انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(22-02-2016، 20:24)ѕтєяη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو نه و شما !!Wink
_

شما به عقل خودتون رجوع میکنید و هر کس که مد نظر شما باشه و در ذهن شما این ویژگی براش وجود داشته باشه شما به صورت ناخوداگاه به آن شخص فکر خواهید کرد

به حرف های بنده ربطی نداره !!!

ببخشدا ولی من تاحالا شکلک فرستادنای علی رو ندیده بودم 
با این جزییاتی که شما گفتی تنها کسی که باقی میموند ایشون بود 
(22-02-2016، 20:21)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لعنت الله علی قوم ظالمین |: 

سلام رنگ پریده !  18
:| !
(22-02-2016، 20:27)ѕтєяη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-02-2016، 20:21)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سلام رنگ پریده !  18
سلام رنگ عن گاو :V 
(22-02-2016، 20:27)13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-02-2016، 20:24)ѕтєяη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو نه و شما !!Wink
_

شما به عقل خودتون رجوع میکنید و هر کس که مد نظر شما باشه و در ذهن شما این ویژگی براش وجود داشته باشه شما به صورت ناخوداگاه به آن شخص فکر خواهید کرد

میبخشدا ولی من تاحالا شکلک فرستادنای علی رو ندیده بودم 
چه ربطی داره ، چرا حرف بی ربط میزنید !؟

_

من ترجیح میدم با شما بحث نکنم .. ! واقعا قانع نمیشید در هیچ مسئله ای .
سلام بر شما :| •_•
(22-02-2016، 20:30)ѕтєяη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-02-2016، 20:27)13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
تو نه و شما !!Wink
_

میبخشدا ولی من تاحالا شکلک فرستادنای علی رو ندیده بودم 
چه ربطی داره ، چرا حرف بی ربط میزنید !؟

_

من ترجیح میدم با شما بحث نکنم .. ! واقعا قانع نمیشید در هیچ مسئله ای .

مگ شما نمیگی کسی که این ویژگی رو داشته باشه فکر من به سمت اون میره 
خب من اون ویژگی رو ندیده بودم 
وقتی میگین دو تا نویسنده که علی هستن ،بعد یکی شون آنلاینه و خودش این جمله رو نوشته 
تنها یه علی میمونه 
(22-02-2016، 20:29)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-02-2016، 20:27)ѕтєяη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

سلام رنگ پریده !  18
سلام رنگ عن گاو :V
گاوای مازنداران سرمه ای آره ؟
چه گاوای با کلاسی دارید رنگ پریده !   Confuseds32:

(22-02-2016، 20:28)MуѕтerισυS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
:| !

لایک میدی ، پس میگیری !

میگی چطوری ، ویرایش میکنی .. 

موفق باشی عزیزم .
داداش بیخیال :|
یه چی بود تموم شد و رفت :|
چرا صابر ج پ.خ آي منو نمي ده؟؟
قبلن ج مي داد:|

صابر خستست !