انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آره ریحانه همون ریحانه ای که بخاطرش تمام آبرو و هیثیتم رفت ._.
D:
سریال چانیول رو فراموش کردی فاطی . اونم هست !
هم چانی هم سوهو نقش اول دراماهاشونن ^^
+ دیدی تیزر رو ریحانه ؟ وای عالی بود ! صدردصد ادامه ی مانستره البوم lotto ریپکیجه اصن .
اکسو میخوان کلا قلبمونو سکته بدن (:
+ تاعو هم داره سریال چینی بازی میکنه . عکسشو فک کنم برای فاطی فرستادم قیافش وحشتناک شده ریش و سیبیل و ابروهای کلفت و بهم چسبیده ! -.-
(17-08-2016، 0:14)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره ریحانه همون ریحانه ای که بخاطرش تمام آبرو و هیثیتم رفت ._.
D:
سریال چانیول رو فراموش کردی فاطی . اونم هست !
هم چانی هم سوهو نقش اول دراماهاشونن ^^
+ دیدی تیزر رو ریحانه ؟ وای عالی بود ! صدردصد ادامه ی مانستره البوم lotto ریپکیجه اصن .
اکسو میخوان کلا قلبمونو سکته بدن (:
+ تاعو هم داره سریال چینی بازی میکنه . عکسشو فک کنم برای فاطی فرستادم قیافش وحشتناک شده ریش و سیبیل و ابروهای کلفت و بهم چسبیده ! -.-

هرچند از تاعو خوشم نمیاد ولی برا منم بفرست>_____<
ب دوستم بفرست ینی :|
+
اره اره!
تازه بنظر بهتر از مانستره!
ولی نمیدونم چرا یکمی تو سبک امریکاییه :|
من بیگ بنگ طور ندوست :|
سریال شاهزاده زیر شیروانی

ژانر : کمدی ، تاریخی ،عاشقانه

تعداد قسمت ها : ۲۰

سال انتشار : ۲۰۱۲

شبکه پخش : SBS

کیفیت : ۷۲۰p

خلاصه داستان : داستان سریال شاهزاده ی اتاق زیر شیروانی درمورد شاهزاده لی گاک (Micky Yoochun) است که برای دیدن دختری که عاشقش بوده، پارک ها (Han Ji Min)، ولی در دوران جوسیون ( ۳۰۰ سال قبل)از دستش داده است به آینده ( سئول ۲۰۱۲ ) می آید. شاهزاده همراهیانش را نیز از دوران جوسیون به آینده می آورد. سانگ من بو(Lee Min Ho) ، وو یانگ سول (Jung Suk Won) و دو چی سان (Choi Woo Shik) در طول این سفر با جو سه نا (Jung Yoo Mi) آشنا میشوند که دقیقا شبیه دختری است که به دنبالش آمده اند..
+
خب باید بگم دبلیو قسمت هشتم با زیرنویس اومد
و به معنای واقعی کلمه عرررررررررررر._.*
اگه میخواین اسپویل نشه به همین کلمه پر محتوا اکتفا می کنمD:
این قسمت فوق العاده احساسی بود
در حدی که منِ بی احساس باهاش یه قطره اشک ریختم(شادی در جریانه که من آپشن احساس ندارم تو این چیزاD: )
+
تینا و آنی کجان؟._.
چرا‌ کم پیدان؟
سلام ..

دکترها قسمت 17 رو هفته ی پیش نشون داد . عالی بود .. اما قسمت 18 رو بخاطر المپپیک (فک کنم ) نشون نداد ..

برای همین هفته ی آینده 3 قسمت نشون میده و تموم میشه .. بهتون پیشنهاد میکنم حتما دکتر ها رو ببینید . من ک عاشقشم ..

فاطیما راس میگه ..

باید آماده باشیم ..

سهون . سوهو . لی هم با کریستال یه سریال ( یا فیلم ) میخواد بازی کنه ..

منتظر چان و کریس و لوهان هم باید باشیم .. واو لی مین هو رو یادم رفت ک پری دریایی شده :|

من هنوز فیلم کریس رو ندیدم .. آنتی فن هم ک چان بازی کرده بود دانلود کردم ولی چون از پرده سینما فیلم برداری شده بود

و زیرنویس نداشت نصفشو دیدم .. چون چیزی نمیفهمیدم ازش .. ولی با این وجود حسابی باحال بود ..

آهان راستی منتظر بکهیون هم باید باشیم .. کامل نمیدونم ولی مثل اینکه جایگزین سریال دکتر ها میشه سریال بکهیون ..

ولی من فکر نکنم بعد تابستون بتونم دیگه فیلم و سریالی ببینم .. چون دانشگاه و کار کلا وقتمو میگیره .. -_-
من فردا قسمت آخر ونوس رو میبینم ..

موندم چی بببینم ..

چه فسریالی رو پیشنهاد میدید ؟

( فقط گریه دار نباشه .. باور کنین چشام در اومده این چند وقته .. )
(19-08-2016، 18:18)|| Mιѕѕ α.η.т || نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من فردا قسمت آخر ونوس رو میبینم ..

موندم چی بببینم ..

