انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلامی مجدد
قرار بود انجل آیز رو بزارم
ببخشید دیر شد.-.

عنوان : چشمان فرشته – Angel Eyes – 엔젤 아이즈

ژانر : ملودرام – عاشقانه – خانوادگی – پزشکی

فيلمنامه نويس : Yoon Ji Ryun

كارگردان : Park Shin Woo

تعداد قسمت ها : 20

خلاصه:

پارک دانگ جو يه جراحه که اولين عشقش يه دختر نابينا بوده. يون سو وان يه کارمند اورژانسه که وقتي بچه بوده چشماش نابينا بوده اما يکي از چشماش با جراحي بيناييشو به دست مياره پارک دانگ جو و يون سو وان عاشق هم مي شن اما به دلايل خانوادگي از هم جدا مي افتن اما بعد از 12 سال دوباره همديگرُ مي بينن…

بازیگران:
" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 8

از نظر من این سریال قشنگ بود اما مثل پسران برتر از گل یا خیلی سریالای دیگه زیادی کش داده شده بود
نقد منفیش میتونه طول کشیدن بیخودیش باشه ولی درکل سریال خوبیه و ارزش دیدن رو داره
یه قسمتایی از فیلم واقعا گریه دار بودن مث صحنه ی جدا شدن دانگجو و سووان

..._______________________...

یه چیز دیگه...
اگه میشه هرکس اسم سریالای معروفی رو که دیده بزاره تا بعد بتونیم تصمیم بگیریم که درباره ی چه سریالی بحث کنیم ^-^
ممنون
(27-02-2016، 23:21)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سرنوشتُ نصفه شبکه 12 میداد دیدم ._.

ونوس من و مامان عصبانی اصن تا حالا نشنیده بودم -_-

ونوس من و مامان عصبانی هردو جدیدن .. البته مامان عصبانی زیاد نه ولی خب واسه ما که خارج از کره هستیم و دیرتر سریالا رو میبینم جدیده .
ونوس من ژانویه ی امسال از kbs پخش شد .. 2016 .
مامان عصبانی یه مقدار قدیمی تره حدودا مال یه سال پیشه .. مال 2015 .
مامان عصبانی داستان یه مامانیه که دخترشو تو دبیرستان اذیت میکردن برای همین دوباره دانش آموز میشه و میاد دبیرستان تا کمک دخترش باشه . همینشو میدونم D:
ولی خیلی قشنگه تعریفشو زیاد شنیدم ..
راستی !!
میدونید که من فیلم کره ای زیاد دارم ولی اجازه نه ! بابام گفته تابستون میتونی ببینیشون ! فقطم کره ای ها ! یعنی هر فیلم دیگه ای باشه میتونم هروقت بخوام ببینم ولی کره ای رو میگه تابستون .-.
انقدر بی سریال موندم رفتم سریال ایرانی خریدم وقتم پر شه ..
دلنوازان رو خریدم .. که قشنگه ♡
این شهرزاد در به درم هفته ای یه بار میاد .. Grimm هم که منوتو پخش میکنه فقط چهارشنبه ست ..
خلاصه بی سریالی بد دردیه :/
من توزیبایی ، زائقه شخصی و وارثانُ دیدم بجز اینایی که نقد کردیم .
نقل قول:
میدونید که من فیلم کره ای زیاد دارم ولی اجازه نه ! بابام گفته تابستون میتونی ببینیشون ! فقطم کره ای ها ! یعنی هر فیلم دیگه ای باشه میتونم هروقت بخوام ببینم ولی کره ای رو میگه تابستون .-.
خوبه میـذاره ببینی . مامان بابای من بفهمن که سر به تنم نمیمونه D:
باشه از مامان عصبانی شروع میکنـم !

Drama: Angry Mom

Revised romanization: Aenggeurimam

Hangul: 앵그리맘

Director: Ashbun

Writer: Park Kyung-Soo

Network: MBC

Episodes: 16

Release Date: March 18 - May 7, 2015

Runtime: Wednesdays & Thursdays 21:55

Country: South Korea

بیــــــوگرافی بازیگـران !

Name: Kim Hee-Seon

Hangul: 김희선
Birthdate: February 25, 1977
Birthplace: Daegu, South Korea
Height: 168cm

Name: Ji Hyun-Woo / Ji Hyun-Wu

Hangul: 지현우
Birthdate: November 29, 1984
Birthplace: South Korea
Height: 188cm.

