انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: واکنش مسی به پیدا شدن کودکی که مشتاق دیدن او بود +عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واکنش مسی به پیدا شدن کودکی که مشتاق دیدن او بود +عکس 1

لیونل مسی بالاخره توانست کودکی که به دلیل فقر با پلاستیک پیراهنی شبیه به پیراهن تیم ملی آرژانتینش را بر تن کند پیدا کند.

در روز های گذشته عکسی مجهول و جالب در فضای مجازی دست به دست چرخید و از قاره آسیا به قاره اروپا رسید تا به دست مضمون اصلی آن، یعنی لیونل مسی برسد.

در این عکس بسیار جالب، کودکی که هویتش به هیچ وجه قابل تشخیص نبود، با پلاستیک راه راه و ماژیک، پیراهنی شبیه به پیراهن لیونل مسی در آرژانتین را درست کرده بود تا بتواند آن را بر تن کند، چرا که فقر اجازه خرید پیراهن ستاره محبوبش را به وی نمی داد.

در چند روز گذشته عکسی از یک کودک در کشور عراق منتشر شد که به اشتباه آن کودک را به جای کودک موردنظر متصور شده بودند، اما سرانجام امروز لیونل مسی در صفحه ی توئیتر خود رسما با انتشار چند عکس اعلام داشت که گمشده ی خود را یافته است ، نام وی همایون است و در استان غزنی کشور افغانستان زندگی می کند، حالا با پیدا شدن فرد موردنظر باید دید که مسی برای این کودک محروم چه برنامه ای را در ذهن دارد.

پدر همایون در این باره در مصاحبه با سی ان ان اظهار داشت:

-

همایون نیمه شب از خواب بیدار شد و مدام گریه می کرد، او از من درخواست پیراهن مسی را کرد، اما به دلیل فقر مالی نتوانستم برای او این پیراهن را تهیه کنم و به ناچار با کمک برادرش با پلاستیک برای او پیراهنی این چنین درست کردم، او علاقه زیادی به مسی دارد و آرزو دارد وی از نزدیک ملاقات کند، او همچنین می خواهد فوتبال را در آینده به طور جدی دنبال کند.
-

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.