چه فسریالی رو پیشنهاد میدید ؟

( فقط گریه دار نباشه .. باور کنین چشام در اومده این چند وقته .. )

از ونوس خوشت اومد ؟
بستگی داره دنبال چه سبکی هستی حالا . سبک های "تاریخی-تخیلی و تاریخی" سبکهایی هستن که خیلیا دوسشون ندارن ولی من عاشقشونم.
بنظرم برای عوض شدن حال بهتره ادم هرازگاهی از این دست سریالا ببینه ، عالین.
قبلا پیشنهادشو دادم ولی بازم میگم :

توی سبک تاریخی تخیلی
نگهبان شب (با بازی جونگ ایل وو)
دانشمند شبگرد (با بازی لی جونکی)
اینارو به شدت توصیه میکنم !
اینا هم هستن که من ندیدم ولی تعریفشونو زیاد شنیدم :
کتاب خانواده گو (با بازی سوزی)
6 اژدهای پرنده (بازیگراشو نمیشناسم ولی سریالش خیلی محبوبه نمره ش توی Imdb نه ممیز یک هست!)
توی سبک تاریخی
ملکه کی (با بازی جی چانگ ووک)
شکارچیان برده (ریتینگش بالاست.)

اینا پیشنهادهای منن ! بنظرم بد نیست از این دست سریالا هم ببینی .
به علاوه اینکه پیش فرضت از تاریخی ها چیزایی که از تلوزیون ایران دیدی نباشه به هیچ وجه چون اصلا شبیه نیستن .
+ منم هیلر رو شروع کردم .
سلام
من سه قسمت هیلر رو دیدم
قسمت اول عشق بی پروا هم دیدم(با اینکه از ووبین خوشم نمیاد ولی بد نبود)
قسمت هشت و نه دبلیو هم که دیدم
باور کنین آخرش با این شیوه سریال دیدن من این طوری میشهD: :
هیلر میره دبلیو و قاتل رو پیدا می کنه آخرش هم با نوئول(نقش سوزی در عشق بی پروا) ازدواج می کنه??❤️
D:
به قول شادی:شما هم از تابستون کی درامری تون بگین.-.
مرسی شادی ..

من سبک قدیمی روو دوست ندارم .. واقعا نمیدونم چرا ..

مدرسه موریم رو شروع کردم ..

فاطیما  عشق بی پروا رو دوست داشتی ؟ به قسمت 11 یا 12 برسی خیلی حساس میشه .. من خودم عاشق این دو قسمتش بودم با اینکه خیلی تلخ بود ..

عشق بی پروا تنها فیلمیه تا الان دیدم ک آخرش اصلا قابل پیش بینی نیست .. واقعا نمیدونم چی میشه ..

من فیلم کیریس رو دان کردم .. ولی وقتی باز کردم دیدم باز نمیشه .. خیلی چیز داغونی بود کلا :|

دبلیو چند قسمته ؟ منتظرم وقتی تموم شد بببینمش ..
(20-08-2016، 22:02)|| Mιѕѕ α.η.т || نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرسی شادی ..

فاطیما  عشق بی پروا رو دوست داشتی ؟ به قسمت 11 یا 12 برسی خیلی حساس میشه .. من خودم عاشق این دو قسمتش بودم با اینکه خیلی تلخ بود ..

عشق بی پروا تنها فیلمیه تا الان دیدم ک آخرش اصلا قابل پیش بینی نیست .. واقعا نمیدونم چی میشه ..

من فیلم کیریس رو دان کردم .. ولی وقتی باز کردم دیدم باز نمیشه .. خیلی چیز داغونی بود کلا :|

دبلیو 16 قسمته ، تا 9 اومده فعلا .
مدرسه موریم هم خیلی محبوبه .. دیدیش نقدش کن ببینیم چه جوریه .
راستی پزشک غریبه رو دیدی ؟ اگه دیدی که هیچ اگه نه توصیه میکنم بعد از موریم اونو ببین فوق العاده ست ..
(20-08-2016، 22:02)|| Mιѕѕ α.η.т || نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرسی شادی ..

عشق بی پروا بد نبود آنی
از اون سریالاییه که دوست داری بدونی بعدش چی میشه ولی جاذبه نداره
یعنی تو اولویت اول نیس
شاید هم قسمت اولش اون حس رو نداد که برم ادامه بدمش
در کل متوسط بود
سریال تو سبک عشق بی پروا کره زیاد داره مثلا:میراث،باران عشق و..
اما دبلیو از همون اول بهت یه جاذبه میده
که وای چی شد؟!
+
سریالهای درحال پخش امسال اینکه هفته ای دوبارن میره رو اعصاب آدم
من همون اول که دکترها پخش شد(فقط و فقط بخاطر شین هه) گفتم دانش می کنم اما تصمیم گرفتم به قسمتای آخر رسید این کار رو کنم تا زیاد منتظر نمونم
مثلا قسمت ده به بعد دان کنم ولی خب نشد و باید بگم درگیر سریال دیگه ای بودم و اینکه فکر کنم تصمیم خوبیه چون ما بیشتر از چهار قسمت نمی بینم در روز(البته بجز شکارچی شهر که من ده قسمت باهم دیدم:|)
برای همین میگم آنی دبلیو رو دان کن تا قسمت آخرش رو تو تابستون ببینی
مثلا من پارسال روزایی که کلاس داشتم هیچی نمی دیدم و چهار روز هفته هیچی نمی دیدم واقعا
بعد اون یه روزرو که تعطیل بودم فقط می دیدم
و دو رور دیگه مشغول کارای دانشگاه
دانشگاه سختی ای که داره و تفاوتش با مدرسه اینه حداقل چهارساعت روزت تو راهی(با اینکه دانشگاه من تو تهرانه)
برای همین من تصمیم دارم تو تابستون سریالامو تموم کنم چون مطمئنم تموم کردم یه سریال تو تابستون ممکنه یک هفته طول بکشه ولی سال تحصیلی یک ماه
(شرمنده اینا رو گفتم با اینکه جاش نیس اینجا)
+
یه پیشنهاد هم برات دارم آنی
ریممبر خیلی قشنگه(محور عشقی ش کمرنگه) ولی فوق العاده س
یا با ما هیلر ببین(:
پ.ن:ببخشید که خیلی حرف زدم._.*