Name: Kim You-Jung

Hangul: 김유정
Birthdate: September 22, 1999
Birthplace: South Korea

بــررسـی :
فیلم نامه این سریال بی جهت انتخاب نشده چون خیلی قوی و واقع گرایانه اس !! چیزی که اکثر بیننده های خارج از کره تصور میکنن یه بهشت عالی با مــردمان سخت کوش و بدون مشکلات تورم و رشوه و فساده ..
ولی خوبه که در غالب یه سریال چهره واقعی یه کشور با تموم خوبی ها و عیب هاش نمایش داده میشه ! این نکته مثبتـش  .

کیم هه سون واقعا عالی بازی کرده هم در نقش یه مادر نگران و فداکار هم مخصوصا در نقش یه دختر دبیرستانی !!
واقعا اگه کسی ندونه فکر میکنه سن و سالش کمه :|

جی هیون وو هم بازی جالبی از خودش نشون داده .. یه معلم درستکار البته سوسول که هنوز وارد دنیای واقعی نشده ولی میخواد بار تموم مشکلات دانش آموزانش رو به دوش بکشه و حامی اونا باشه Angel
یکم تصورش سخته که کسی به این سن و سال هنوز دنیای واقعی رو تجربه نکرده باشه و این قدر خوش بین باشه elec

کیم یو جانگ هم  بعضی جاها بازیش طبیعی نیس ولی در کل تونسته حس یه دانش آموز درس خون ولی تنها و آروم که از داشتن مادر تحصیل نکرده ای رنج میبره رو انتقال بده!!

یکم خشونت های رفتاری و صحنه های خشن داره ولی در کل سریال آموزنده ایه : )) !
"جو کانگ جا " که در زمان مدرسه بروبیایی داشته و یه پا بزن بهادری بوده واسه خودش ، الان سالهاست که سرش تولاک خودشه و تبدیل شده به یک همسر و یک مادر زحمتکش و فداکار ، اما امان از بعضی مردم که تو هر سنی باشی و هر جایگاهی، باز ولت نمیکنن و راحتت نمیذارن، اونقدر که بالاخره اون روی آدمو بالا میارن!!! و وقتی هم پای بچه آدم در میون باشه، معلومه دیگه!! کاری نیست که آدم نتونه بکنه !!اینجاست که یک مادر نمونه مثل "جو کانگ جا "بعد از دیدن اذیت و آزارهایی که دخترش در مدرسه میبینه طاقت نمیاره و برای فهمیدن اصل قضیه یه بار دیگه میشه یک دانش آموز پر شرو شور و لوطی که نیومده اونقدر شر به پا میکنه که مامانشو به مدرسه احضار میکنن!!!

به نظرم داستان خیلی غلوآمیز شروع شد اینکه ریشه مشکلی که برای دختر "جو کانگ جا " پیش اومده تا چه حد عمیقه و اینکه به هر دری زد کسی کمکی نکرد تا جایی که خودش مجبور میشه دست به کار بشه و سر از کار دخترش دربیاره ..اما به نظرم داستان خواسته بدترین حالت رو درنظر بگیره و در قالب یک فیلم کل مساله رو از ابعاد مختلف و درجات مختلف پوشش بده، برای همین به مرور این غلوآمیزی جا میافته و قابل درک میشه ..

باز هم اینجا با سريالی طرفیم که سعی داره یک موضوع بسیار جدی و بسیار تلخ رو با چاشنی طنز به بیننده عرضه کنه،اینکه در قالب یک فیلمنامه به موضوع کمتر پرداخته شده ای مثل خشونت در مدارس و ریشه یابی دقیق و کامل اون بپردازن و چنین داستانی بتونه بیننده رو با کمترین ناراحتی تا به آخر نگه داره و آخر کار رو هم در بین این همه سیاهی خوب از آب دربیاره اصلا کار آسونی نیست و کل کار قابل تقدیره گرچه بهتر بود تعداد قسمتها کمتر از این باشه.

شما با درجات مختلف قربانیت در این سريال مواجهین از قلدر و لات مدرسه گرفته تا اون آخرِ آخر که جزء مقاماته ، هر کدام از ظالمها خودشون مظلوم ظالمی بالاترن و در این بین کسایی هم هستن که هنوز انسانیت رو فراموش نکردن و جملاتی مثل " مشکل ما نیست " و "به ما چه" براشون نامفهومه..

