انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2016، 22:25)|| Mιѕѕ α.η.т || نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من عشق بی پروا رو تا قسمت 4 دیدم .. قسمت 5 به بعد هنوز با زیر نویس پیدا نکردم :|

داستانش خوبه .. متفاوته .. حتما ببینید ..

فردا هم به احتمال زیاد دکتر ها رو شروع میکنم

5 : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.sunflowermag.com/attachments/uncontrollably-fond-05-www-sunflowermag-com-rar.410/

6 : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.sunflowermag.com/attachments/uncontrollably-fond-06-www-sunflowermag-com-srt-zip.415/
من قسمت اول Kill me Heal me رو دیدم ، خیلی جالب و خنده دار بود !
چیزی که خیلی باهاش حال کردم اولین OST سریال بود . البته این اهنگو تقریبا نزدیکه یک سال پیش شنیدم ولی گوش دادنش روی خود سریال یه چی دیگس ..
فقط من یه چیو نفهمیدم . این اختلال روانیه دوهیون از کی بوجود اومد که میگفت 20 ساله داره درمان میشه ؟!
الان دوهیون پس باید حداقل 30 سالو داشته باشه ..
و اینکه توی قسمت اول فعلا فقط 2 شخصیتش خودشونو نشون دادن یکی دوهیون و یکی هم سه گی . بقیه شون کی پیداشون میشه ؟
اخه 7 تا شخصیت !! تا یه ماه دیگه هم فک نکنم بتونم حفظشون کنم :|
(25-07-2016، 22:09)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چیزی که خیلی باهاش حال کردم اولین OST سریال بود . البته این اهنگو تقریبا نزدیکه یک سال پیش شنیدم ولی گوش دادنش روی خود سریال یه چی دیگس ..
فقط من یه چیو نفهمیدم . این اختلال روانیه دوهیون از کی بوجود اومد که میگفت 20 ساله داره درمان میشه ؟!
و اینکه توی قسمت اول فعلا فقط 2 شخصیتش خودشونو نشون دادن یکی دوهیون و یکی هم سه گی . بقیه شون کی پیداشون میشه ؟

کلا ost های سریال کیلمی خیلی خوبن .-.!
من هنوزم گاهی بهشون گوش میدم!
اختلال روانیش از بچگی بوجود اومده! داستان زندگیشو به مرور زمان میفهمی!
فک کنم اخرین شخصیتش قسمتای اخر میاد تو!
اینطور ک یادمه تا چن قسمت اول شخصیتای اصلیتر میان تو و دو شخصیت فرعی دیگه چن قسمت اخر...
شادی ب رنگ چشماش موقع تغییر شخصیت دقت کن!
خیلی خوشرنگ میشه هر دفه(:

+
بنظرم برا سریال بعدی هیلرو ببینین!
اونم سریال عالیه ! سبکشم با کیلمی فرق داره! پس تکراریو خسته کننده نمیشه برات(:
یا شی واز پریتی!
اونم عالیه! هم بازیگرا! هم موضوع! هم قسمتای طنز((:
(25-07-2016، 22:48)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2016، 22:09)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اینطور ک یادمه تا چن قسمت اول شخصیتای اصلیتر میان تو و دو شخصیت فرعی دیگه چن قسمت اخر...

+
یا شی واز پریتی!
اونم عالیه!  هم بازیگرا! هم موضوع! هم قسمتای طنز((:
اتفاقا قصد خودمم بود که دفعه بعد بریم سراغ هیلر !
هنوز 4 تا سریال دست نخورده دارم .. میخوام یکیشونو برای سال تحصیلی نگه دارم که دق نکنم ._. خون فکر کنم مناسب باشه =|
اره رنگ چشماش عالی میشن ♡.♡ موهاش اگه یکدست همیشه لخت باشه خیلی بهش میاد .. فر ولی اصلا !
(25-07-2016، 22:52)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2016، 22:48)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

+
یا شی واز پریتی!
اونم عالیه!  هم بازیگرا! هم موضوع! هم قسمتای طنز((:
اتفاقا قصد خودمم بود که دفعه بعد بریم سراغ هیلر !
هنوز 4 تا سریال دست نخورده دارم .. میخوام یکیشونو برای سال تحصیلی نگه دارم که دق نکنم ._. خون فکر کنم مناسب باشه =|
اره رنگ چشماش عالی میشن ♡.♡ موهاش اگه یکدست همیشه لخت باشه خیلی بهش میاد .. فر ولی اصلا !

