*
من دارم آمریکایی میبینم !  دیگه فک نکنم کره ای ببینم ..  

ولی قبلا همون دکتر ها رو میدیدم که از قسمت 7 ب بعد دیگه ندیدم . 

نقل قول: مگه چن تا شدن ؟ o_O
من که یه دبلیو میبینم با دانشمند شبگرد :| زیاد نیست که ..
تو چی شد یهو رفتی توی فاز امریکایی ؟ :|
البته منم دارم الان همزمان دوتا امریکاییم میبینم .. در مجموع دارم 4تا سریال میبینم ولی بازم وقت ازاد دارم ! =))
خب مسلما سریال آمریکایی از کره خیلی بهتره .. Smile
(22-07-2016، 9:04)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب مسلما سریال آمریکایی از کره خیلی بهتره .. Smile

قبول ندارم .
نمیشه گفت کاملا کدوم بهترن . سریال امریکایی خوب داریم و بد ، کره ای هم خوب داریم و بد .
فک کنم داری ومپایر دایرز رو میبینی . حالا قشنگه ؟ ._.
من خیلی وقته میشناسمش ولی سمتش نرفتم . راستش خون آشامی کره ای رو ترجیح میدم ! =)) خیلی بهتر و قشنگتره ..

(22-07-2016، 8:52)|| Mιѕѕ α.η.т || نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اسم سریال کریس چیه ؟