بازیها خیلی خوب بود نقش مامان عصبانی رو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Kim Hee Sun بازی میکرد که تو ایمان و داستان غم انگیز عشق هم بازی کرده بود به نظرم گزینه کاملا مناسبی بود. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ji Hyun Woo در نقش معلم مدرسه که اصول اخلاقی و قانون براش همیشه در اولویته در مجموع بازی خیلی خوبی داشت و چهره اش هم به نقش میخورد ، یه چیز جالب اینکه حین دیدن این شخصیت این سوال برام پیش اومد که قاعدتا یک جامعه نمونه باید یک همچین عضوی داشته باشه پس چرا اینقدر دیدن شسته رفتگی و پاستوریزگیش به نظر عجیب و غیر طبیعی میاد؟؟؟؟ چرا اینقدر دور از همه است؟؟؟؟ فکر کنم هدف نویسنده از قرار دادن این شخصیت با یک پدر قاضی ، قرار دادن یک معیار و میزان در دل یک جامعه به فنا رفته است ، یک خط کشی که بفهمیم تا چه حد اندازه ها و ارزشها تغییر کرده تا جایی که یک شخصیت سالم و برخاسته از خانواده سالم اینطور به نظر غریب میاد..

موضوع سريال متفاوت و قابل تحسینه، سعی داره اهمیت کانون خانواده در پرورش کودک رو نشان بده و باز هم تاکید بر ذات پاک انسانیه .....و اینکه خود نویسنده در بین اینهمه تباهی امیدش رو از دست نمیده و در قالب تلاشهای یک معلم و مادر و معدود یارانشون که به ظاهر قدرت اونچنانی ندارن بر اصلاح پافشاری میکنه از نکات جالب فیلمنامه است ...

اینو بگم که شاید سريالی نباشه که حوصله همه بکشه ببینن ru1

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 8 " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 8 " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 8

تعداد اپیزوداش کمه !
البته موضوع چندان پیچیده ای نداره که بخواد وقت زیادی براش صرف کنه .. اما خب با این حال فک نکنم حوصله سر بر باشه  Heart اگه موضوعشو دوس داشته باشین
من که فقط بخاطر کیم هی سان میبینمش .. البته کیم یو جونگ خیلی بازیگر قوی ایه و در این شکی نیست ( برای همین با این سنش انقدر کارنامه ی موفقی داره ) اما خب اصلا کیم هی سان و کیم یو جونگ قابل مقایسه نیستن کیم هی سان یه سر و گردن از همه ی بازیگرای زن کره ای بالاتره و خیلی از بازیگرا از جمله لی مین هو بارها این مسئله رو گفتن .
سلام سلام  
یه سریـال دان کردم البته مینی سریال . 
اسمش : ادامه دارد . 12 قسمت هر قسمت 14 دقیقه !! 
قسمت 1 رو دیدم ،  درباره ی برگشتن به عقب هست !! 
خیلی جالبه ،  یه عکس هایی میذارم ببینید ازش 
اول های قسمت 1
آخر هاش ... 

جالب به نظر میاد =)
فرد خاصی توش بازی میکنه ؟
راسی یه چیزی ! پسران2 واقعا داره میاد ؟

ی سری عکسم هست ازش :

خلاصه :

جواب مثبت جاندی به درخواست ازدواج گوجونپیو و
ومشکلاتی که شرکت شینهوا(شرکت مامان گوجونپیو) برای سرمایه گذاری پدیده گانگنام داره.
جریان اینه که یه دختره خارجی میاد بین این دوتا(گوجومنپیو و جاندی) قرار میگیره.
و میدونم که همه از شخصیت بلانسبت شما گیج جاندی باخبرین
که اصلا نمیدونه کی خوبه و کی بد ولی کایول که مثل اون نیست
خیلی سریع به نیت اون دختره پی میبره 
و میره با هاش جر و بحث میکنه.
جیهو هم که هنوز عاشق
جاندیه(بمیرم...من فقط چون جاندی به جیهو نرسید اینقدر از این سریال بدم میاد)
و تو شب عروسی جاندی و جونپیو
تصمیم میگیره با همون دختره خارجیه که میخواسته
زندگی جاندی و جونپیو رو بهم بریزه ازدواج کنه.
و یه چیز مهم اینه که psy هم توی این سریال بازی میکنه
ولی یه خبر بد دارم که باید دو سال منتظر پخش این سریال باشیم
قراره سال 2015 پخش بشه.
منم شنیدم .. ولی فک نکنمم درست باشه !
اولا ک این شایعه 5 ساله داره زده میشه .. بیشتر تخیل هواداراس .
چون اگه قرار بود ساخته بشه مینهو یا کمپانیش اعلام میکردن .
مینهو 2 ساله که دیگه درگیر تلوزیون نیست و بیشتر داره تو سینما کار میکنه و من شخصا احتمال نمیدم فعلاً برگرده به تلوزیون ..
ولی خب کاش فصل دومش ساخته بشه  Heart
عکسا چی پس ؟

خدا کنه بسازن -_-