بنظر من موهاشو میده بالا بهتر میشه! من عاشق تیریپ سه گیم (:
خیلی خوبه لامصب...
راستی بنظرم تا تو تابستونه عشق مخفیم ببین ک تو سال روحیت خراب نشهD:
خیلی سریال قشنگیه ولی خب برا در طول سال گند میزنه ب روحیه ادم :|
سعلام Smile

من دُکترها و عشق بی پروا رو تا قسمت 6 دیدم .. 
همونطور کِ شادی گفته بود دکتر ها فیلم قشنگیه و خیلی به صورت جالبی عمل ها رو هم نشون میده ! متفاوته ..
عشق بی پروا هم یه شباهتی به وارثان داره از نظر داستان .. (البته یه شباهت کوچیک )
دُکتر ها 4 قسمت دیگه بیاد کامل میشه .. من این دُوتا رو دیدم میرسم سراغ عشق پاک با بازی دی او (دو کیونگ سو )

اینم مشخصات سریال عشق بی پروا

مشخصات
عنوان : علاقه بی پروا – Uncontrollably Fond –  Indiscreetly Fondly / Lightly, Ardently –  Arbitrarily Fond
ژانر : رمانتیک – ملودرام
کارگردان : Park Hyun Suk
نویسنده : Lee Kyung-hee
تعداد قسمت ها : ۲۰
شبکه : KBS2
تاریخ پخش : چهارشنبه , ۱۶ تیر ۱۳۹۵ (۱۳۹۵/۴/۱۶)
روزهای پخش : چهارشنبه و پنج شنبه ۲۲:۰۰
Kim Woo-bin
Bae Suzy
Lim Ju-hwan
Lim Ju-eun
خلاصه داستان :
داستان این سریال درباره دو نفره که بعد گذروندن کودک وحشتناک ” همدیگر رودر قالب یک سوپر استار و یکی مستند سازمیبینن کیم ووبین در نقش joon yong shin یه سوپر استار و سوزی در نقش یک مستند سازno eul داستان از جایی قشنگ میشه که کیم ووبین از سوزی میخواهد یک مستند خوب و موقر ازش تهیه کنه
کیلمی هیلمی (بکش خلاصم کن) واقعا عالیه !!
بازی جی سانگ هم همینطور .. من سه گی رو خیلی دوس دارم . وقتی برای اواین بار ریجین رو بو سید اشکش هم در اومد پاک نظرمو عوض کرد این بشر احساسیه ♡ ((:
واقعا خیلی جی سانگو دوس دارم خیلی خوبه .
تا به اینجا به سریال 9 میدم .
اول اینکه از سوتی شادی بگم براتونD:
من زیر پست یکی از دوستام که از قضا اسمش ریحانه بود تگش کردم و اون فکر کرد ریحانه ی توی فلشهD:
هیچی دیگه این دوتا باهم نشستن راجع به سریال کره ای حرف زدن
اون بیچاره هم از همه جا بی خبر جواب می دادD:
تازه شادی بهش گفته یه جوری برخورد می کنی انگار تازه کی درامر شدیD:

دوما اینکه من و شادی با هم داریم کیل می می بینم
خیلی هم خوشبختیم.-.
دبلیو هم سه و چهار رو دیدم
شادی فردا می بینه
من قسمت سه کیل می هستم
آهنگ قسمت اول فوق العاده بود
اتفاقا ریحانه ذکر شده ی فوق هم از آهنگ خوشش اومدD:
(30-07-2016، 22:40)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اول اینکه از سوتی شادی بگم براتونD:
من زیر پست یکی از دوستام که از قضا اسمش ریحانه بود تگش کردم و اون فکر کرد ریحانه ی توی فلشهD:
هیچی دیگه این دوتا باهم نشستن راجع به سریال کره ای حرف زدن
اون بیچاره هم از همه جا بی خبر  جواب می دادD:
تازه شادی بهش گفته یه جوری برخورد می کنی انگار تازه کی درامر شدیD:

دوما اینکه من و شادی با هم داریم کیل می می بینم
خیلی هم خوشبختیم.-.
دبلیو هم سه و چهار رو دیدم
شادی فردا می بینه
من قسمت سه کیل می هستم
آهنگ قسمت اول فوق العاده بود
اتفاقا ریحانه ذکر شده ی فوق هم از آهنگ خوشش اومدD:

ریحانه ی تو فلش احیاناً ینی من؟! ._.*

+
گفتی سوتی!
یاده یه سوتی تو کیلمی افتادم .-.
قسمت 12 دیقه ی 34 منشی چوی
صحنه ی برخورد منشی چوی با سگی
(وقتی چوی میگه : تیریپتون بدک نیس؛ از یه زاویه کارت دستشه از یه زاویه دستش خالیه :| )

+
متاسفانه من هنوز هیچکودوم از سریالای درحال پخشو ندیدم |:
قرار گذاشتیم با دوستم باهم دیگه ببینیم ولی هنوز فرصت نکردیم بریم خونه ی هم :|
و من فقط چن قسمت اول عشق بی پروا رو دیدم .-.
عوضش یه سریال 12 قسمتی رو تموم کردم ب نام cheer up
داستانش بد نبود!
مث خیلی از سریالای دبیرستانی، درباره ی فساد اموزش و پرورش بود!
داستان تکراری ای داشت ولی درکل برا بیکاری خوب بود!
بازیگرشم یکی از اعضای " ای پینکه " !
به احتمال زیاد دبلیو رو میبینم . 

خواستم اطلاع بدم .-. امیدوارم خوب باشه .