نشنیده بودم دربارش

سریال نیست ، فیلمه .
فیلم Never Gone
اهوم ،  ومپایر فصل 4 ام (:
نه راستش ..  من خون آشامی آمریکایی رو ترجیه میدم ! 
من دو تا سریال خون آشامی کره ای دیدم ..  
یکی خون یکی مربای پرتغال ..  تو خون اعتقاد داشتن افراد اگه مبتلا به فلان ویروس بشن خون آشام میشن ! توی مربای پرتغال هم اصن اشاره نکرد که دختره چجوری خون آشام شده ..  تازه فقط خون حیوانات رو میخوردن
در صورتی که درست نیست ..  خون آشام ها از خون انسان تغذیه میکنن ! 
ولی تو ومپایر دیاریز یه عده میخاستن فرزندانشوون رو از دست گرگینه ها نجات بدن ..  مجبور شدن فرزندانشوون رو خون آشام کنند ..  ولی چجوری ؟ 
از خورشید طلب زندگی جاودانه کردن .. 
و یه سری کار های دیگه ..  ولی عواقبش چی بود ؟ اینکه خورشیدی که دوستشون بود و همه از نورش و گرماش لذت میبردن میشه دشمنشون  ((:
واسه همین خون آشام ها وقتی میرن زیر آفتاب نابود میشن ! 
اینا خیلی جای بحث داره ..  من اصن اینطور مسائل رو تو سریال های کره ای ندیدم . 
(22-07-2016، 13:00)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهوم ،  ومپایر فصل 4 ام (:
نه راستش ..  من خون آشامی آمریکایی رو ترجیه میدم ! 
من دو تا سریال خون آشامی کره ای دیدم ..  
یکی خون یکی مربای پرتغال ..  تو خون اعتقاد داشتن افراد اگه مبتلا به فلان ویروس بشن خون آشام میشن ! توی مربای پرتغال هم اصن اشاره نکرد که دختره چجوری خون آشام شده ..  تازه فقط خون حیوانات رو میخوردن
در صورتی که درست نیست ..  خون آشام ها از خون انسان تغذیه میکنن ! 
ولی تو ومپایر دیاریز یه عده میخاستن فرزندانشوون رو از دست گرگینه ها نجات بدن ..  مجبور شدن فرزندانشوون رو خون آشام کنند ..  ولی چجوری ؟ 
از خورشید طلب زندگی جاودانه کردن .. 
و یه سری کار های دیگه ..  ولی عواقبش چی بود ؟ اینکه خورشیدی که دوستشون بود و همه از نورش و گرماش لذت میبردن میشه دشمنشون  ((:
واسه همین خون آشام ها وقتی میرن زیر آفتاب نابود میشن ! 
اینا خیلی جای بحث داره ..  من اصن اینطور مسائل رو تو سریال های کره ای ندیدم . 
خب مسئله ی خون آشام ها چیز خیلی پیچیده و وسیعیه و همه جا یک جور بهش نگاه نمیکنن .
اتفاقا خودمم تازه این موضوع رو فهمیدم چون توی هر فیلمی خون اشام ها یک ویژگی های خاصی رو دارن که توی فیلمای دیگه ندارن .
من خون اشامی امریکایی ندیدم برای همین قضاوتش نمیکنم . خون اشامی کره ای هم من نه مربای پرتغال رو دیدم نه خون ، ولی دانشمند شبگرد رو دیدم و حسابی ازش راضیم .
مطمئینم خیلی قشنگتر از اون دوتا در اومده . بهت توصیه میکنم "حتما" دانشمند رو ببینی تینا .. سبکش شبیه امریکایی ها هم هست تا حدودی ، شبیه نگهبانم هست یه مقدار . سلیقت رو دیگه میشناسم میدونم خوشت میاد ..
و یه چی دیگه ! درسته امریکایی ها خب شناخته تر شده و باکیفیت تر از کره ای ها هستن ( و من قبول دارم اینو چون خودمم 4 ساله که دارم سریالای امریکایی میبینم. ) ولی با این حال کره رو هم فراموش نکن ! چرا باید حتما یکی رو انتخاب کنی ؟ مثل من باش هردو رو دنبال کن چون هرکدوم خوبیهای خودشونو دارن .
سریال پینوکیو خیلی قشنگ بود.وارثانم ک عالی.هرچی لی مین هو باشه عالییییهههه Heart
من قسمت دوم عشق بی پروا هم دیدم ..
فیلم خوبیه ..
اونچیزی کِ فهمیدم تو این قسمت ها :
ووبین ( چوی یونگدو تویه وارثان ) نقش یه بازیگر معروف رو بازی میکنه که تویه کره معروفه و کلی فن داره .. و دُچار یه میریضیه که یه سال بیشتر زندگی نمیکنه ..
و هیچ کس خبر نداره .. برا همین میخواد اونجوری که دلش میخواد زندگی کنه .. برای مثال تو مستند ها بازی نمیکنه .. و نمیخواد مرگ رو بپذیره .. از اون طرف
یه دختر فقیر هست که خیلی سخت کوش و زرنگه .. که تهیه کنندست و چون نیاز به پول داره مجبور میشه رشوه بگیره برای همین اخراج میشه ..
و دنبال کار میگرده .. و از طریقایی میفهمه که ووبین نمیخواد تویه مستند بازی کنه و همه ناراحتن . برا همین سعی میکنه راضیش کُنه .. که اون بین هم اتفاقای جالبی میوفته
( البته تو فیلم اسمش ووبین نیست .. من همش اسماشونو یادم میره )
فیلم جالبیه .. قشنگه .. اولش چرت شروع میشه .. ولی قشنگه ..
عرررر._.*
قسمت دوم دبلیو._.*
آهان توضیحات دبلیو رو شادی اینجا نوشته
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=260891
چه قدر کاپلشون خوبه*_*
یعنی چی هفته ای دوبار؟-.-*
ریتینگ قسمت دوم یازده و نیمه
اگه تو ایران پخش می شد الان بالای هفتاد بود._.*
من مطمئنم._.
A beautiful mind ( ذهن زیبـا )  رو یادمه یکی گفت میبینه اینجا .. 

فک کنم ریحانه بود .. 

شبکه Kbs world میده ..  فک کنم ساعت 22:30

همراه با زیر نویس انگیلیسی .